Autor Wątek: Mapa moskiewskiego metra z Metra 2033  (Przeczytany 18938 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Mapa moskiewskiego metra z Metra 2033
« dnia: 05 Października 2010, 15:39:25 »

Kiedy w Polsce wyjdzie kontynuacja historii, którą z zapartym tchem poznaliśmy w książce Metro 2033? Nie wiecie o co chodzi? Oczywiście o powieść Metro 2034, która została wydana w zeszłym roku w Rosji. U nas będzie kiedy będzie, a na pewno będzie - więc bez obaw.

Póki jednak co, polecam zapoznać się z mapą moskiewskiego metra, którą podrzucił nam zielenina323. Tak - wiem - mapka jest dołączona do książki, ale (...) zdenerwowania można było dostać podczas czytania, ciągle wertując kartki by się do niej dostać. Że miałbym ją wyrwać z książki? Takie barbarzyństwo nie wchodzi w rachubę.

O to więc mapka do Metra 2033 - bierzcie i drukujcie >>> mapa Metro 2033.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: Mapa moskiewskiego metra z Metra 2033
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Października 2010, 15:44:11 »
Fajna rzecz, pogratulować, że komuś chciało się usiąść i zrobić. Jak wrócę jeszcze raz do Metra (zapewne przed tym nowym :)), to pewnie sobie druknę ;D
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

Pacza

  • Gość
Odp: Mapa moskiewskiego metra z Metra 2033
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Października 2010, 21:07:46 »
druknę sobie na A3 :D

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Mapa moskiewskiego metra z Metra 2033
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Stycznia 2011, 16:33:24 »
Kto nie wchodzi na schronowego twittra ten się nie dowie, że można sobie zassać plan moskiewskiego metra z Metra 2034. W książce jest niestety ten poprzedni.

http://metro2033.pl/metro2034/aktualnosci/nowy-plan-moskiewskiego-metra/
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.