Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpie 18, 2019, 04:29:44 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Czy wiesz 瞠... na Trzynastym Schronie wci捫 dzia豉 system ankiet. Oddaj g這s w aktualnej ankiecie

Strona g堯wna   Pomoc Kalendarz Zaloguj si Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: F3 Crashuje Niemi這siernie  (Przeczytany 30436 razy)
The Red
St. szeregowy
*
Wiadomo軼i: 9

« Odpowiedz #20 : Stycze 06, 2009, 16:51:07 »

Witam. Mam ten sam problem co wy. Niestety u mnie jest "minimalnie" gorzej (w porywach mo積a pogra z 10-15 minut Roll Eyes ). Sprawdzi貫m te narz璠zia administracyjne i jest napisane 瞠 mam rekordy b喚d闚 aplikacji i 1645 zdarze (xD), poni瞠j s wypisane wszystkie b喚dy. Wie kto o co chodzi? Zainstalowa貫m ju sobie te 2 programy o kt鏎ych pisali軼ie, mam nadzieje 瞠 pomo瞠.
The Red
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #21 : Stycze 06, 2009, 17:07:37 »

No sympatycznie. Tym razem gra wy陰czy豉 mi si po jaki 5 minutach xD. Nie mam poj璚ia co zrobi. W ten spos鏏 to nawet nie ma co rozpoczyna rozgrywki. Jak kto ma jaki pomys to mile widziane jest by sie podzieli Smiley. Z g鏎y dzi瘯i
Hugo1979
St. sier瘸nt sztab.
*
Wiadomo軼i: 448

« Odpowiedz #22 : Stycze 06, 2009, 17:17:47 »

A pr鏏owa貫 to, co poda Holden:
http://thenexusforums.com/index.php?showtopic=86738 - programik do wy陰czania Live
i ja:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=05013300-5d14-4dc9-9145-991ea1b8e4b0&displaylang=en&tm - aktualizacja Live
?

Holden
Major
*
Wiadomo軼i: 1572

« Odpowiedz #23 : Stycze 06, 2009, 17:36:53 »

Przenios貫m posty do nowego tematu i na w豉軼iw tablice tak 瞠by nie za鄉ieca w徠ku zupe軟ie o czym innym.
The Red
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #24 : Stycze 06, 2009, 19:30:54 »

Tak. Oba sposoby wypr鏏owa貫m, ale nadal jest tragicznie Sad . Czekam na ten poradnik. Mimo wszystko dzi瘯i za pomoc

Sorki, nie zauwa篡貫m 瞠 poradnik zosta napisany jeszcze w listopadzie  Cheesy. Przeczyta貫m i kilka opcji wykorzysta貫m. Zobacz teraz

« Ostatnia zmiana: Stycze 06, 2009, 20:20:31 wys豉ne przez Holden » Zapisane
Holden
Major
*
Wiadomo軼i: 1572

« Odpowiedz #25 : Stycze 06, 2009, 20:20:10 »

Generalnie mam do wszystkich pro軸 by nie pisa postu pod postem - bo to wprowadza niepotrzebny ba豉gan, u篡wajcie opcji Modyfikuj (tak jak zrobi貫m w po軼ie Reda powy瞠j ;p)
Hugo1979
St. sier瘸nt sztab.
*

« Odpowiedz #26 : Luty 07, 2009, 23:21:13 »

No to teraz wyjdzie, 瞠 niez造 ze mnie 'na堯g' Cheesy :Smiley
Po raz kolejny gra przesta豉 mi save'owa - ka盥y save, nawet auto, powodowa wyj軼ie na pulpit. Tym razem wkurzy貫m si nie na 瘸rty Wink Uruchomi貫m Drakensang... bardzo fajna gierka, ale... Nie no, trzeba rozwi您a wszystkie zagadki, znale潭 Stradivariusa, nowy dom dzieciakowi i takie tam Wink
Odinstalowa貫m i instaluj od nowa Cheesy  Embarrassed

EDIT:
Nic to nie da這 Sad

EDIT 2:
Pom鏬 powr鏒 do wcze郾iejszego autocave'a - zmieni貫m autosave.fos.bak na autosave.fos zast瘼uj帷 akutalny plik i narazie dzia豉

Ta gra mnie dobije Wink
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2009, 00:28:39 wys豉ne przez Hugo1979 » Zapisane

Hugo1979
St. sier瘸nt sztab.
*

« Odpowiedz #27 : Maj 21, 2009, 23:31:57 »

