Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Listopad 15, 2019, 07:17:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pancerz wspomagany - szkolenie.  (Przeczytany 28376 razy)
Szakal119
Sierżant
*

« : Październik 31, 2010, 13:23:40 »

Gdzie można przejść szkolenie w używaniu Pancerzy Wspomaganych? Dzisiaj ukończyłem grę, stojąc po stronie Pana House i pod koniec biegałem we Wzmocnionym Pancerzu Bojowym MK II  Roll Eyes.

Eh, teraz się dowiedziałem, że jest jakieś drugie zadanie w Bractwie Stali po którym odbywamy szkolenie, ale ja tego zadania nie dostałem  Angry.
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2010, 15:39:44 wysłane przez Szakal119 » Zapisane
Kretson
Kapral
*

« Odpowiedz #1 : Październik 31, 2010, 16:44:38 »

Powiem tak, ja stanąłem po stronie starszego, po odnalezieniu zwiadowców powiedziałem mu, że chce zostać członkiem i dał mi zadanie które polegało na SPOILER: Zamontowanieu nadajnika na Czarnej górze. Po jego wykonaniu dostałem od niego pancerz t-45 i mogłem już go używać. T-51b kupiłem w składzie.

http://www.dobroni.pl - portal historii ożywionej
Szakal119
Sierżant
*

« Odpowiedz #2 : Październik 31, 2010, 19:04:57 »

Ja pomogłem Hardinowi usunąć McNamarrę ze stanowiska i żaden nie chciał ze mną później rozmawiać: "Nie teraz, przyjdź za parę dni.", a potem wysadziłem bunkier w powietrze  Wink.
Kretson
Kapral
*

« Odpowiedz #3 : Październik 31, 2010, 22:15:25 »

To trzeba było te pare dni poczekać. Mi też tak mówił i po kilku dniach chciał ze mną gadać.

http://www.dobroni.pl - portal historii ożywionej
Szakal119
Sierżant
*

« Odpowiedz #4 : Październik 31, 2010, 23:33:14 »

Problem w tym, ze ja myślałem, że to koniec  Wink. Ale to nic bo mam zamiar grać od nowa  Smiley.
Nightmaster
Nocny strażnik
St. chorąży - Redaktor
*

Betonowa konserwa i ten od rila

« Odpowiedz #5 : Listopad 07, 2010, 21:31:43 »

zrób sobie szkolenie w bunkrze ocalałych Enklawy, a jak Ci nie zależy na karmie to możesz nawet Tesle dostać. Questa dostajesz od Arcade w Mormon Fort we Freeside

Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego
Dragunov
St. kapral
*

fuckin' hostile

« Odpowiedz #6 : Listopad 17, 2010, 22:55:56 »

a jak Ci nie zależy na karmie to możesz nawet Tesle dostać
Jak masz dobre stosunki z Arcade'm to sam da ci Tesle który należał do jego ojca.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!