Autor Wątek: Czy powinien powstać dział Fallout New Vegas?  (Przeczytany 16636 razy)

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Czy powinien powstać dział Fallout New Vegas?
« Odpowiedź #20 dnia: 31 Października 2010, 09:33:44 »
Nie rozumiem w ogóle tej dyskusji. F:NV jest bardziej falloutowy niż F3, trochę mu brakuje, ale to duży krok naprzód. Zatem powstanie odpowiedniego działu jest dla mnie oczywistością.

Pewnie niektórzy mają wątpliwości czy jest to aby na pewno nowy byt, czy może tylko samodzielny dodatek Fb3, a nie zapominajmy że wiele osób nie miało jeszcze okazji zobaczyć tej gry.

Tylko kto będzie w nim pisał? ;)

Powstał dział tego czegoś co niektórzy zwą Fallout 3, tak więc nie widzę przyczyny by z czasem nie miał powstać dział czegoś bardziej Fallout'owego od tego czegoś.

Gdyby chociaż połowa postów "na nabicie licznika" przemieniła się w skrawek informacji o NV to by dział już dawno zapełniony był :-[.

Jeśli ktoś tu nabija licznik to ma nierówno pod sufitem bo stopnie od niego nie zależą, poza tym skoroś taki mądry to weź się do roboty a nie krytykuj ludzi którzy zapewne w większości jeszcze tej gry nie widzieli na oczy.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Czy powinien powstać dział Fallout New Vegas?
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Października 2010, 09:47:21 »
Cytat: Rezro
Powstał dział tego czegoś co niektórzy zwą Fallout 3, tak więc nie widzę przyczyny by z czasem nie miał powstać dział czegoś bardziej Fallout'owego od tego czegoś.
Bo wtedy było aż kilku liderów projektu:
- ideologiczn0-koncepcyjny - DoPr
- wykonawczy - Holden
- organizacyjny - ja
- roboczy - Ulyssaeir & Yoda
- maskotny (znaczy maskotka taka) - Jasiu  :-*

A i Cenega - mimo tego i owego (i to nawet bardzo) - jakoś się sprężyła i był jakiś fidbak. Dziś jest sytuacja o 180 stopni odmienna, nie mówiąc o pozostałych warunkach.
« Ostatnia zmiana: 26 Grudnia 2011, 00:45:35 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Czy powinien powstać dział Fallout New Vegas?
« Odpowiedź #22 dnia: 31 Października 2010, 13:58:16 »
W zasadzie to powinienem się odnieść do kilku kwestii jaki się tutaj pojawiły, jednak tego nie zrobię bo dyskusja dla dyskusji nie ma sensu :P

Ze swojej strony powiem natomiast że tworzenie takiego działu to ciężka robota, gdybym był obecnie w redakcji pewnie bym się na nią nie zdecydował. Jeśli pojawi się osoba która zdecyduje się tym zająć to chętnie pomogę merytorycznie w kilku kwestiach, ale jako że jestem już stary i leniwy to na żadne tworzenie działów się nie zdecyduje  :-X

Co do mojego dalszego wkładu w schron jeśli chodzi o NV to myślę że w ciągu tygodnia - 10 dni napiszę konkretną recenzje podobną do recenzji F3.

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: Czy powinien powstać dział Fallout New Vegas?
« Odpowiedź #23 dnia: 31 Października 2010, 14:13:39 »
Przecież nikt Wam nie każe robić tego od zaraz  :afr.
Jeśli dział nie powstanie będzie to oznaczało porażkę serwisu. Sami sobie tym strzelicie w stopę  :/.

