Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Listopad 15, 2019, 06:38:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie
 
   Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Telewizornia  (Przeczytany 98583 razy)
LeElectro
Kapral
*
Wiadomości: 20

Postapo or Die !


« Odpowiedz #160 : Kwiecień 23, 2011, 20:52:01 »

Veron, każdemu się fajrant należy. Z praktyki wiadomo, że i tak nikt wszystkich filmów nie ogląda, ale nie myśl sobie, że Cię nie wspieramy, przynajmniej duchowo  Cool

Wesołych Świąt Mordeczki !  Ordynus?
Zapisane
Veron
Gen. broni - Redaktor
*
Wiadomości: 1601


Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś


WWW
« Odpowiedz #161 : Kwiecień 30, 2011, 00:54:38 »


Krótki przegląd tygodnia 30.04 - 05.05

Sobota

- 20:00, Canal+ Film - Człowiek, który gapił się na kozy
- 21:00, Sci-Fi Universal - Atak szarańczy (o, yeah...)
- 22:00, National Geo - Koszmarna wyprawa: Irak Saddama (dokument)
- 22:25, TVP 1 - Kroniki Riddicka
ze swojej strony polecam:
- 20:00, tv 4 - Nietykalni (porywający dramat gangsterski Briana De Palmy)
- 20:00, Zone Europa - Pieskie popołudnie
- 22:55, nFilmHD - Wyspa tajemnic

Niedziela

- od 14:20, Sci-Fi Universal - Planeta małp; W podziemiach planety małp; Ucieczka z planety małp
- 15:10, ale kino! - Twister
- 20:00, Canal+ Film - Liban
- 20:05, tvn7 - A.I.: Sztuczna inteligencja
- 21:35, Canal+ Film - Droga
ze swojej strony polecam:
- 14:50, TVP Kultura - Sztuczki (przepiękny polski film)
- 20:00, Zone Europa - Chwała
- 20:10, HBO - Poważny człowiek (bracia Coen - i wszystko jasne)
- 23:00, TVP 1 - Buntownik z wyboru
- 00:55, TVP 2 - Ukryty wymiar

Poniedziałek

- od 14:20, Sci-Fi Universal - Podbój planety małp; Bitwa o planetę małp; Wymarłe miasto planety małp
- 00:40, Zone Europa - Ucieczka z Nowego Jorku
ze swojej strony polecam:
- 22:05, ale kino! - Lśnienie
- 23:25, TCM - Duch

Wtorek

- od 16:00, Sci-Fi Universal - Powrót na planetę małp, Pożegnanie z planetą małp
- 00:30, ale kino! - Urodzony 4 lipca
ze swojej strony polecam:
- 20:00, Polsat - Na linii ognia

Środa

- 21:50, TVP 2 - Piąty element
- 22:25, tv 4 - Obcy - ósmy pasażer "Nostromo"
ze swojej strony polecam:
- 23:55, TVP Kultura - Malcolm X (głośny film Spike'a Lee)

Czwartek

- 21:30, tvn - Suma wszystkich strachów
ze swojej strony polecam:
- 20:10, ale kino! - Gorzkie mleko (świetne kino hiszpańskie)
- 23:35, nFilmHD - Podejrzani
Zapisane

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
Veron
Gen. broni - Redaktor
*
Wiadomości: 1601


Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś


WWW
« Odpowiedz #162 : Maj 06, 2011, 19:34:09 »

Co dziś ciekawego w telewizornii:

- 20:00, tvn - Tomb Raider
- 21:00, Canal+ - Furia
- 21:45, Polsat - Resident Evil: Degeneracja
- 23:50, TVP 2 oraz 00:15, ale kino! - Oczy szeroko zamknięte

Reszta tygodnia jutrzejszym popołudniem Grin
Zapisane

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
Veron
Gen. broni - Redaktor
*
Wiadomości: 1601


Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś


WWW
« Odpowiedz #163 : Maj 07, 2011, 16:24:52 »