Post pod postem, ale my郵, 瞠 czas, jaki up造n掖 od pierwszego mnie usprawiedliwia - jakbym zmodyfikowa, nikt by si nie zainteresowa ju tym postem Wink

Jeszcze tego nie pr鏏owa貫m (dopiero mam zamiar wr鏂i do gry Wink ), ale pono wychodzenie na pulpit ma te jaki zwi您ek z opcj VSync, kt鏎 mo積a wy陰czy:
Moje dokumenty/my games/fallout 3==>Fallout3.ini==>iPresentinterval==>1 zmieniamy na 0

Hugo1979
St. sier瘸nt sztab.
*

« Odpowiedz #28 : Maj 24, 2009, 16:18:41 »

Ale tu cisza Wink
Jak narazie (odpuka) spos鏏 z wy陰czeniem VSync wychodzi Falloutowi na dobre. Co prawda nie gra貫m a tak d逝go jednorazowo (2-3h), ale jestem dobrej my郵i Smiley
Niestety funkcja alt+TAB jest bezu篡teczna - nie da si 'wr鏂i' do gry z pulpitu.

Morbid
Porucznik - Redaktor
*
Wiadomo軼i: 410

« Odpowiedz #29 : Maj 24, 2009, 16:37:15 »

Niestety funkcja alt+TAB jest bezu篡teczna - nie da si 'wr鏂i' do gry z pulpitu.

Nie do ko鎍a Cool Ja bym to nazwa raczej rosyjsk ruletk. W moim przypadku, je瞠li F3 nie wywali si za pierwszym razem na dobre... to ju mog gra i "alt tabowa" ile wlezie Smiley
Hugo1979
St. sier瘸nt sztab.
*

« Odpowiedz #30 : Maj 24, 2009, 19:01:05 »

Do ko鎍a. U mnie do ko鎍a. Zreszt nie pisa貫m, 瞠 og鏊nie, tylko opisa貫m sw鎩 przypadek.

Satan
Zbanowany
*
Wiadomo軼i: 986

« Odpowiedz #31 : Maj 24, 2009, 20:12:08 »

Mi Alt+Tab dzia豉 bezproblemowo. Nigdy si nie wywali這.

U篡tkownik zosta zbanowany.
GpganG
St. kapral
*
Wiadomo軼i: 51

« Odpowiedz #32 : Maj 24, 2009, 21:14:05 »

mi te alt+tab dzia豉 zawsze. to chyba zale篡 od komputera bo przecie p造ty s takie same Tongue tylko pytanie jest takie co ma m鎩 komputer takiego 瞠 dzia豉 a u Huga nie?
Ulyssaeir
Kapitan - Redaktor
*
Wiadomo軼i: 729

The Catalyst

« Odpowiedz #33 : Maj 24, 2009, 22:21:26 »

Co takiego ma? R騜nice mog znajdowa si gdzie tu (pojedy鎍zo lub w zestawach)

Lepiej dobrane (kompatybilne) komponenty,
Lepsze komponenty,
Aktualne sterowniki,
OS,
Czysty system,
Oprogramowanie dodatkowe,
Syf pobrany z netu,
Antywirusy, firewalle,
Ustawienia karty graficznej

I na ko鎍u - Ustawienia Fallouta 3.

Na og馧 bywa tak, 瞠 wszystko ma znaczenie, ale jeden lub dwa czynniki s decyduj帷e. Najcz窷ciej odpowiedzialny jest stan systemu i parametry kompa...

.
Hugo1979
St. sier瘸nt sztab.
*

« Odpowiedz #34 : Maj 25, 2009, 08:09:25 »

Pud這!
Live! jest przyczyn
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2009, 08:12:03 wys豉ne przez Hugo1979 » Zapisane

Morbid
Porucznik - Redaktor
*
Wiadomo軼i: 410

« Odpowiedz #35 : Maj 25, 2009, 09:26:16 »

A po czym to stwierdzi貫? Ja go mam od czasu zainstalowania Gears of War, Gta4 i F3 na pocz徠ku (przed patchowaniem) w og鏊e nie reagowa na alt-tab (tzn. nie wywala si) Wink
Hugo1979
St. sier瘸nt sztab.
*

« Odpowiedz #36 : Maj 25, 2009, 11:35:50 »

A po czym to stwierdzi貫?
Panel sterowania==>Narz璠zia administracyjne==>Podgl康 zdarze