Rextor

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Mr Fallout Tactics
    • Strona Poświęcona Grze Fallout Tactics
Odp: Czy powinien powstać dział Fallout New Vegas?
« Odpowiedź #24 dnia: 31 Października 2010, 21:38:56 »
Ktoś tu się strasznie spina. Dobrze, że technologia nie jest zbytnio do przodu bo by mnie mogło USB pogryźć  :zwr. I nie widzę zależności między nabijaniem postów a braku awansu za to. Po prostu da się zauważyć, że np niektóre tematy są odgrzebywane nawet i po roku co się nijak ma do rozwoju pewnych dyskusji. Jasne, mogę lecieć po NV do sklepu, tylko nie wiem czy moje 256 ramu przy XP ruszy instalkę do tego. Ilość osób wypowiadających się o tej grze na forum sugeruje, że dział taki powinien po prostu powstać a ludzie sami zaczną wysyłać do niego informacje. Jeśli strona w swojej nazwie na samym początku ma "Fallout New Vegas", tak samo w słowach kluczowych, to chyba nie dla dodatkowych odwiedzin i poczytania newsów przedpremierowych :-*. Easter Eggi można by już zacząć uzupełniać, tak samo informacje o kompanach, o których już zaczęły się dyskusje. Wiem, że wrzucanie takich informacji nie jest dla redaktorów zbyt szybkim procesem, nawet jeśli mają gotową formę na tacy. Może wyłonienie z użytkowników nowego redaktora odpowiedzialnego za NV nie było by głupim pomysłem. Wszak świeżaki są znane z dużego zapału, przynajmniej na początku co by z pewnością pozwoliło prężnie rozbudować dział. W przypadku kiedy nie wiadomo za co się najpierw zabrać z nowości najlepiej przejrzeć wikię i weryfikując samodzielnie dane czerpać inspirację dopóki nie znajdzie się dobrego patentu autorskiego na ciekawe przedstawienie gry. Najlepiej ogłosić plebiscyt na forum i wybierać wśród sprawdzonych ludzi, którzy są ze schronem na tyle długo, żeby chociaż mieć możliwość przeglądania profili wszystkich userów.

Pogrom

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Czy powinien powstać dział Fallout New Vegas?
« Odpowiedź #25 dnia: 02 Listopada 2010, 07:36:47 »
Bardzo bym chciał zobaczyć ten dział na SG...i nie wiem jak to wyjaśnić, ale po prostu bardzo bym chciał

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Czy powinien powstać dział Fallout New Vegas?
« Odpowiedź #26 dnia: 02 Listopada 2010, 13:44:45 »
Rzeczywiście sporo rzeczy jest w F:NV do obrobienia. Wrzuciłem w wiki info o pancerzach i ubiorach i proszę bardzo ile tego jest:

http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout:_New_Vegas_armor_and_clothing

Ech  :(
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Czy powinien powstać dział Fallout New Vegas?
« Odpowiedź #27 dnia: 02 Listopada 2010, 13:57:23 »
No to da się linka do Wiki i po kłopocie  :hyh
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Czy powinien powstać dział Fallout New Vegas?
« Odpowiedź #28 dnia: 02 Listopada 2010, 14:16:41 »
Albo założyć schronową wiki i w ten sposób uporządkować fallouty na schronie oraz obrobić NV :P

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Czy powinien powstać dział Fallout New Vegas?
« Odpowiedź #29 dnia: 02 Listopada 2010, 15:54:41 »
Na razie trzeba coś ustalić z twórcą schronowego laja, pod kątem tychże prac. Jak się uda, to pewna koncepcja dalszych prac jest. Jak nie - to będzie po starem - czyli nic :zwr
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Czy powinien powstać dział Fallout New Vegas?
« Odpowiedź #30 dnia: 02 Listopada 2010, 16:30:57 »
No tak, ja niestety pliku psd z lajem nie mam, chociaż może gdzieś go kiedyś na schron wrzucałem hmm - no tak czy siak, jeśli nie będziesz mógł go złapać daj znać.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Czy powinien powstać dział Fallout New Vegas?
« Odpowiedź #31 dnia: 06 Listopada 2010, 03:52:03 »
Szkielety działów na dodatkowe Fallouty, w tym na Fallouta New Vegas powstały. Dziękujemy za uwagi.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.