Przegląd tygodnia 07.05 - 12.05  Schrontelewizornia

Sobota

- 19:00, Religia.TV - Sophie Scholl - ostatnie dni (świetny, poruszający film niemiecki)
- 21:35, Canal+ - Księga ocalenia
- 23:15, Kino Polska - Kroll
- 23:50, TVP 1 - Resident Evil: Domena zła
- 00:35, Zone Europa - Łowca jeleni
- 01:30, TVP Kultura - Stalker
ze swojej strony polecam:
- 17:55, ale kino! - Batman (tak tak, ten Tima Burtona z wielkim Jackiem Nickolsonem)
- 00:00, TVP 2 - Apollo 13
- 00:20, ale kino! - Taksówkarz
- 00:45, Canal+ Film - Prorok

Niedziela

- 20:00, TV Puls - Meteor (część 1.)
- 23:00, National Geo - Czysta nauka: Jak zabić planetę? (dokument)
- 23:52, TVP Info - Ostatnie dni wojny (dokument)
- 00:45, Canal+ - Bękarty wojny
- 01:55, TVP Kultura - Solaris (radziecki, z 1972 - wielkie kino)
- 02:10, Filmbox - 10.5: Apokalipsa
ze swojej strony polecam:
- 22:05, ale kino! - Gorzkie mleko
- 01:45, TVP 1 - Podwójne życie Weroniki (klasyk Kieślowskiego - jeden z wielu zresztą Wink)
- 02:45, TVP 2 - Przesłuchanie (kolejny znakomity polski film)

Poniedziałek

- 14:35, TVP Kultura - Solaris (radziecki, z 1972 - wielkie kino)
- 22:10, ale kino! - Paragraf 46 (tematyka "Gattaki", do weryfikacji)
- 22:35, Polsat - Upadek (ostatnie dni Hitlera wg Olivera Hirschbiegela - poruszające)
- 23:00, HBO - Dystrykt 9
ze swojej strony polecam:
- 16:30, Canal+ Film - Autor widmo
- 21:00, Filmbox - Miasto Boga

Wtorek

- 17:05, n Film HD - Raport mniejszości
- 20:10, ale kino! - Sędzia Dredd

Środa

- 20:15, TVP Polonia - Operacja "Samum"
- 20:20, TVP Kultura - Walka o ogień (prehistoryczny survival - warto!)
- 21:55, Canal+ Film - Bękarty wojny
- 22:40, TV 4 - Obcy - decydujące starcie
ze swojej strony polecam:
- 18:15, HBO - Misja na Marsa (chłodno przyjęte, ale - trzeba przyznać - imponujące widowisko Briana De Palmy)
- 21:30, Canal+ Film - Agora
- 00:15, tvn7 - Arsene Lupin (przyjemna opowiastka o legendarnym złodzieju)

Czwartek

- 17:35, Filmbox - Posejdon
- 22:20, TVP 1 - Sztorm (coś okołoklimatycznego, za to spod ręki Ridleya Scotta)
- 23:40, tvn7 - Łowca snów (również trącające o klimaty, adaptacja prozy Kinga)
ze swojej strony polecam:
- 20:00, TV 4 - Ojciec chrzestny
- 00:35, TVP 2 - Zwyczajni ludzie (oscarowy dramat Roberta Redforda)
Zapisane

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
Veron
Gen. broni - Redaktor
*
Wiadomości: 1601


Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś


WWW
« Odpowiedz #164 : Maj 19, 2011, 19:39:14 »

Dziś o 20:00 na nSport będzie dokument "eMeReS" - o Wyścigu Pokoju, do którego doszło na skażonym promieniowaniem terenie po wybuchu w Czarnobylu. Coś nietypowego i interesującego.
Zapisane

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
Veron
Gen. broni - Redaktor
*
Wiadomości: 1601


Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś


WWW
« Odpowiedz #165 : Maj 20, 2011, 17:14:49 »


Krótki przegląd tygodnia 20.05 - 26.05

Piątek

- 20:00, tvn 7 - Tornado (cz. 1)
- 20:25, TVP 1 - Powódź (cz. 1)
- 20:45, Planete - Królik po berlińsku (polski, nominowany do Oscara dokument)
- 22:10, tvn - Jądro Ziemi
- 22:10, ale kino! - Pitch Black
- 22:35, Sci-Fi Universal - Ogniste piekło
- 23:05, Polsat Film - Resident Evil: Zagłada
ze swojej strony polecam:
- 20:00, Zone Europa - Chaplin
- 21:00, TCM - Wywiad z wampirem
- 00:10, ale kino! - Gomorra

