Autor Wątek: Modpack dla Fallout: New Vegas (zmiany, poprawki, nowości)  (Przeczytany 79256 razy)

Rodrrik

  • Mł. chorąży sztab. - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 309
  • "Władza jest zawsze gwałtem na ludziach"
Odp: Modpack dla Fallout: New Vegas (zmiany, poprawki, nowości)
« Odpowiedź #120 dnia: 25 Marca 2016, 21:33:35 »
Nie stworzyłbym niczego podobnego do fallouta, jeśli już to do kinowej serii Resident Evil. Kocham zombiaki w postapokaliptycznym sosie :) i szwędactwo nieograniczone.


Nie wiem czy Resident Evil można określić mianą post apo ;)
"Choć droga jest bez końca
Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
By drogi swej nie zmieniać "

Aurelinus

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Modpack dla Fallout: New Vegas (zmiany, poprawki, nowości)
« Odpowiedź #121 dnia: 25 Marca 2016, 22:33:27 »
Nie wiem czy Resident Evil można określić mianą post apo ;)
Można i trzeba. Świat w filmach tym się właśnie różni od gier, że doszło w nim do pandemii skutkującej mniej więcej tym samym (w którejś części możesz nawet obejrzeć zasypane piachem Vegas albo Denver, nie pamiętam). Owszem, nie ma w nim żenujących supermutantów ani wesołkowatych domków z blachy (niekonserwowana koroduje dramatycznie już po roku-dwóch, a 100 lat to by na pewno nie wytrzymała nawet w składzie), ale są równie durne zombiaki (idea takich zombie utrzymywanych "w ruchu" przez jakiegoś wirusa jest naprawdę dramatycznie głupia), ale przynajmniej fajnie się to ogląda. Nie wiem czy zdzierżyłbym film na podstawie gier ze świata fallout, bo te, które widziałem w takich klimatach zwyczajnie nie dawały rady, no może poza "Day After", ale akurat ten starał się być realistyczny.

Tłuste i grzeje. To wszystko tłumaczy.  ;D
A możesz mi jeszcze powiedzieć coś o budynku kasyna "Lucky 38"? Jak rozumiem jest on nawiązaniem bądź też zamiennikiem budynku Stratosphere w oryginalnym Las Vegas? Napotkałeś może jakikolwiek mod który nadałby taki sam wygląd w grze?
Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, aż tak nie zagłębiałem się w historię NV.
« Ostatnia zmiana: 26 Marca 2016, 02:06:50 wysłana przez Aurelinus »

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Modpack dla Fallout: New Vegas (zmiany, poprawki, nowości)
« Odpowiedź #122 dnia: 26 Marca 2016, 13:22:19 »
Tu przyznaję rację Aurelinus'owi.. od części trzeciej filmowe Resident Evil to postapo.. nie że dobra bo seria zaczyna zjadać swój ogon ale jednak.