Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Grudzień 05, 2019, 21:54:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dzienniki twórców New Vegas po polskiemu  (Przeczytany 3990 razy)
Uqahs
Gen. brygady - Redaktor
*

Extraterrestrial

« : Październik 18, 2010, 20:52:25 »

Fallout: New Vegas wychodzi na świat już jutro. W Polsce poczekamy na niego do piątku. Aby umilić wam ten czas oczekiwania, Trzynasty Schron przygotował tłumaczenie dzienników twórców nowego Fallouta. Uważni czytelnicy na pewno spostrzegli wcześniejsze nowiny na ich temat, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wspomnieć o nich kolejny raz. Tym bardziej że możemy pochwalić się ich tłumaczeniem, jedynym takim w Polsce. Na tym jednak nie koniec motywacji, jakimi kieruje się ten news, bowiem dzisiaj pojawiła się szósta, i jednocześnie ostatnia, część tych dzienników.

Zapraszamy was więc na nasz kanał YouTube.

Na tym nie koniec wieści. The Vault opublikował pełną listę aktorów udzielających głosu postaciom w New Vegas, która stanowi doskonałe dopełnienie do najnowszego odcinka dzienników twórców. Ten poświęcony został właśnie obsadzie aktorskiej.

Pojawiły się też pierwsze nieśmiałe informacje o DLC do Fallouta: New Vegas. Rozszerzenie miałoby ukazać się pod choinką, a więc w czasie tegorocznych świąt. Przez pewien czas mogliby je ściągnąć tylko posiadacze Xboksa 360. Pecetowcy i Play'owcy byli najwyraźniej niegrzeczni.

Źródło: NMA, The Vault
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2010, 21:47:58 wysłane przez Uqahs » Zapisane

Jerzy
Major - Redaktor
*

Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem

« Odpowiedz #1 : Październik 18, 2010, 21:30:58 »

Dziwna polityka. Fallout jest przecież dla niegrzecznych.

Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #2 : Październik 20, 2010, 00:31:35 »

Zobaczyłem tego newsa na SG - Fallout New Vegas, aha - i przeleciałem dalej. Potem przeglądam czytnik RSS a tam Szpon na Fallout Corner nas zaciesza. WTF się pytam! A tu Uqahs taką kobyłę samodzielnie wysmażył!!!

No trza to ulansić  Dooobre

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #3 : Październik 20, 2010, 00:40:06 »

Panie, zdrowie Uqahsa!  Kiss

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Uqahs
Gen. brygady - Redaktor
*

Extraterrestrial

« Odpowiedz #4 : Październik 21, 2010, 21:44:40 »

Przez weekend miałem przypływ chęci. Cheesy Za zdrowie dziękuję, bo się przyda. A już po jutrze kolejne dwa dni odpoczynku. Kto wie, co przyniosą? Wink

A Squonk dostaje 15 kilo za przewijanie moich nowin. Kilo wpierdolu

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #5 : Październik 21, 2010, 22:53:11 »

Nie macie uprawnień do dawania WpR 13S Hyhyhy

Oj tam - jako człowiek pełen sprzeczności lubię działanie samodzielne, ale w grupie. Stąd - gdy chodzi o Fallgasa - widząc taką, a nie inną postawę Cenegi to mi opada... I się przewija  Kiss

Alem się zrehabilicił bom zapodał info o tym gdzie się tylko dało.

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #6 : Październik 21, 2010, 23:21:15 »

Wie ktoś czemu napisy się nie wyświetlają mimo, że są w liście dialogowej?  Huh?

Zagłoba
Porucznik - Redaktor
*

Prima Polonia, indopo i cristiani

« Odpowiedz #7 : Październik 22, 2010, 00:27:40 »

Wie ktoś czemu napisy się nie wyświetlają mimo, że są w liście dialogowej?

Prawy dolny róg, w miejscu gdzie się daje np. pełen ekran. Wciśnij guziczek "CC"

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #8 : Październik 22, 2010, 00:40:11 »

No aż taki ciemny to nie jestem (choć jeszcze rok, dwa temu bym nie wiedział) Hyhyhy Wciskam a obok wyskakuje wykrzyknik i dupa  Undecided
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2010, 00:56:10 wysłane przez Squonk » Zapisane

Uqahs
Gen. brygady - Redaktor
*

Extraterrestrial

« Odpowiedz #9 : Październik 22, 2010, 15:33:23 »

Ja mam szybko schnący "wpierdol w tubce", to po cholerę mi uprawnienia. Cheesy

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #10 : Październik 22, 2010, 18:58:53 »

Nie macie uprawnień do dawania WpR 13S Hyhyhy

Każdy redaktor ma, a nawet powiedziałbym, że naczelny najmniejsze, bo już tyle tego limitu wpierdolowgo wykorzystał, że ło ho ho  Kiss

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!