Sobota

- 18:20, Canal+ - Człowiek, który gapił się na kozy
- od 20:00, Discovery Channel - Godzina, która wstrząsnęła Japonią oraz Nuklearny koszmar: Japonia w kryzysie (dokumenty)
- 20:00, Canal+ - Moon
- 21:00, Polsat Film - Resident Evil: Zagłada
- 23:00, nFilm HD - Szeregowiec Ryan
- 00:20, tvn - Cyborg
ze swojej strony polecam:
- 20:00, Canal+ Film - Bokser
- 20:10, ale kino! - Za wszelką cenę (znakomity film Clinta Eastwooda z wielkimi kreacjami aktorskimi Hilary Swank, Morgana Freemana i Clina właśnie - gorąco polecam, kino z wyższej półki)
- 23:20, TVP 2 - Psy 2. Ostatnia krew
- 00:50, TV 4 - Dracula (wg Coppoli z rewelacyjnym Garym Oldmanem - polecam!)

Niedziela

- 20:00, TV Puls - Tornado zagłady
- 21:10, TVP 2 - Pająki
- 21:40, Canal+ Film - Księga ocalenia
ze swojej strony polecam:
- 17:15, ale kino! - Motyl i skafander (poruszające, wielkie kino francuskie - bezwzględnie polecam!)
- 20:10, BBC Entertainment - Elizabeth (znakomita biografia największej królowej w dziejach Anglii)
- 20:45, TVP Kultura - Tato
- 21:00, TCM - Bez przebaczenia
- 23:30, TVP 1 - Między piekłem a niebem (wzruszający melodramat, niezwykła realizacja, plastyczne przedstawienie zaświatów - polecam)
- 01:30, TVP 1 - Trzy kolory: Niebieski (to skandal, że takie kino emitowane jest w takich godzinach...)

Poniedziałek

- 21:00, Canal+ - Za linią wroga: Kolumbia
ze swojej strony polecam:
- 21:00, Filmbox - Między słowami (znakomity, kameralny komediodramat Sofii Coppoli)
- 00:05, TVP 1 - Zapach kobiety

Wtorek

- 19:30, Sci-Fi Universal - Rajski wirus
- 20:00, Zone Europa - Ucieczka z Rangunu (dramat Amerykanki w Birmie w czasie wprowadzania stanu wojennego)
- 20:10, ale kino! - Urodzony 4 lipca
- 23:45, Cinemax - Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej
ze swojej strony polecam:
- 21:00, Canal+ - Cześć, Tereska
- 00:05, TVP 2 - Ray

Środa

- 19:30, Sci-Fi Universal - Atomowa burza
- 21:00, National Geographic - Pokonać mur berliński (dokument)
- 22:15, TV 4 - Obcy IV
ze swojej strony polecam:
- 20:00, Cinemax - Bez mojej zgody
- 21:00, MGM HD - Brudne pieniądze (bracia Wachowscy sprzed "Matriksa" - stylowe)


Czwartek

- 20:00, tvn 7 - Wojna Harta
ze swojej strony polecam:
- 20:00, TV 4 - Ojciec chrzestny III
- 20:10, ale kino! - Magnolia
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2011, 23:40:33 wysłane przez Squonk » Zapisane

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
Veron
Gen. broni - Redaktor
*
Wiadomości: 1601


Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś


WWW
« Odpowiedz #166 : Czerwiec 03, 2011, 17:48:44 »


Krótki przegląd tygodnia 03.06 - 09.06

Piątek

- 20:00, tvn 7 - Uderzenie komety
- 21:00, Canal+ - Droga
- 23:00, Canal+ - Daybreakers. Świt (premiera, więc sporo powtórek w najbliższych tygodniach)
- 00:40, Canal+ - Księga ocalenia (hm, czyli całkiem miły wieczór w klimatach na C+ Wink)
ze swojej strony polecam:
- 22:00, ale kino! - Magnolia
- 22:25, Canal+ Film - Prorok
- 01:05, nFilm HD - Ojciec chrzestny (tak, wiem, ile razy można - ten Film będę jednak polecał zawsze Grin)

