Autor Wątek: Telewizornia  (Przeczytany 144728 razy)

Grosswick

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 432
  • Jestem betonem i jestem z tego dumny!
Odp: Telewizornia
« Odpowiedź #100 dnia: 12 Lutego 2011, 20:55:16 »
Przeczytałem kilka ostatnich postów, i napisał bym jakiś komentarz, gdyby nie to że mnie zatkało 
nie żeby zatwardzenie czy coś, tylko tak metaforycznie  :-X

@Squonk dzień bez wciśnięca wątku politycznego w jakiś temat to dzień stracony  :hyh
gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Telewizornia
« Odpowiedź #101 dnia: 12 Lutego 2011, 21:00:07 »
Na TokFM taki dzień jakiś czas temu był, to słuchacze im za to głowy zmyli :D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: Telewizornia
« Odpowiedź #102 dnia: 12 Lutego 2011, 21:02:39 »
Boisz się mycia głowy?
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Telewizornia
« Odpowiedź #103 dnia: 12 Lutego 2011, 21:06:47 »
Głowa i tyłek zawsze powinny być czyste, ale to nasz człowieczy los, że się ciągle brudzą  :zwr Jakby działała jakaś, może nie klątwa ale brzemię narodzin - we krwi, w śluzie, a czasem nawet i w gównie jak matka nie będzie miała przed porodem zrobionej lewatywy.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Glassius

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 1198
  • Pozwólcie nam zostać Waszymi przyjaciółmi.
Odp: Telewizornia
« Odpowiedź #104 dnia: 12 Lutego 2011, 22:59:51 »
Ale jej by nie było, gdy od dawna była możliwa legalizacja związków jednopłciowych.
To jest bzdura. Zaraz po takiej legalizacji zgłoszę się zoofile, bo mają swój precedens, a może nawet fetyszyści żeniący się z poduszką zaczną się domagać "swoich praw"?

Każdy rozsądny człowiek powinien chcieć iść w drugą stronę: aby małżeństwo nie było w żaden sposób uznawane przez władze. Co innego opieka nad dziećmi i podział majątku, ale sama instytucja małżeństwa powinna być honorowana jedynie przez obyczaj i konkretne władze religijne.

Homosie nie mają czego szukać w Kościele, ale postulat legalizacji ich związków przez państwo jest proszeniem się o przywilej który nie należy się również parom heteroseksualnym. Dlaczego państwo nie powinno mieć tu nic do gadania? Bo w przyszłości może dojść do władzy jakaś władza debilniejsza od obecnej, która albo będzie domagała się pozwoleń, uprawnień i zaświadczeń aby wziąć ślub (w końcu owocem małżeństwa nieraz są dzieci, a jest nonsensem, że nie trzeba zdawać żadnych sprawdzianów kompetencyjnych by móc je mieć, podczas gdy na głupi rower wymagana jest karta rowerowa), albo odwrotnie, będzie decydować kto z kim i dlaczego. Na przykład, przymusowo ożenić gwłałciciela/li z ofiarą gwałtu, nawet gdy ta była kozą :zwr

Poza tym, to czy chcę spędzić z kimś resztę życia to interes mój i tej osoby. Możemy to zrobić w dowolnie wybranym obrządku, ale w urzędzie stanu cywilnego powinno się móc co najwyżej zawrzeć wspólnotę majątkową, ew. odprawić małą ceremonię rodzinną. Nie może być tak, że urzędnik (urzędnik!) zatwierdza taki związek, nie ważne czy w imieniu III RP, czy stanu Las Vegas.

Prawdziwy humanizm. ;D
Nic co w dupie, nie jest mi obce. :D


A co do Węgrzyna, co szkoda gadać.. Gdy Beger wygłosiła swoje podejście do seksu, wszyscy byli zachwyceni. Gdy Węgrzyn wygłosił swoje (jeszcze dodał, że jest ono żartobliwe, co powinno obrażać inteligencję dziennikarzy), to jest nagonka. Nie rozumiem dlaczego, zwłaszcza że jego preferencje nie są niczym nienormalnym (o czym świadczą popularne walki w kisielu :D). Pewnie tak im pedały nasrały we łbach, że wszędzie widzą homofobów.

