Autor Wątek: Konkurs - Droga  (Przeczytany 38009 razy)

Sajdon

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 306
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #100 dnia: 11 Lutego 2010, 14:53:35 »
Ok, a gdybym napisał: "premiera w Polsce: 21.04.2010" i moja odpowiedź wylądowałaby z hukiem w koszu, po czym za kilka tygodni okazałoby się, że faktycznie coś się znowu przedłużyło i premiera w końcu odbędzie się 21.04 - to co wtedy? :D Wtedy mógłbym czuć się wstecznie represjonowany! :P Odważnie wplatacie podchwyt w pytania konkursowe, nie powiem ;)

Poprawne odpowiedzi były rozpatrywane w kontekście ogólno dostępnych i publicznych informacji. Jeśli np. pracujesz dla wydawcy i znasz inny tytuł niż jest wszędzie ogłaszany - Twój pech, że zakładasz, iż informacja nieznana publicznie ma być w konkursie zatwierdzona jako poprawna :).

id-seven

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 94
  • *RaDiaTioN Fr3e*
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #101 dnia: 26 Października 2010, 02:41:39 »
Szkoda że konkurs dawno już się skończył, fajnie byłoby wygrać ;) książkę :P

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #102 dnia: 26 Października 2010, 03:47:10 »
W wakacje była możliwość wygrania aż 4 egzemplarzy "Drogi"  :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

id-seven

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 94
  • *RaDiaTioN Fr3e*
Odp: Konkurs - Droga
« Odpowiedź #103 dnia: 26 Października 2010, 10:03:53 »
Przeglądając forum, w dziale konkurs, widziałem topiki Squonk, szkoda, że tak zacna pozycja ominęła mnie :@ Jak pisałem w innym miejscu film zasługuje na ocenę 8 lub 8,5 - 1,5 punktu zostawiłem na niezgodność ekranizacji z powieścią. Tak sobie myślę, jeśli film jest tak dobry o wiele lepsza powinna być książka, więc kto nie czytał a widział film powinien przeczytać powieść.

,.... do tych osób należę ja, muszę nadrobić zaległość.
« Ostatnia zmiana: 27 Października 2010, 21:20:46 wysłana przez seven »