Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Czerwiec 26, 2019, 08:36:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Modpack dla Fallout: New Vegas (zmiany, poprawki, nowości)  (Przeczytany 52669 razy)
Rodrrik
Mł. chorąży sztab. - Redaktor
*

"Władza jest zawsze gwałtem na ludziach"

« Odpowiedz #120 : Marzec 25, 2016, 22:33:35 »

Nie stworzyłbym niczego podobnego do fallouta, jeśli już to do kinowej serii Resident Evil. Kocham zombiaki w postapokaliptycznym sosie Smiley i szwędactwo nieograniczone.

Nie wiem czy Resident Evil można określić mianą post apo Wink

"Choć droga jest bez końca
Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
By drogi swej nie zmieniać "
Aurelinus
Moderator
*

« Odpowiedz #121 : Marzec 25, 2016, 23:33:27 »

Nie wiem czy Resident Evil można określić mianą post apo Wink
Można i trzeba. Świat w filmach tym się właśnie różni od gier, że doszło w nim do pandemii skutkującej mniej więcej tym samym (w którejś części możesz nawet obejrzeć zasypane piachem Vegas albo Denver, nie pamiętam). Owszem, nie ma w nim żenujących supermutantów ani wesołkowatych domków z blachy (niekonserwowana koroduje dramatycznie już po roku-dwóch, a 100 lat to by na pewno nie wytrzymała nawet w składzie), ale są równie durne zombiaki (idea takich zombie utrzymywanych "w ruchu" przez jakiegoś wirusa jest naprawdę dramatycznie głupia), ale przynajmniej fajnie się to ogląda. Nie wiem czy zdzierżyłbym film na podstawie gier ze świata fallout, bo te, które widziałem w takich klimatach zwyczajnie nie dawały rady, no może poza "Day After", ale akurat ten starał się być realistyczny.

Tłuste i grzeje. To wszystko tłumaczy.  Grin
A możesz mi jeszcze powiedzieć coś o budynku kasyna "Lucky 38"? Jak rozumiem jest on nawiązaniem bądź też zamiennikiem budynku Stratosphere w oryginalnym Las Vegas? Napotkałeś może jakikolwiek mod który nadałby taki sam wygląd w grze?
Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, aż tak nie zagłębiałem się w historię NV.
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2016, 03:06:50 wysłane przez Aurelinus » Zapisane
Rezro
St. chorąży
*

Why you people care so much where your souls are?

« Odpowiedz #122 : Marzec 26, 2016, 14:22:19 »

Tu przyznaję rację Aurelinus'owi.. od części trzeciej filmowe Resident Evil to postapo.. nie że dobra bo seria zaczyna zjadać swój ogon ale jednak.
Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!