Autor Wątek: Poza Mięchem  (Przeczytany 8843 razy)

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Poza Mięchem
« dnia: 05 Listopada 2010, 00:43:12 »
mam problem, mianowicie gość ze Stowarzyszenia Białych Rękawiczek kazał znaleść kogoś w zamian za dzieciaka gościa przy barze. Wskazał że "danie" na kolacje mieszka w chacie na północ. przeszukałem chyba wszystkie chaty, łącznie z fabryką i nie mogę znaleść. Czy ktoś mógłby mi wskazać lokacje gdzie znajdę delikwenta?
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: Poza Mięchem
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Listopada 2010, 15:23:07 »
Wykonałem to zadanie ujawniając Montimiera, więc Ci nie pomogę. Ale radar nic Ci nie pokazuje gdzie masz iść?





Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Odp: Poza Mięchem
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Listopada 2010, 18:12:10 »
więc tak, znalazłem tą chatkę(odziwo na radarze jej nie widać nawet po odkryciu), przypomina bardziej siedzibe ćpunów niż dobrze odrzywionego człowieka ale cóż. po dojściu na miejscie ów człowieka nie było, przeczekałem cały dzień w godzinnych odstępach ale to nic nie dało. Więc nie namyślając się długo przystąpiłem do Bractwa Stali żeby na koniec i tak wszystkich wydymać:P
a tak swoją drogą to czekałem 2 tygodnie żeby sobie w to pograć(dzień po premierze musiałem oddać kompa do serwisu), żeby przejść tą grę w niecałe 20 godzin... jestem cholernie zawiedziony, szczególnie że STEAM lubi się zwiesić, błędów jest od cholery, a dodatkowo czasem jedynym wyjściem na ratunek z niewidzialnej przeszkody w której utknąłem było wpisanie w konsoli tcl... krótko mówiąc czujęsię oszukany bo dostałem nie to na co liczyłem...
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: Poza Mięchem
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Listopada 2010, 18:29:00 »
Tylko 20 godzin? Ja pierwszy raz grałem ponad 40 , a i tak nie byłem wszędzie i nie wykonałem wszystkich zadań ;)...I nie miałem żadnych problemów ani z grą ani tym bardziej ze steamem  ???. Jedynie sporadycznie, może ze dwa razy na grę trafił mi się bug, że przeciwnik zapadł się w podłoże. Ale tak ogólnie to gra jest znacznie stabilniejsza od F3.

Pilarious

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 350
  • Mister Handy
    • TENACIOUS D
Odp: Poza Mięchem
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Listopada 2010, 00:19:45 »
(...) błędów jest od cholery (...)

Ten quest jest chyba jednym z najciekawszych, ale i najbardziej zabugowanych. Gościa nie ma, bo masz błąd gry.

Chatka jest wprost na północ od Karmazynowej Karawany.

Jeśli masz wersję PC to możesz spróbować przywołać tą postać (Carlyle St. Clair III) za pomocą konsoli.

Spróbuj komendy "prid 00127dcc moveto player" (bez "ciapek"). Ewentualnie "prid 00127dcc [enter] moveto player". Aczkolwiek nie próbowałem tego więc nie wiem czy działa xP

MilkyWayPL

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 62
Odp: Poza Mięchem
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Maja 2011, 23:08:40 »
ja miałem opcje zamienienia mojego kompana na te danie :D
Ale znalazłem dzieciaka w piwnicy, i jest git.

Ace

  • SLAYER kurwa
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Jednoosobowe ramię zbrojne Trzynastego Schronu
Odp: Poza Mięchem
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Sierpnia 2011, 11:48:53 »
mam problem z tym questem, pogadałem z kucharzem o jego problemach i po pozbyciu sie go przyprawiłem jedzenie tak aby smakowało jak ludzkie mięso, potem wezwałem kelnera który zaniósł je na spotkanie stowarzyszenia i nie wiem co dalej. aktywna jest jedynie ta część questa gdzie mam znaleść Teda, ale radar nic mi nie pokazuje :/


Czy Ty potrafisz zliczyć ile masz kolczyków w pysku
Nie przeszedłbyś zapewne przez kontrolę na lotnisku