Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Wrzesień 22, 2019, 23:23:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Vree z Cytadeli nie chce rozmawiać. Dlaczego?  (Przeczytany 2488 razy)
joshwattnick
Szeregowy
*

« : Luty 23, 2011, 23:35:55 »

Cytadela Bractwa Stali: Jest pewna Vree, która, wg paru opinii krążących po Internecie, ma mi coś do powiedzenia nt. mutantów, i/lub zamierza wręczyć holodysk z ważnymi danymi. Tymczasem, o jakiejkolwiek porze bym nie przyszedł, przeszkadzam jej w medytacjach (gdy zaczynam rozmowę po raz pierwszy; później również nie ma opcji rzeczowej konwersacji).
Grosswick
St. sierżant
*

Jestem betonem i jestem z tego dumny!

« Odpowiedz #1 : Luty 24, 2011, 11:43:39 »

Opcja 1
Pomyliłeś ludzi i gadasz z nie tą zakapturzoną postacią co trzeba Cheesy Ja tak miałem
http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20080822213838/fallout/images/thumb/8/81/Fallout_Lost_Hills_Level_3.png/830px-Fallout_Lost_Hills_Level_3.png
Vree powinna by obok tych trzech świecących na czerwono kolumn.

Opcja 2
Musisz pogadać z kimś innym w bractwie na temat Vree, i później ją dopiero "odszukać". Ale tej opcji pewien nie jestem.

Opcja 3
Jeśli Vree faktycznie prowadzi jakieś zajęcia (coś tam mówi do studentów), stań z boku, i poczekaj. Po chwili powinna skończyć tekstem "dziękuję to na dzisiaj wszystko" czy coś w ten deseń, i będziesz mógł z nią pogadać.

I takie ogólne pytanie: grasz na patchu? Tongue Bo jak masz 'surową' grę to krzaczków może być sporo
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2011, 11:45:37 wysłane przez Grosswick » Zapisane

gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"
joshwattnick
Szeregowy
*

« Odpowiedz #2 : Luty 24, 2011, 12:45:27 »

ad. Opcja 1:
Hmm, obok tych kolumn (przynajmniej w mojej rozgrywce) stoi Sophia, Vree znajduje się na samym środku sali.
ad. Opcja 2:
Zaczynałem zwiedzanie Cytadeli od poziomu pierwszego, więc już na początku rozmawiałem o Vree z Talusem, który powiedział mi, gdzie ją mogę znaleźć.
ad. Opcja 3:
Vree nie prowadzi żadnych zajęć, stoi przy komputerze, o każdej porze dnia i nocy.

Jeśli nie wiem, co to patch to pewnie nie gram na nim Smiley Grę kupiłem - po zbyt długich poszukiwaniach - w sklepie internetowym jako Saga Fallout.

Tak czy inaczej, podobno od Vree mam dostać holodysk, a wiem, że potrafię go ukraść, więc można powiedzieć, że jakoś sobie poradzę. Dzięki za pomoc mimo wszystko.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!