Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Październik 20, 2019, 22:14:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Karawana.  (Przeczytany 3042 razy)
Szakal119
Sierżant
*

« : Listopad 01, 2010, 22:41:06 »

O co chodzi w tej grze, bo jej nie kapuje.
Zawsze na początku muszę zacząć każdą kupkę od asa, albo od karty 2-10, potem już mogę dorzucać do kupek jedynie figury, a kart 2-10 już nie, nawet jak mi pasuje do koloru i kierunku. Przykładowo wyrzuciłem na początku 10 pik i chce dorzucić 9 pik, a nie mogę, muszę rzucić króla, albo damę.
Jerzy
Major - Redaktor
*

Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem

« Odpowiedz #1 : Listopad 01, 2010, 23:05:47 »

Zagraj w Karawanę

Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.
Szakal119
Sierżant
*

« Odpowiedz #2 : Listopad 01, 2010, 23:54:25 »

Powiedzmy, że zacząłem karawanę od dwójki pik i ustalam kolor karawany na pik, teraz ustalam kierunek , chce dorzucić trójkę pik, która pasuje mi kolorem do karawany, ale nie mogę tego zrobić, próbuje wszystkie karty i okazuje się, że mogę rzucać jedynie figury, o co chodzi?

EDIT:
Już wiem o co biega. Otóż po wybraniu karty i położeniu jej na stole trzeba jeszcze nacisnąć strzałkę w dół, a potem ją zaakceptować  Smiley.

« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2010, 14:38:47 wysłane przez Szakal119 » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!