Sobota

- 12:45, Filmbox - 10.5: Apokalipsa
- 21:00, TCM - Mad Max 2: Wojownik szos
- 23:45, ale kino! - Paragraf 46
- 00:00, Polsat - Noc żywych trupów (godny uwagi remake klasycznego Romero dokonany przez Toma Saviniego - naprawdę warto)
ze swojej strony polecam:
- 22:25, TVP 2 - Przylądek strachu
- 01:30, nFilm HD - Ojciec chrzestny 2 (vide piątek mniej więcej o tej porze Tongue)

Niedziela

- 17:00, Filmbox - Życie jest piękne
- 20:00, TV Puls - Koniec świata (część 1.)
ze swojej strony polecam:
- 20:10, BBC Entertainment - Zakochany Szekspir (oscarowa komedia romantyczna - nie zrażajcie się gatunkiem, naprawdę znakomity film  Dooobre)
- 21:10, TVP 2 - Gwiezdne wojny: Część 2 - Atak klonów

Poniedziałek

- 20:05, Polsat - X-Men (pierwsza część serii spod ręki Bryana Singera)
- 20:10, ale kino! - MASH
ze swojej strony polecam:
- 20:35, Kino Polska - Rewers (najlepszy polski film w 2009 roku - specyficzny humor, stylowa realizacja, znakomite aktorstwo)

Wtorek

- 00:30, ale kino! - Full Metal Jacket
ze swojej strony polecam:
- 20:00, Zone Europa - Manhattan (jeden z najlepszych 'allenów')
- 20:10, ale kino! - Za wszelką cenę

Środa

- 11:35, TCM - THX 1138 (Lucas niegwiezdnowojenny i naprawdę godny uwagi)
- 15:50, Filmbox - Tornado zagłady
- 23:05, Canal+ - [Rec] 2
ze swojej strony polecam:
- 00:55, TVP Kultura - Krótki film o zabijaniu

Czwartek

- 22:30, Sci-Fi Universal - Zagłada
ze swojej strony polecam:
- 01:25, nFilm HD - Świadek
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2011, 09:35:04 wysłane przez Squonk » Zapisane

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
szmergiell
St. sierżant
*
Wiadomości: 466


[nothing important]


WWW
« Odpowiedz #167 : Czerwiec 10, 2011, 19:31:39 »

Na szybko, na dziś.
MGM HD, 04:00 Hardware
Recenzje są dość pozytywne, więc ja się zdecydowałem na nagranie i w wolnej chwili obejrzę.
Zapisane

“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy
Veron
Gen. broni - Redaktor
*
Wiadomości: 1601


Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś


WWW
« Odpowiedz #168 : Czerwiec 10, 2011, 23:27:33 »


Wszystkich zainteresowanych przepraszam, ale niestety Schrontelewizorni na dziś nie przewidziano Wink Sporo mam ostatnio na głowie - to raz, a dwa - panorama przyszłego tygodnia raczej mało klimatyczna, więc i nie byłoby za bardzo o czym pisać. Niemniej filmów będzie pod dostatkiem i to naprawdę godnych uwagi - wertujcie telegazety. Pozdrawiam Kiss
Zapisane

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
pucka
Schronowa wisienka
Mł. chorąży - Redaktor
*
Wiadomości: 138



« Odpowiedz #169 : Sierpień 13, 2011, 01:05:46 »


Legenda:
(nie w klimatach ale to klasyk ^^) - filmy z lat mej młodości, głównie fantasy
(nie w klimatach ale fajny film) - obyczajowe, w ogóle nie związane z postapo, ale je lubię
(nie w klimatach ale polskie, ceńmy co nasze XD) - to chyba nie wymaga komentarza
(nie mam pojęcia co to) - nie oglądałam, ale moja gazeta telewizyjna mówi że to wojna z ... dinozaurami?

