Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Czerwiec 25, 2019, 23:41:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: mothership zeta- kombinezon  (Przeczytany 3969 razy)
MilkyWayPL
St. kapral
*

« : Listopad 06, 2010, 01:21:29 »

tak jak w temacie, jestem w dodatku z kosmitami, rozwaliłem wszystkie te ich dziadostwa i tera muszę wyjść na zewnątrz, a nie mam cholernego kompinezonu.Gdzie go dostanę? patrzałem w pokoju ciśnień nie ma...
proszę o pomoc.
Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

Betonowa konserwa i ten od rila

« Odpowiedz #1 : Listopad 06, 2010, 20:40:39 »

jak ratujesz kowboja, japońca i kogoś tam jeszcze to w jednej kapsule jest martwy astronauta, to jego kombinezon bierzesz

Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego
MilkyWayPL
St. kapral
*

« Odpowiedz #2 : Listopad 07, 2010, 02:11:17 »

osz cholera dzięki, że w końcu ktoś odpisał.

pozdrawiam cię miły człowieku!
Marcosan
St. kapral
*

« Odpowiedz #3 : Listopad 07, 2010, 12:57:53 »

Nie żebym się czepiał ale w dodatkach trzeba czytać wypowiedzi postaci ( tłumaczenie dodatków jest w wersji kinowej), dziewczynka mówi żeby zabrać kombinezon kosmonauty (pułkownik Harington Chyba).
MilkyWayPL
St. kapral
*

« Odpowiedz #4 : Listopad 19, 2010, 23:52:49 »

ja czytam wszystko, i nic poza " tylko nie zapomnij kombinezonu " nic nie mówiła.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!