Autor Wątek: spolszczenie fallout??  (Przeczytany 11508 razy)

carmelo1

  • Wiadomości: 1
spolszczenie fallout??
« dnia: 04 Listopada 2010, 21:09:48 »
witam glupie pytanie gdzoie mam umiescic spolszczenie do fallouta 1 wiem wiem kosztuje 20pln ale juz zamowilem orginal a tego wygrzebalem z szafy dziekuje z gory

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: spolszczenie fallout??
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Listopada 2010, 21:15:37 »
Znaczy co?  :blk

Chcesz je zuploadować czy nie wiesz gdzie je można pobrać z sieci? Bo z tego - wybacz - bełkotu bez znaków przestankowych i dużych liter gówno idzie zrozumieć.

Jak chcesz je zuploadować to na swojej prywatnej stronie/serwerze bez podawania linka, bo za takie coś do widzenia. Jeśli zaś nie wiesz skąd pobrać to być może jakiś user przekaże ci to PMką, bo za publiczne podanie linków również do widzenia  :hyh Chyba, że będzie to oficjalny serwer CD Projektu.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: spolszczenie fallout??
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Listopada 2010, 22:50:04 »
Wydaje mi się, że koledze chodzi o mechanizm spolszczenia samej gry - instrukcję jak takową wykonać na zainstalowanej wersji oryginalnej. Nie wiem czy w ogóle jest to możliwe przy DAT-ach, ale nie interesowałem się tym, prawdę mówiąc, więc brak mi kompetencji. :hyh
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

id-seven

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 94
  • *RaDiaTioN Fr3e*
Odp: spolszczenie fallout??
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Listopada 2010, 23:03:44 »
Na allegro można kupić Fallouta I PL za grosze, po co kombinować? :ufok

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: spolszczenie fallout??
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Listopada 2010, 01:56:34 »
Wydaje mi się, że koledze chodzi o mechanizm spolszczenia samej gry - instrukcję jak takową wykonać na zainstalowanej wersji oryginalnej. Nie wiem czy w ogóle jest to możliwe przy DAT-ach, ale nie interesowałem się tym, prawdę mówiąc, więc brak mi kompetencji. :hyh
To byłby lepszy niż Ausiry czy inne miśki z NMA razem wzięci, którzy Fallouty łykają na czczo co dzień rano :blk

Po co kombinować, skoro można kupić polską Sagę Fallouta (F1/F2/FT + dodatki) za 19,90 (a pewnie i taniej), zaś anglojęzyczne i do tego działające pod XP za grosze na GoG'u. Są i "inne" opcje zdobycia Falloutów, które są - a każdy ma własne sumienie by wiedzieć czy warto z nich korzystać.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rextor

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Mr Fallout Tactics
    • Strona Poświęcona Grze Fallout Tactics
Odp: spolszczenie fallout??
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Listopada 2010, 10:34:27 »
Spolszczenia do F1 zawierają zazwyczaj (z innymi się nie spotkałem, noo, jest jeszcze ta dziwna paczka na NMA;)) folder "data". Wystarczy wejść więc do folderu z grą i przy użyciu folderu ze spolszczenia nadpisać folder 'data'.

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Odp: spolszczenie fallout??
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Listopada 2010, 09:44:24 »
podmieniasz pliki master i critter, po tym będziesz miał wersje PL
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego