Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpie 23, 2019, 14:12:43 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Czy wiesz 瞠... na Trzynastym Schronie wci捫 dzia豉 system ankiet. Oddaj g這s w aktualnej ankiecie

Strona g堯wna   Pomoc Kalendarz Zaloguj si Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4]   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: F3 Crashuje Niemi這siernie  (Przeczytany 30482 razy)
Glorin
Szeregowy
*
Wiadomo軼i: 1

« Odpowiedz #60 : Lipiec 23, 2010, 12:16:35 »

Witam. Niedawno zaopatrzy貫m si w nowy notebook... nie gra貫m wcze郾iej w f3, wi璚 oczywi軼ie musia貫m spr鏏owa. Kupi貫m sobie na allegro wersj Game of the Year, zainstalowa貫m... i tu pojawia si m鎩 problem. Po 10 minutach gry obraz staje, muzyka p造nie dalej. Zacz掖em szpera w sieci, stosowa si do rad. Aktualnie jestem po formacie, na czy軼iutkim windowsie, mam zainstalowane tylko co niezb璠ne. "Ulepszy貫m" zgodnie z zaleceniami pliki konfiguracyjne, usun掖em takowe z moich dokument闚 itd., ba uruchamiaj帷 gr wy陰czam nawet explorer.exe. I oczywi軼ie w niczym to nie pomaga. 字edni czas gry=1min. Przy szcz窷ciu 15 min si uda zagra.
Da si co z tym zrobi? Czy pozostaje mi sprzeda gr na allegro?
id-seven
Plutonowy
*
Wiadomo軼i: 94

*RaDiaTioN Fr3e*

« Odpowiedz #61 : Pa寮ziernik 27, 2010, 18:06:40 »

Takie zachowanie laptopa mo瞠 by spowodowane s豉bym sprz皻em na kt鏎ym zosta odpalony Fallout 3, inaczej m闚i帷 komp nie wyrabia. Prosz spr鏏owa obni篡 detale a w szczeg鏊no軼i cienie do minimum, rozdzielczo嗆 i obada temat.
Mentor
St. szeregowy
*
Wiadomo軼i: 7

« Odpowiedz #62 : Listopad 28, 2011, 22:53:02 »

Nie wiem czy ju kto da rozwi您anie, chodzi o crashowanie podczas save.Wystarczy tylko wczyta ten save na kt鏎ym si gra ponownie i powinno dzia豉 sprawnie.Mi posz這.
Strony: 1 2 3 [4]   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Kana RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ogranicze! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!