Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Czerwiec 17, 2019, 11:32:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pandemia 2  (Przeczytany 2503 razy)
Maros
Moderator
*

« : Listopad 15, 2010, 20:53:21 »

Chciałbym poinformować bardzo gorąco, że rozpoczełem już prace nad 2 filmem. Fabuła niebędzie związana z ściśle z pierwszą cześcią filmu, bo będzie to nowa historia. Narazie nad tytułem nie myślałem, więc nazwałem go roboczo "Pandemia 2". Jednakże w nowym filmie wyjaśni się, co tak naprawdę spowodowało infekcję u mieszkańców okolicy.
Przy tworzeniu nowego filmu, postanowiłem wyciągnąć wnioski z Pandemii, dzięki której wielu moich znajomych postanowiło pomóc mi teraz:) Dzięki temu będzie łatwiej coś zrealizować. Tym razem nad scenariuszem siedą 3 głowy, chcemy dopracować historię pod każdym szczegółem. (dialogi, scenografia, rekwizyty itp.)
Tak samo z udzwiękowieniem. Będziemy realizwac dzwięk, kożystając tym razem z kilku mikrofonów.
Narazie pracujemy nad fabuła, chcemy by film był krótki ale treściwy i dynamiczny. Niebędzie smentów takich jak w Pandemi. No i akcja będzie toczyła się poza miastem (w wiekszości las) dzięki czemu dużo łatwiej będzie wszystko nakręcić. Narazie historia którą nakreśliliśmy bardzo ogółem, będzie zawierać 3 aktorskie role grane w większości na jednym planie. A na dokładkę dodam, że zaplanowaliśmy scenę z 10 zombiakami w jednym kadrze:D Mam nadzieję, że wszystko wypali i tym razem film będzie o wiele bardziej PRO:P
Z produkcją filmu mam zamiar ruszyć w kwietniu. A przez zimę zaplanować wszystko, dopiąć scenarius do ostatniej kropki i zebrać odpowiedni fundusz i rekwizyty:) 

Pierwsze odcinki mody na sukces, zostały wykute w skale
Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

Betonowa konserwa i ten od rila

« Odpowiedz #1 : Kwiecień 19, 2011, 00:38:46 »

mamy już 2/3 kwietnia, prace nad filmem już ruszyły? Smiley

Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego
Aq
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #2 : Kwiecień 19, 2011, 11:11:40 »

Będą jakieś zombie panny?

The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.
Rezro
St. chorąży
*

Why you people care so much where your souls are?

« Odpowiedz #3 : Kwiecień 19, 2011, 11:53:04 »

Przynajmniej nie użyto słowa "Kontynuacja" (Sequel) które stanowczo się dziś nadużywa... czasem mam wrażenie że ludzie po prostu nie rozumieją czym to się od siebie różni?
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!