Sobota (13 sierpnia)
TVP1 20:20 - Trzynasty wojownik (nie w klimatach ale to klasyk ^^)

Niedziela (14 sierpnia)
POLSAT FILM 17:00 - 2001: Odyseja kosmiczna (komedia)
ALE KINO! 17:10 - Za wszelką cenę (nie w klimatach ale fajny film)
TVN 20:00 - Pieniądze to nie wszystko (nie w klimatach ale polskie, ceńmy co nasze XD)
TVN7 20:05 - Marsjanie atakują! (komedia sf)

Poniedziałek (15 sierpnia)
TVP! 14:15 - Robinson Crusoe (To jest apokalipsa! Jak bym ja została sama na wyspie po której łażą kanibale to był by dla mnie to koniec świata.)
HBO 15:25 - 2012 (katastroficzny)
POLSAT 20:00 - Conan Barbarzyńca (nie w klimatach ale to klasyk ^^)

Wtorek (16 sierpnia)
TVP1 20:25 - Starcie w przestworzach (nie mam pojęcia co to)

Środa (17 sierpnia)
TVN 20:50 - Poszukiwany (sensacyjny)
TV4 21:00 - Zabójcza głębia (thiller - rekiny atakują)
TCM 21:00 - Kolor purpury (nie w klimatach ale fajny film)
TVN 22:55 - Lot Intrudera (wojenny)

Czwartek (18 sierpnia)
TVP2 20:10 Pustynne węże (nie mam pojęcia co to)
TCM 21:00 Brudny Harry (nie w klimatach ale to klasyk ^^)
TV PULS 2:00 - Imię róży (nie w klimatach ale to klasyk ^^)

Piątek (19 sierpnia)
TVN 20:00 - Egzekutor (sensacyjny)
TVN7 20:00 - Milion lat przed naszą erą (nie w klimatach ale to klasyk ^^)
AXN 21:00 - Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2 (nie w klimatach ale to klasyk ^^)
HBO 22:00 - Heartless: W świecie demonów (thiriller)
TVP1 22:15 - Czołg (sensacyjny - ale tak naprawdę komedia)
POLSAT 22:25 - Egzorcyzmy Emily Rose (horror)
TV PULS 23:35 - Jaskinia strachu (horror - podobno)



Przykro mi że tak mało filmów w klimatach, w tym tygodniu telewizornia nie jest łaskawa.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2011, 15:45:27 wysłane przez pucka » Zapisane

Jestem WISIENKĄ na biodegradowalnym torcie Trzynastego Schronu
pucka
Schronowa wisienka
Mł. chorąży - Redaktor
*
Wiadomości: 138



« Odpowiedz #170 : Sierpień 19, 2011, 17:29:04 »


 Promieniowanie - ściśle w tematach (ten znaczek nie oznacza jednak że film jest fajny)
  Smiley - ten film jest fajny! Według pucki.

Sobota (20 sierpnia)
 8:00 ALE KINO! - Wzgórze (wojenny)
 8:15 POLSAT  - Pies Huckleberry (animowany 1958r czyli to klasyk ^^)
 8:45 POLSAT  - Scooby-Doo (animowany 1985r czyli to klasyk ^^)
 9:00 DISCOVERY WORLD  - Dzieje ludzkości w obliczu klimatu
11:00 DISCOVERY WORLD  - Historia oręża (w tym odcinku, granaty odłamkowe  Zwyrol)
12:25 ALE KINO! - Joanna d'Arc (historyczny) Smiley
12:55 TVN7 - Columbo (serial kryminalny z 1975r czyli to klasyk ^^)
16:00 TV PULS - Policyjna opowieść (sensacyjny)
16:15 TVN - Kosmiczny mecz (film familijny, trochę młodszy ale kultowy)
19:30 TVN7  - Czy leci z nami pilot? (komedia)
20:00 TV PULS - Przepowiednia końca (thriller)
20:10 ALE KINO! - Miasteczko Pleasantville (niczym misja z Fallouta 3 - Tranquility Lane)  Smiley
21:10 HBO - Niesamowity Hulk (2008r)
21:00 AXN - Kolekcjoner kości (thriller)
21:00 POLSAT FILM - Snajper 3 (sensacyjny)
21:00 TCM- Lśnienie (horror)
21:00 TV4 - Siódma kampania w świetle księżyca (komedia wojenna)
22:00 HBO2 - Zamurowani (horror)
22:05 TVP POLONIA - Podwójne życie Weroniki (dramat psychologiczny)
22:15 TVP2 - Ukryta tożsamość (thriller)
22:25 TVN - Agent z przypadku (komedia)
22:25 TV PULS - Bunt maszyn (sf) Promieniowanie
23:00 POLSAT FILM - Dracula (horror 1992r) Smiley
23:15 TVN7  - Dwanaście małp (sf) Promieniowanie
23:30 HBO2 - Dorian Gray
 0:50 HBO - Zombieland (horror komediowy) Promieniowanie


