Autor Wątek: Szukam sponsora  (Przeczytany 3874 razy)

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Szukam sponsora
« dnia: 24 Października 2010, 12:30:52 »
Drodzy moi kochani!
 Tym razem ja potrzebuję pomocy. Pragnę zorganizować wystawę w Szczecińskim schronie przeciw-atomowym. Wiąże się to z pewnymi kosztami.
Ponieważ już dawno odszedłem od analogowego malowania i postanowiłem pracować w technice digital, prace trzeba wydrukować. Koszt jednego obrazu to około 200-300zł. Jeżeli ktoś ma dojście do dobroczyńców mogących wyłożyć jakiekolwiek pieniądze, lub miałby dojścia do ludzi, którzy by wykonali wydruki na płótnie (formaty to 60x40 i większe ) byłbym wdzięczny za taką informację.
Tu przykład jednej z prac, które chcę wygenerować w fizycznej formie ( kliknąć by zobaczyć w dużej rozdziałce  ;) )  


« Ostatnia zmiana: 24 Października 2010, 13:57:56 wysłana przez nasa3000 »
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

id-seven

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 94
  • *RaDiaTioN Fr3e*
Odp: Szukam sponsora
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Października 2010, 15:39:38 »
Czemu ma on zamknięte oczy? wydaje mi się że jest to nienaturalne zachowanie w takiej sytuacji :nord:

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Szukam sponsora
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Października 2010, 10:21:14 »
Czemu ma on zamknięte oczy? wydaje mi się że jest to nienaturalne zachowanie w takiej sytuacji :nord:
Czemu? Bo nie ma dżemu. Możesz mi jeszcze zadać pytanie czemu na pierwszym planie zombie ma czarny, a nie fioletowy dres (nic mnie tak nie irytuje jak głupie pytania niezwiązane z tematem) :/ . Namaluj z otwartymi oczami (oczywiście jak umiesz). Potem przedstaw na forum swoją pracę to pogadamy - o konkretach - kompozycji, barwach itd...  :P
A teraz odpowiem Ci na to głupie pytanie.
Po pierwsze - bo miałem taką fanaberię.
Po drugie - bo moim zdaniem jest to jak najbardziej naturalne zachowanie. Jeśli ktoś cię atakuje, twój mózg wysyła sygnał do ochrony najczulszego organu - wzroku- jest to odruch bezwarunkowy, na który nie ma się wpływu. Nie trwa to oczywiście długo - setne sekundy. Radzę obejrzeć sobie walkę bokserską lub jakąkolwiek inną w zwolnionym tempie  ;)
Nie chce mi się teraz szukać, więc tak pierwsze z brzega jakie mi wpadło w łapki.


« Ostatnia zmiana: 26 Października 2010, 10:23:23 wysłana przez nasa3000 »
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

id-seven

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 94
  • *RaDiaTioN Fr3e*
Odp: Szukam sponsora
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Października 2010, 10:40:23 »
Oj, kolega niepotrzebnie się unosi, a powinien być otwarty na niestandardowe pytania ;) A czy to jest naturalne zachowanie, uważam że kolega ma rację, jak i ja, tylko że w mojej koncepcji oczy powinny być otwarte ponieważ zwracam uwagę na sytuacje trwającą dłużej niż kilka sekund, a także dzięki oczom można byłoby uzyskać większy poziom realizmu i sytuacji krańcowej. Ewentualnie można byłoby dodać jakiś element np: zdjęcie itp., aby pozyskać tragizm, współczucie ze strony widza. Inaczej mówiąc remis :zltk


Zamiast wzbudzać we krwi wzmożony ruch, napijmy się: 


« Ostatnia zmiana: 26 Października 2010, 11:06:33 wysłana przez seven »

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Szukam sponsora
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Października 2010, 11:50:23 »
Ja się tu nie unoszę ( po prostu pytanie głupie  ;) ) I temat wątku  jest inny. Nie dyskutujemy w tym temacie na temat sztuki, tylko na temat kasy, która jest mi  potrzebna by zrobić wernisaż. A obrazek tylko dla przykładu dałem - jak by ktoś chciał wiedzieć w jakiej tematyce będzie. OK  ;)
Więc jeszcze raz Jeśli ktoś ma jakieś dojścia, do jakiś dobroczyńców, którzy mogli by sypnąć groszem to byłbym wdzięczny  ;D Grosz to oczywiście przenośnia i proszę nie brać tego dosłownie (słoiki z miedziakami już posiadam)  ;) W zamian będę głosił wszem i wobec (na nośnikach różnych też i za pomocą innych tam takich) kto mi to umożliwił wykonać i kto był taki dobry i mi pomógł.

A napić to się mogę bardzo chętnie - pod warunkiem, że stawiasz, bo ja teraz pieniądze na płótna zbieram :P
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."