Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Listopad 15, 2019, 20:29:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Paladyn Lorenzo  (Przeczytany 3564 razy)
sznurek
Szeregowy
*

« : Listopad 07, 2010, 17:57:45 »

Robię questy dla bractwa stali  starszy kazał mi porozmawiać z paladynem Lorenzo  niestety nie ma go tam gdzie być powinien. No forach zagranicznych przeczytałem że jest to spowodowane questem Ed-E który najpierw należało by wykonać jak się ma go  zaczętego.    Zrobiłem tego robota  , Ed-E miał  w dalszej części miał  podawać jakieś informacje chodzę z nim  już jakiś czas  i na razie odczytał dwa logi.  Jakieś sugestie co zrobić by szybciej  to co ma do przekazania przekazał ?
Szakal119
Sierżant
*

« Odpowiedz #1 : Listopad 07, 2010, 18:28:59 »

Nie paladyn, ale starszy rycerz, z tego co mi się kojarzy. On powinien być w pomieszczeniu w którym jest ustawionych kilka stołów, na których jest budowana i reperowana broń i pancerze. Wystarczy iść za radarem.
A tego z EDE, to nie wiem, ale nie sądzę, żeby to miało jakiś związek. Ja miałem to zadanie zaczęte, ale nie naprawiłem robota i Lorenzo był tam gdzie ma być. On tam chyba jest cały czas  Roll Eyes.
sznurek
Szeregowy
*

« Odpowiedz #2 : Listopad 07, 2010, 19:23:23 »

I masz racje że jest po prostu drzwi jednych nie zobaczyłem  Ja pierd...
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!