Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 18, 2019, 02:54:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Spolszczenie Fallouta 3  (Przeczytany 13328 razy)
Please_Stand_By
Kapral
*

Please Stand By

« : Wrzesień 16, 2010, 14:21:30 »

Siema Smiley
Mam F3 ale w eng.
No i chciałbym sobie po raz enty przejść, ale tym razem po polsku, najlepiej z dubbingiem. Wolę oczywiście eng dubbing, ale bardzo bym chciał posłuchać rodzimych głosów i mocniej się wczuć, w końcu rozumiejąc dokładnie intonację, akcent i to "polskie" coś Smiley

Skąd mogę pobrać spolszczenie+dubb? (wiem, wiem... google, ale niektóre mi nie działają. prosiłbym o działające)

Pozdrawiam serdecznie,
Please Stand By
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2010, 14:42:31 wysłane przez Squonk » Zapisane

Shael
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #1 : Wrzesień 16, 2010, 14:34:43 »

Nie popieramy piractwa ,won!!! xD

Za słuszną postawę, zgodną z naukami schronizmu, Emanacja Trzynastego Schronu poprzez swojego syna - czyli mnie - daję userowi Shael kopa na stopień wyżej.

Squonk

Wow ,dzięki Smiley
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2010, 10:43:43 wysłane przez Shael » Zapisane
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #2 : Wrzesień 16, 2010, 14:39:02 »

O tu masz, masz, tylko pobieraj najszybciej jak tylko możesz bo zaraz usuną. Pobierasz już?

Spolszczenie Fallouta 3 - za darmo!!!*

* - Bo nie płaci się za radość z posiadania gry, ale za licencję umożliwiającą z niej korzystanie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2010, 14:44:11 wysłane przez Squonk » Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Please_Stand_By
Kapral
*

Please Stand By

« Odpowiedz #3 : Wrzesień 16, 2010, 20:03:34 »

Siema Smiley
Mam F3 ale w eng.
No i chciałbym sobie po raz enty przejść, ale tym razem po polsku, najlepiej z dubbingiem. Wolę oczywiście eng dubbing, ale bardzo bym chciał posłuchać rodzimych głosów i mocniej się wczuć, w końcu rozumiejąc dokładnie intonację, akcent i to "polskie" coś Smiley

Skąd mogę pobrać spolszczenie+dubb? (wiem, wiem... google, ale niektóre mi nie działają. prosiłbym o działające)

Pozdrawiam serdecznie,
Please Stand By

MAM ORYGINALNEGO FALLOUTA 3, od kumpla z UK Smiley bardzo tanio dostałem, więc w czym problem? nie ma darmowego i legalnego spolszczenia? musze kupywac znowu oryginal?

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #4 : Wrzesień 16, 2010, 20:26:35 »

Problem jest taki, że NIE MA OFICJALNEJ łaty/patcha wydanego przez Cenegę (polskiego wydawcę i producenta polskiej wersji Fallouta 3), który spolszczał by tą grę*. A jak nie ma OFICJALNEJ to jest być może nie oficjalna. Ale tu na tym forum nikt nie będzie taki głupi by wkleić linka lub opisać dokładnie jak to znaleźć w sieci bo wyleci stąd w podskokach - bez żalu z naszej strony. Choćby dlatego, że jako Trzynasty Schron współpracujemy z Cenegą i szanujemy ich pracę, choć nie zawsze zgadzamy się z ich ruchami wydawniczymi - jako konsumenci mamy do tego prawo.

Możesz mieć więc i 5 oryginalnych Falloutów kupionych w Anglii, ale to niczego nie zmieni, bo aby mieć polską wersję gry musisz ją kupić. Możesz też zdobyć ją w inny sposób i w to nikt wnikać nie będzie dopóty nie będziesz się tym publicznie chwalił.

Jednym słowem zamów grę w Polsce lub radź sobie sam. Może ktoś przez PMkę ci odpowie, my w to nie wnikamy  Smiley

* - chyba, że nasze spece ze schronowego zespołu ds. gier wiedzą lepiej
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2010, 20:31:04 wysłane przez Squonk » Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Please_Stand_By
Kapral
*

Please Stand By

« Odpowiedz #5 : Wrzesień 16, 2010, 20:48:29 »

dzieki, tylko o taka odpowiedź mi chodziło. : ))

Little Boy
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #6 : Wrzesień 16, 2010, 20:51:43 »

Może jest jakieś fanowskie? Użytkownik Ghost chciał niedawno robić. Może zrobił?

"Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!