Mi wcze郾iej te dzia豉豉 kombinacja alt+TAB przy powrocie do gry. Po patchu przesta豉. A konkretniej, gdy wciskam alt+TAB lub klikam na pasku zada w Fallouta, to niby pojawia si jakie 'obramowanie' na ekranie, s造cha muzyk, ale gra nie 'wskakuje'; pr鏏owa貫m nawet d逝u瞠j odczeka, 瞠 mo瞠 'za豉pie', ale nic.

fortensky
Szeregowy
*
Wiadomo軼i: 4

« Odpowiedz #37 : Czerwiec 02, 2009, 18:18:10 »

Witam.
Gram (a raczej usi逝j gra) w F3 ju trzeci raz. Za pierwszym razem na wersji 1.0.0.15 gra chodzi豉 wy鄉ienicie, crashe zdarza造 si bardzo sporadycznie. Za drugim razem ju na wersji 1.0.0.35 postanowi貫m doda kilka mod闚 kt鏎e zmienia造 w sumie kilka drobiazg闚 (narkotyki, bro, tekstury). Po kilkunastu godzinach nienagannego funkcjonowania gra zacz窸a si wysypywa: 5-10 minut grania i crash. Po reinstalacji gry do crash闚 doszed jeszcze du篡 spadek jej p造nno軼i i niepomiernie tym wnerwiony sko鎍zy貫m przygod z F3.
Ostatnio jednak zach璚ony t znan schronowiczom modyfikacj http://tawerna.nstrefa.pl/topics56/fallout-3-kolekcja-modulow-zmiany-w-silniku-i-rozgrywce-vt752.htm postanowi貫m pogra znowu, tym razem na wzgl璠nie 鈍ie篡m systemie. Wszystko by這 豉dnie i pi瘯nie dop鏦i nie uko鎍zy貫m zadania na Polu Minowym. Po powrocie do Megatony ju nie jestem w stanie jej opu軼i ani bram, ani szybk podr騜, nie mog wej嗆 do 瘸dnego budynku i nie mog zapisa stanu gry - ka盥a z wymienionych czynno軼i ko鎍zy si b造skawicznym CTD.
Z podgl康u zdarze wynika, 瞠 winny mo瞠 by XLive. Tak samo by這 w przypadku mojej poprzedniej gry w F3, 瘸dne z proponowanych rozwi您a co do XLive na tym i na innych forach nie da這 rezultatu.

Je郵i chodzi o konfiguracj peceta to nie wiem czy jest sens podawa (a mo瞠 sie myl), komp jest wzgl璠nie mocny. Wszelkie sterowniki, w tym do karty graficznej s aktualne.

Je郵i kto zechcia豚y podsun望 jaki pomys, b璠e dozgonnie wdzi璚zny  Cool cho w豉軼iwie m鎩 post jest raczej form wy瘸lenia si na okrutny los bo nie wierz, 瞠 mo瞠 by lepiej  Cry
Ulyssaeir
Kapitan - Redaktor
*
Wiadomo軼i: 729

The Catalyst

« Odpowiedz #38 : Czerwiec 02, 2009, 18:35:05 »

Po co grasz via Live? ;P

I czy, oraz je郵i tak, to kt鏎ych metod rozwi您ywania problem闚 technicznych opisanych w dziale "Porady" u篡貫 i z jakim skutkiem?
fortensky
Szeregowy
*
Wiadomo軼i: 4

« Odpowiedz #39 : Czerwiec 02, 2009, 20:15:15 »

Po co grasz via Live? ;P

Live w陰czony czy wy陰czony - jeden kartofel - wywala...

Przetestowane porady:

- wy陰czy貫m FFDShow dla F3
- wy陰czy貫m V-Sync
- iShadowMapResolution zmieni貫m na 1024
- czy軼i貫m Temp
- aktualizowa貫m directx, mam na bie膨co aktualizowanego xp-ka
- ustawia貫m dla plik闚 fallout3.exe i fallout3launcher.exe tryb zgodno軼i z Windowsem2000 - efekt:   przy pr鏏ie uruchomienia ka瞠 mi w這篡 w豉軼iwy cdrom  Huh?
- uruchamiam gr przez plik Fallout3.Exe

Tym razem nie sprawdza貫m ster闚 Nvidia 175.19 ale przerabia貫m ten temat kilka miesi璚y temu, bez rezultatu.

Bez takich s堯wek, to nie jest obora.
/Uly
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2009, 20:38:37 wys豉ne przez Ulyssaeir » Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Kana RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ogranicze! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!