Niedziela (21 sierpnia)
10:25 ALE KINO! - Kolumbowie
12:05 TVP2 - Żandarm w Nowym Jorku (komedia) Smiley
12:25 ALE KINO! - Miasteczko Pleasantville (komedodramat) Smiley
12:40 KINO POLSKA - Chłopi (1/2 film obyczajowy)
13:15 TVP1 - Smerfy (animowany Belgia 1988r - z dedykacją dla toga5)
14:20 TVN7 - Czy leci z nami pilot? (komedia)
14:35 ALE KINO! - Jurassic Park (przygodowy) Smiley
14:50 POLSAT - D.E.B.S. (komedia szpiegowska)
15:55 TVN - RRRrrrr!!! (komedia) Smiley
17:25 ALE KINO! - Dark Water (horor, Japonia 2002r) Smiley
17:35 HBO - 2012 (katastroficzny) Promieniowanie
18:05 TVN7 - Columbo (serial kryminalny)
20:00 POLSAT - Testosteron (komedia polska)
20:00 CANAL+ - Drużyna A (komedia sensacyjna)
20:05 TVN7 - Dwanaście małp (sf) Promieniowanie
21:00 POLSAT FILM - Drakula (horror z 1992r) Smiley
21:00 TCM - Nagłe zderzenie (sensacyjny)
21:00 TV4 - Mafia! (komedia)
21:00 AXN - Spider-Man 3 (przygodowy)
21:10 TVP2 - Człowiek prezydenta 2: Punkt zero (thriller)
21:45 HBO - Paranormal Activity (horror)
22:55 TVP1 - Diagnoza zbrodni (sensacyjny)
23:30 ALE KINO! - Lwica (dramat)
 0:25 TVP2 - Przypadek (obyczajowy)


Poniedziałek (22 sierpnia)
 9:05 HBO - 2012 (katastroficzny) Promieniowanie
14:00 TELE5 - Eksplozja w metrze (thriller) Promieniowanie
15:55 CANAL+ - Atak dinozaurów (sf - facet odprawia indiański rytuał i ożywia dinozaury Co jeeee? ) Promieniowanie
16:20 ALE KINO! - Batman Forever (przygodowy) Promieniowanie  Smiley
17:35 TVP1 - Bao-bab, czyli zielono mi (serial komediowy)
20:00 POLSAT - Osaczeni (sensacyjny)
20:10 ALE KINO! - Will Penny (western)
20:10 HBO - Czy ktoś tam jest? (obyczajowy)
21:00 POLSAT FILM - Inna niż wszyscy (obyczajowy)
22:30 POLSAT - Oblicze strachu (sensacyjny)
23:10 TVN7 - Mściciel (western)
 2:00 TVP2 - Czy świat oszalał?: Stalin wiecznie żywy (film dokumentalny)