A na koniec zarzucam obrazkiem. Był kiedyś taki na komixxach, ale nie potrafiłem znaleźć, więc postanowiłem go zrekonstruować. Miłego oglądania :hyh
« Ostatnia zmiana: 12 Lutego 2011, 23:04:16 wysłana przez Glassius »
Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Telewizornia
« Odpowiedź #105 dnia: 13 Lutego 2011, 00:41:31 »
W Polsce nawet nie można uregulować kwestii cywilnych wchodzących w zakres związków jednopłciowych czy nawet i dwupłciowych, ponieważ wszystkie opcje polityczne z tzw. Bandy Czworga lawirują, kluczą i kręcą chcąc być ciągle śliskim w tyłku Kościoła, a jednocześnie nie chcąc narazić się zbytnio tym oświeconym.

W rezultacie:
- małżeństwo jako związek płci przeciwnych mimo, że takie uświęcone, uhuhane, wymuskane ma gówniane profity od państwa za to, że bierze na siebie obowiązek spłodzenia i wychowania nowych obywateli
- homickie związki partnerskie (lub nawet heteryckie, ale nie sformalizowane) są traktowane gorzej niż trędowaci, zaś rodzina, która wypięła się na swojego syna/córkę za to, że nie chciał jak ksiundz każe, w razie jakiegoś przypadku losowego ma większe prawa niż partner, który by takiemu wycierał dupę i podawał szklankę wody, gdy ten by sam nie mógł
- lewactwo lansuje obrzydliwe parady pedalstwa, myśląc, że to kogoś oświeci i uświadomi
- reakcja zaś nakręca spirale nienawiści w postaci, że jak homiki dostaną palec to wezmę całą rękę

I tak żyjemy w taki pojebanym kraju, w którym nie rozwiązuje się realnych problemów, tylko trzepie medialny spam o byle gówno  :/
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Telewizornia
« Odpowiedź #106 dnia: 13 Lutego 2011, 01:56:51 »
I tak żyjemy w taki pojebanym kraju, w którym nie rozwiązuje się realnych problemów, tylko trzepie medialny spam o byle gówno  :/

Tak jak na Schronie robimy spam w temacie o w ogóle innej mańce. Bo człowiek doznał łaski i umiejętności rozpoznawania literek (w końcu sam je sobie wymyślił) i wie, że telewizornia to coś o programie telewizyjnym (co wynika z tematycznego kontekstu tego tematu), ale jednak woli tutaj abstrahować. Czyli MOŻNA wysnuć wniosek, że niczym się nie różnimy od trzepiących medialny spam o byle gównie  :zwr
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Glassius

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 1198
  • Pozwólcie nam zostać Waszymi przyjaciółmi.
Odp: Telewizornia
« Odpowiedź #107 dnia: 13 Lutego 2011, 02:19:57 »
ponieważ wszystkie opcje polityczne z tzw. Bandy Czworga lawirują, kluczą i kręcą chcąc być ciągle śliskim w tyłku Kościoła
Akurat w przypadku SLD jest dokładnie odwrotnie. Na złość Kościołowi pewnie dopuściliby do cywilnych związków nakrętek ze śrubkami, dlatego będą promować konkurencyjny wobec kościelnego ślub cywilny. Wszystko po to by ateiści mogli też się pobrać w ładnej oprawie i dobrze się czuć.

- małżeństwo jako związek płci przeciwnych mimo, że takie uświęcone, uhuhane, wymuskane ma gówniane profity od państwa za to, że bierze na siebie obowiązek spłodzenia i wychowania nowych obywateli
I bardzo dobrze! Wystarczy spojrzeć na Szwecję, gdzie państwo pomaga rodzicom jak prawie nigdzie w Europie, i jakim rozpadem rodziny to skutkuje.

