Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Lipiec 23, 2019, 02:57:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: spolszczenie fallout??  (Przeczytany 9879 razy)
carmelo1
Szeregowy
*

« : Listopad 04, 2010, 22:09:48 »

witam glupie pytanie gdzoie mam umiescic spolszczenie do fallouta 1 wiem wiem kosztuje 20pln ale juz zamowilem orginal a tego wygrzebalem z szafy dziekuje z gory
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #1 : Listopad 04, 2010, 22:15:37 »

Znaczy co?  Co jeeee?

Chcesz je zuploadować czy nie wiesz gdzie je można pobrać z sieci? Bo z tego - wybacz - bełkotu bez znaków przestankowych i dużych liter gówno idzie zrozumieć.

Jak chcesz je zuploadować to na swojej prywatnej stronie/serwerze bez podawania linka, bo za takie coś do widzenia. Jeśli zaś nie wiesz skąd pobrać to być może jakiś user przekaże ci to PMką, bo za publiczne podanie linków również do widzenia  Hyhyhy Chyba, że będzie to oficjalny serwer CD Projektu.

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Veron
Gen. broni - Redaktor
*

Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś

« Odpowiedz #2 : Listopad 04, 2010, 23:50:04 »

Wydaje mi się, że koledze chodzi o mechanizm spolszczenia samej gry - instrukcję jak takową wykonać na zainstalowanej wersji oryginalnej. Nie wiem czy w ogóle jest to możliwe przy DAT-ach, ale nie interesowałem się tym, prawdę mówiąc, więc brak mi kompetencji. Hyhyhy

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
id-seven
Plutonowy
*

*RaDiaTioN Fr3e*

« Odpowiedz #3 : Listopad 05, 2010, 00:03:44 »

Na allegro można kupić Fallouta I PL za grosze, po co kombinować? Ufol
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #4 : Listopad 05, 2010, 02:56:34 »

Wydaje mi się, że koledze chodzi o mechanizm spolszczenia samej gry - instrukcję jak takową wykonać na zainstalowanej wersji oryginalnej. Nie wiem czy w ogóle jest to możliwe przy DAT-ach, ale nie interesowałem się tym, prawdę mówiąc, więc brak mi kompetencji. Hyhyhy
To byłby lepszy niż Ausiry czy inne miśki z NMA razem wzięci, którzy Fallouty łykają na czczo co dzień rano Co jeeee?

Po co kombinować, skoro można kupić polską Sagę Fallouta (F1/F2/FT + dodatki) za 19,90 (a pewnie i taniej), zaś anglojęzyczne i do tego działające pod XP za grosze na GoG'u. Są i "inne" opcje zdobycia Falloutów, które są - a każdy ma własne sumienie by wiedzieć czy warto z nich korzystać.

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Rextor
Sierżant
*

Mr Fallout Tactics

« Odpowiedz #5 : Listopad 06, 2010, 11:34:27 »

Spolszczenia do F1 zawierają zazwyczaj (z innymi się nie spotkałem, noo, jest jeszcze ta dziwna paczka na NMA;)) folder "data". Wystarczy wejść więc do folderu z grą i przy użyciu folderu ze spolszczenia nadpisać folder 'data'.

Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

Betonowa konserwa i ten od rila

« Odpowiedz #6 : Listopad 11, 2010, 10:44:24 »

podmieniasz pliki master i critter, po tym będziesz miał wersje PL

Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!