Wtorek (23 sierpnia)
17:35 TVP1 - Bao-bab, czyli zielono mi (serial komediowy)
20:00 TVN7 - Mściciel (western)
20:15 TVP2 - Pułkownik Kwiatkowski (komediodramat)
20:20 TVP KULTURA - Walc z Bashirem (animowany dla dorosłych)
20:25 TVP1 - Bieguny śmierci (katastroficzny) Promieniowanie
20:30 POLSAT - Liga Mistrzów - mecz APOEL Nikozja - Wisła Kraków (dla tych co lubią sport i filmy katastroficzne)
21:00 TCM - Pola śmierci (wojenny)
22:10 TVN7 - Brudna wojna (sensacyjny) Promieniowanie
23:00 TV PULS - Rzeźnik (horror)
23:50 POLSAT - Apokalipsa androidów (sf) Promieniowanie
23:50 TV4 - Tragedia Makbeta (kostiumowy)
 1:00 TV PULS - Jerry Cotton (komedia)


Środa (24 sierpnia)
17:35 TVP1 - Bao-bab, czyli zielono mi (serial komediowy)
18:15 HBO - Niesamowity Hulk (sf 2008r)
20:30 POLSAT - Wszystko zostaje w rodzinie
20:50 TVN - Cast Away: Poza światem (przygodowy - skrzyżowanie Forresta Gumpa z Robinsonem Crusoe ) Smiley
21:00 TV4 - Christine (horror)
21:00 POLSAT FILM - Błękitny Grom (sensacyjny)
21:00 TCM - Wyzwanie (sensacyjny)
23:45 POLSAT - Ziemskie dziewczyny są łatwe (komedia)
23:45 TVN7 - Rezolucja 819 (obyczajowy)
23:50 TVN - Rzeka śmierci (sensacyjny)
 3:55 TVP2 - Obcy przybywają do Kolorado (sf) Promieniowanie


Czwartek (25 sierpnia)
13:15 ALE KINO! - Rio Grande (western)
13:05 KINO POLSKA - Kingsajz
16:15 KINO POLSKA - Marek Edelman: Życie. Po prostu
17:00 ALE KINO! - Miasteczko Pleasantville (komediodramat)
17:35 TVP1 - Bao-bab, czyli zielono mi (serial komediowy)
18:35 POLSAT FILM - Królestwo demonów
20:15 TVP2 - Obcy przybywają do Kolorado (sf) Promieniowanie
21:00 TCM - Ścigany (sensacyjny)
21:00 TV4 - Terrorysta (sensacyjny)
22:15 TVP1 - Egzekutor (sensacyjny)
22.40 TVP POLONIA - Dekalog (VII)
23:00 CANAL+ - Piła 3D (horror)
23:10 POLSAT FILM - Ewolucja (komedia sf) Promieniowanie  Smiley
23:10 TVN7 - Parszywa dwunastka (wojenny)
 0:45 ALE KINO! - Jak chcę gwizdać, to gwiżdżę (dramat obyczajowy)
 0:55 TV4 - Braterstwo broni (dramat wojenny)


Piątek (26 sierpnia)
16:20 HBO2 - Książę Persji: Piaski czasu (film przygodowy)
17:35 TVP1 - Bao-bab, czyli zielono mi (serial komediowy)
18:15 HBO - Alicja w Krainie Czarów (film)  Smiley
18:30 DISCOVERY WORLD - Normandia 1944 (dokument - obie części: 1 i 2)  Smiley
20:00 TVN - Szukając sprawiedliwości (sensacyjny)
20:00 TVN7 - Parszywa dwunastka (wojenny)
20:05 HBO - Wojna uczuć
20:05 HBO2 - Gran Torino
20:25 KINO POLSKA - Orzeł (wojenny)
21:00 POLSAT FILM - Ewolucja (komedia sf) Promieniowanie  Smiley
22:00 TVN - Wybuch (sensacyjny)
22:20 TVP1 - Pitch Black (sf - uwielbiam ten film ^^) Promieniowanie  Smiley
22:20 TVP KULTURA - Skazany na bluesa (muzyczny)
22:50 TVP2 - Tragedia "Posejdona" (katastroficzny) Promieniowanie
23:00 TCM - Dziwolągi (horror)
23:30 TV PULS - Hydra (horror sf)
23:30 HBO - Zejście 2 (horror)
 0:10 TCM - Narzeczona diabła (horror)
 1:30 TV PULS - Bunt maszyn (sf) Promieniowanie
 1:55 TCM - Wzgórze (dramat wojenny)
 4:05 TVP1 - Jestem synem ludobójcy (dokument)