Poza tym małżeństwa nie powinny być w żaden sposób faworyzowane względem konkubinatów i singli, gdyż samo odchowanie dzieci jest inwestycją w przyszłość we własnym imieniu. Aby naprawdę pomóc rodzinom, państwo powinno znieść przymus ubezpieczeń emerytalnych, a wtedy mnóstwo ludzi wróciłoby do takiego modelu. Dzisiejszy wzór rodziny spolaryzowanej nie jest wcale znakiem naszych czasów, tylko patologią wynikłą z narzuconej państwowo emerytury. Po cofnięciu tego przymusu w magiczny sposób powrócą rodziny wielopokoleniowe :D

- homickie związki partnerskie (lub nawet heteryckie, ale nie sformalizowane) są traktowane gorzej niż trędowaci, zaś rodzina, która wypięła się na swojego syna/córkę za to, że nie chciał jak ksiundz każe, w razie jakiegoś przypadku losowego ma większe prawa niż partner, który by takiemu wycierał dupę i podawał szklankę wody, gdy ten by sam nie mógł
To oczywiste, że powinno się być w stanie ustanawiać dowolnych pełnomocników. Co do spadków, istnieje możliwość sporządzania testamentów, a w konkretnym przykładzie całkowicie wydziedziczyć rodzinę. Jednak i tutaj polegamy na ułomnym prawie państwowym, miast wziąć sprawy we własne ręce i samemu zadbać o los swoich bliskich po śmierci (również o udupienie wrogów :D).

A nie ubawiło was sformułowanie "związek partnerski"? Każdy kto takowego używa ma polityczną poprawność wdrukowaną w łepetynę, a taki kaleki umysł to jedynie jako celebryta może funkcjonować w społeczeństwie. Bo wbiły osobiśtości sobie do tych pięknych pustych głów, właśnie dzięki mediom, że konkubinaty to najgorsze patologie dla motłochu, a przecież ich związki bez ślubu muszą być czymś wznioślejszym i piękniejszym... Nowomowa jak się patrzy.

- lewactwo lansuje obrzydliwe parady pedalstwa, myśląc, że to kogoś oświeci i uświadomi
Nie wiem czy zgodzisz się ze mną, że właśnie takie afirmacje własnej seksualności wybitnie przyczyniają się do rozwoju homofobii, a obawa przed kolejnymi żądaniami gejów nie jest do tego aż tak potrzebna (choć też się do tego przyczynia).

Nie wiem, i tak i nie. My sobie możemy gadać o dupie Marynie, bo nic od tego nie zależy oprócz naszego błogiego zadowolenia. Jednak od tematów podejmowanych przez Czwartą Władzę zależą przyszłe rozwoje sytuacji państwowej i priorytety rozwiązywanych zadań. Nasze swobodne gawędy nie służą do przykrywania realnych problemów czy bicia piany, natomiast afery krzyżowo/wawelowo/smoleńskowe doskonale odwracają uwagę ludu od prawdziwych problemów.
« Ostatnia zmiana: 13 Lutego 2011, 02:25:50 wysłana przez Glassius »
Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Telewizornia
« Odpowiedź #108 dnia: 13 Lutego 2011, 02:26:16 »
Nie wiem, i tak i nie. My sobie możemy gadać o dupie Marynie, bo nic od tego nie zależy oprócz naszego błogiego zadowolenia. Jednak od tematów podejmowanych przez Czwartą Władzę zależą przyszłe rozwoje sytuacji państwowej i priorytety rozwiązywanych zadań. Nasze swobodne gawędy nie służą do przykrywania realnych problemów czy bicia piany, natomiast afery krzyżowo/wawelowo/smoleńskowe doskonale odwracają uwagę ludu od prawdziwych problemów.

No cóż. I tak, i nie. Czując, że nam się od czegoś próbuje odwrócić uwagę, na to właśnie ją zwracamy  :-*

Ale w ogóle chciałem zauważyć, że tutaj panuje taka dziwnie ciepło-rodzinna atmosfera. Każdy może coś powiedzieć i jest ogólnie ciekawie. Piszę to, bo jakiś czas temu dostałem oficjalnego bana na przeklinanie po pijanemu, więc zacząłem się zastanawiać po tym pijanemu no i do takichże właśnie wniosków doszedłem. Brakuje tu tylko Ordyunusa :D
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Glassius

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 1198
  • Pozwólcie nam zostać Waszymi przyjaciółmi.
Odp: Telewizornia
« Odpowiedź #109 dnia: 13 Lutego 2011, 02:52:57 »
No cóż. I tak, i nie. Czując, że nam się od czegoś próbuje odwrócić uwagę, na to właśnie ją zwracamy  :-*
Chyba że promowany temat automatycznie narzuca inny, który pozornie jest tym od którego odwraca się uwagę, podczas gdy naprawdę niepożądanym jest temat trzeci. Przykład: oficjalnie katastrofa Tupolewa to wypadek, jednak uporczywe o tym bajanie narzuca nam negację oficjalnego stanowiska i rozpatrywanie teorii spiskowych, podczas gdy tak naprawdę chodzi o przykrycie sprawy długu publicznego.

