- ściśle w tematach (ten znaczek nie oznacza jednak że film jest fajny)
- ten film jest fajny! Według pucki.
- samozwańcza nagroda schronowej wiśenki
Sobota (1 października)15:50 COMEDY CENTRAL - Starsky i Hutch (komedia sensacyjna)
15:50 ALE KINO! - Joanna d'Arc (historyczny)
18:35 ALE KINO! - Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego (komedia)
20:00 TV4 - Szalona odwaga (wojenny)
20:00 POLSAT - Speed - niebezpieczna szybkość (sensacyjny)
20:05 HBO2 - Dorian Gray (kostiumowy)
20:10 ALE KINO! - Zjadacz grzechów (thriller)
20:20 TVP1 - Poszukiwacze zaginionej Arki (przygodowy)
20:45 KINO POLSKA - Popiół i diament (społeczny)
21:00 POLSAT FILM - 7 sekund (thriller)
22:15 TVP2 - Chłopaki nie płaczą (komedia kryminalna)
23:40 TVN - Ring (horror)
23:45 TVN7 - Ostatni samuraj (kostiumowy)
1:25 TV4 - Koszmar wojny (horror)
Niedziela (2 października)14:15 TVN7 - Przygoda na Dzikim Zachodzie (western)
14:35 ALE KINO - Goście, goście (komedia)
17:00 AXN - I kto to mówi (komedia)
20:00 TV PULS - Supernova 2012
20:05 TVN7 - Ostatni samuraj
20:15 KINO POLSKA - Krótki film o zabijaniu (obyczajowy)
21:00 FILMBOX - Królewska jesień: Elżbieta 1 - królowa dziewica (1/2 kostiumowy)
21:00 POLSAT FILM - Szklana pułapka 3 (sensacyjny)
21:25 TVP1 - Pod słońcem Toskanii (komedia obyczajowa)
Poniedziałek (3 października)20:00 POLSAT - Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia (thriller)
20:00 TVN7 - Gdzie są moje dzieci (obyczajowy)
21:00 TVP KULTURA - Imię róży (kryminalny)
21:00 POLSAT FILM - Odwaga i nadzieja (wojenny)
21:00 TV4 - Kataklizm w Japonii oczami świadków (dokumentalny 2011r)
Wtorek (4 października)10:10 TVP KULTURA - Hiroszima, moja miłość (obyczajowy)
13:00 HBO2 - Misja na Marsa (sf)
17:15 ZONE EUROPA - Czterech jeźdźców Apokalipsy (dramat wojenny)
18:25 HBO - Ewolucja (komedia sf)
20:00 TVN7 - Striptiz (sensacyjny)
23:20 TVN7 - Wyspa doktora Moreau (horror)
Środa (5 października)20:00 TELE5 - Bestia z głębin
20:30 COMEDY CENTRAL - Atomowa komedia (komedia)
21:00 POLSAT FILM - xXx: Następny poziom (sensacyjny)
21:45 HBO - Weronika postanawia umrzeć (obyczajowy)
22:35 TV PULS - Moby Dick (przygodowy)
23:35 HBO2 - Resident Evil: Afterlife (horror)
0:05 TV4 - Koszmar wojny (horror)
Czwartek (6 października)17:25 CANAL+ - Drużyna A (komedia sensacyjna)
21:00 TCM - Imperium słońca (wojenny)
22:30 TVN - Tornado w Nowym Jorku (katastroficzny)
23:05 POLSAT FILM - Hancock (sensacyjny)
Piątek (7 października)20:00 POLSAT - Epoka lodowcowa 2: Odwilż (animowany)
20:35 TVN - Tożsamośc Bourne'a (thriller)
21:00 CANAL+ - Green Zone (wojenny)
21:00 POLSAT FILM - Hancock (sensacyjny)
21:55 POLSAT - Elektra (przygodowy)
22:05 TVP1 - Ośmiorniczka (sensacyjny)
22:35 TVN7 - Wyzwanie (sensacyjny)
22:50 TVP2 - Rambo 2 (sensacyjny)
23:00 TVN - Oszukac przeznaczenie 3 (horror)
23:00 CANAL+ - Predators (sf)
A w kinie: 1920 Bitwa Warszawska (historyczny premiera 30.09)
A na Blu-ray:Imię róży (thriller premiera 29.09)
Z powodu rozpoczęcia się kolejnego semestru studiów, telewizornia będzie od przyszłego tygodnia występować w uszczuplonej formie.