Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Wrzesień 21, 2019, 02:19:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Szukam sponsora  (Przeczytany 2640 razy)
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« : Październik 24, 2010, 12:30:52 »

Drodzy moi kochani!
 Tym razem ja potrzebuję pomocy. Pragnę zorganizować wystawę w Szczecińskim schronie przeciw-atomowym. Wiąże się to z pewnymi kosztami.
Ponieważ już dawno odszedłem od analogowego malowania i postanowiłem pracować w technice digital, prace trzeba wydrukować. Koszt jednego obrazu to około 200-300zł. Jeżeli ktoś ma dojście do dobroczyńców mogących wyłożyć jakiekolwiek pieniądze, lub miałby dojścia do ludzi, którzy by wykonali wydruki na płótnie (formaty to 60x40 i większe ) byłbym wdzięczny za taką informację.
Tu przykład jednej z prac, które chcę wygenerować w fizycznej formie ( kliknąć by zobaczyć w dużej rozdziałce  Wink )  

« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2010, 13:57:56 wysłane przez nasa3000 » Zapisane

Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
id-seven
Plutonowy
*

*RaDiaTioN Fr3e*

« Odpowiedz #1 : Październik 25, 2010, 15:39:38 »

Czemu ma on zamknięte oczy? wydaje mi się że jest to nienaturalne zachowanie w takiej sytuacji nieOrdynus
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #2 : Październik 26, 2010, 10:21:14 »

Czemu ma on zamknięte oczy? wydaje mi się że jest to nienaturalne zachowanie w takiej sytuacji nieOrdynus
Czemu? Bo nie ma dżemu. Możesz mi jeszcze zadać pytanie czemu na pierwszym planie zombie ma czarny, a nie fioletowy dres (nic mnie tak nie irytuje jak głupie pytania niezwiązane z tematem) Roll Eyes . Namaluj z otwartymi oczami (oczywiście jak umiesz). Potem przedstaw na forum swoją pracę to pogadamy - o konkretach - kompozycji, barwach itd...  Tongue
A teraz odpowiem Ci na to głupie pytanie.
Po pierwsze - bo miałem taką fanaberię.
Po drugie - bo moim zdaniem jest to jak najbardziej naturalne zachowanie. Jeśli ktoś cię atakuje, twój mózg wysyła sygnał do ochrony najczulszego organu - wzroku- jest to odruch bezwarunkowy, na który nie ma się wpływu. Nie trwa to oczywiście długo - setne sekundy. Radzę obejrzeć sobie walkę bokserską lub jakąkolwiek inną w zwolnionym tempie  Wink
Nie chce mi się teraz szukać, więc tak pierwsze z brzega jakie mi wpadło w łapki.

« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2010, 10:23:23 wysłane przez nasa3000 » Zapisane

"...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
id-seven
Plutonowy
*

*RaDiaTioN Fr3e*

« Odpowiedz #3 : Październik 26, 2010, 10:40:23 »

Oj, kolega niepotrzebnie się unosi, a powinien być otwarty na niestandardowe pytania Wink A czy to jest naturalne zachowanie, uważam że kolega ma rację, jak i ja, tylko że w mojej koncepcji oczy powinny być otwarte ponieważ zwracam uwagę na sytuacje trwającą dłużej niż kilka sekund, a także dzięki oczom można byłoby uzyskać większy poziom realizmu i sytuacji krańcowej. Ewentualnie można byłoby dodać jakiś element np: zdjęcie itp., aby pozyskać tragizm, współczucie ze strony widza. Inaczej mówiąc remis Żółtek

Zamiast wzbudzać we krwi wzmożony ruch, napijmy się: 

« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2010, 11:06:33 wysłane przez seven » Zapisane
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #4 : Październik 26, 2010, 11:50:23 »

Ja się tu nie unoszę ( po prostu pytanie głupie  Wink ) I temat wątku  jest inny. Nie dyskutujemy w tym temacie na temat sztuki, tylko na temat kasy, która jest mi  potrzebna by zrobić wernisaż. A obrazek tylko dla przykładu dałem - jak by ktoś chciał wiedzieć w jakiej tematyce będzie. OK  Wink
Więc jeszcze raz Jeśli ktoś ma jakieś dojścia, do jakiś dobroczyńców, którzy mogli by sypnąć groszem to byłbym wdzięczny  Grin Grosz to oczywiście przenośnia i proszę nie brać tego dosłownie (słoiki z miedziakami już posiadam)  Wink W zamian będę głosił wszem i wobec (na nośnikach różnych też i za pomocą innych tam takich) kto mi to umożliwił wykonać i kto był taki dobry i mi pomógł.

A napić to się mogę bardzo chętnie - pod warunkiem, że stawiasz, bo ja teraz pieniądze na płótna zbieram Tongue

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!