A w kinach: Conan Barbarzyńca 3D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2011, 14:33:51 wysłane przez pucka » Zapisane

Jestem WISIENKĄ na biodegradowalnym torcie Trzynastego Schronu
Hugo1979
St. sierżant sztab.
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #171 : Sierpień 19, 2011, 18:45:59 »

TV PULS 23:35 - Jaskinia strachu (horror - podobno)
Filmweb twierdzi że horror i thriller
Cytuj
Film składa się z trzech nowel. Pierwsza to historia małżeństwa, którego samochód zderzył się w deszczową noc z autem-widmem. Pomoc obcego mężczyzny jest początkiem przerażających wydarzeń. W drugiej noweli podróżujący biznesmen zostaje zaatakowane przez wściekłe psy. Szpital w lesie tylko z pozoru jest bezpiecznym schronieniem. Trzecia historia opowiada o dziewczynie, biorącej udział w randce w ciemno.
Zapisane

Veron
Gen. broni - Redaktor
*
Wiadomości: 1601


Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś


WWW
« Odpowiedz #172 : Sierpień 19, 2011, 23:47:36 »

Hehe, znalazła się godna następczyni pozdrawiam Słoneczko
Zapisane

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
pucka
Schronowa wisienka
Mł. chorąży - Redaktor
*
Wiadomości: 138



« Odpowiedz #173 : Sierpień 19, 2011, 23:56:59 »

Ale brak mi tego wyczucia co tobie

pozdrawiam  Smiley
Zapisane

Jestem WISIENKĄ na biodegradowalnym torcie Trzynastego Schronu
Veron
Gen. broni - Redaktor
*
Wiadomości: 1601


Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś


WWW
« Odpowiedz #174 : Sierpień 20, 2011, 00:14:13 »

Etam, fajnie, że ktoś to ciągnie, gdy ja już po prostu przestałem znajdować na to czas Cool
Zapisane

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
pucka
Schronowa wisienka
Mł. chorąży - Redaktor
*
Wiadomości: 138



« Odpowiedz #175 : Sierpień 20, 2011, 00:22:09 »

Idea telewizorni bardzo mi się podobała, więc w końcu postanowiłam coś skrobnąć, aczkolwiek to raczej "telewizornia pucki" bo kiepsko wynajduje filmy w klimatach, mam nadzieje że się wprawie i że inni pomogą (w sumie już pomagają)

ale umieszczenie telewizorni w dziale "nowiny" uważam za błąd, jako średnio zaawansowany użytkownik schronu nie mogłam tego znaleźć, w końcu posiłkowałam się apelem o pomoc do Jasia.


Wrzuciła bym telewizornie do kinematografii, ale wiem ze wy, wiecie lepiej, więc tego nie sugeruje  Wink

Zapisane

Jestem WISIENKĄ na biodegradowalnym torcie Trzynastego Schronu
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*
Wiadomości: 4777


Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!


WWW
« Odpowiedz #176 : Sierpień 20, 2011, 00:25:04 »

Czy lepiej wiemy to wątpię szczerze w to. Po prostu Telewizornia była pierwotnie nowiną wrzuconą jako temat na forum w celu komentowania, stąd właśnie jest na tej tablicy.
Zapisane

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*
Wiadomości: 8807


Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!


WWW
« Odpowiedz #177 : Sierpień 20, 2011, 00:54:45 »

Dziś telewizornia jest lansowana raczej przez Fejsa i przez aktualności na forum - z racji tygodniowej świeżości tematu i szybkości dotarcia do ludzi  Wink
Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
pucka
Schronowa wisienka
Mł. chorąży - Redaktor
*
Wiadomości: 138



« Odpowiedz #178 : Sierpień 20, 2011, 15:49:54 »

Telewizornia uzupełniona do 26.08.2011
Zapisane

Jestem WISIENKĄ na biodegradowalnym torcie Trzynastego Schronu
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*
Wiadomości: 8807


Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!


WWW
« Odpowiedz #179 : Sierpień 21, 2011, 09:07:25 »

Ale wypasiona!  Dooobre Dooobre Dooobre
Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!