Gdy sprawa przecieknie do wrogich mediów,
Używają wtedy innych remediów.
Wystarcza zwykłe bicie piany,
Krzyż uwielbiany, krzyż wyśmiewany.

Lud spiera się w sprawie pomników,
A nie, kto okrada podatników.
Młodzi, wykształceni i chyba z rezerwatu,
Drąc ryj pod krzyżem o podwyżce VAT-u zapomną.
:D
Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Telewizornia
« Odpowiedź #110 dnia: 13 Lutego 2011, 10:53:05 »
Tak jak na Schronie robimy spam w temacie o w ogóle innej mańce. Bo człowiek doznał łaski i umiejętności rozpoznawania literek (w końcu sam je sobie wymyślił) i wie, że telewizornia to coś o programie telewizyjnym (co wynika z tematycznego kontekstu tego tematu), ale jednak woli tutaj abstrahować. Czyli MOŻNA wysnuć wniosek, że niczym się nie różnimy od trzepiących medialny spam o byle gównie  :zwr
Ale od nas w przeciwieństwie do gadających głów w telewizorni nic nie zależy, poza naszymi dupami. No chyba, że masz (albo inni) poczucie budowy WIELKIEJ SCENY POSTAPO  :zwr Ja nie mam na pewno, to - korzystając z dobrodziejstw wolności słowa - wolę dyskutować o rzeczach ciekawych, nawet w przysłowiowym kiblu. Np. w gmachu Chemii A na ścianach kibla na dole, toczy się dyskusja między zdeklarowanym lewactwem, a naziomatolstwem. Jest coś o unii, coś o "twojej starej". Jak więc widać Polacy to naród lubiący dyskutować :D


Cytat: Glassius
Akurat w przypadku SLD jest dokładnie odwrotnie. Na złość Kościołowi pewnie dopuściliby do cywilnych związków nakrętek ze śrubkami, dlatego będą promować konkurencyjny wobec kościelnego ślub cywilny. Wszystko po to by ateiści mogli też się pobrać w ładnej oprawie i dobrze się czuć.
Zależy o jakim SLD myślisz. Te opanowane przez ludzi Napieralskiego jest bezideowe, cyniczne, wyrachowane, płaskie i nijakie. W imię doraźnego celu poszliby na uszach całować ksiundzów po łapkach (jak parę lat temu Oleksy pojechał rzewnie pokajać się do Częstochowy), jak i drzeć mordy o legalizację związków partnerskich między śrubą a nakrętką  ;D


Cytat: Glassius
Wystarczy spojrzeć na Szwecję, gdzie państwo pomaga rodzicom jak prawie nigdzie w Europie, i jakim rozpadem rodziny to skutkuje.
No właśnie - POMAGA - czyli wtrąca swoje brudne łapy. W Polsce też państwo tak "pomaga", na razie tylko w rodzinach ubogich. Zabieranie dzieci od rodziców, bo w domu jest zwyczajna bieda, ale dzieci są kochane to codzienność takiej pomocy. Bo w końcu lepiej coś zrobić - jak uważają owi dostarczyciele takiej pomocy :-/ O większych odpisach z od podatku czy preferencjach w zakładaniu przyzakładowych przedszkól zaś nie myśli nikt, bo w końcu to są działania długookresowe, nie dające do spicia szybkiego lansu.


Cytuj
Poza tym małżeństwa nie powinny być w żaden sposób faworyzowane względem konkubinatów i singli, gdyż samo odchowanie dzieci jest inwestycją w przyszłość we własnym imieniu. Aby naprawdę pomóc rodzinom, państwo powinno znieść przymus ubezpieczeń emerytalnych, a wtedy mnóstwo ludzi wróciłoby do takiego modelu.
Oj tam, oj tam! XIX wieczne rojenia  ;)

Czyli takie przegięcie w drugą stronę, które doprowadziło by:
- w przypadku nadal utrzymującego się wysokiego poziomu życia i związanej z tym długości życia, do tego, że dzieci urodzone w rodzinach 5cio osobowych (2+3) same musiały by mieć już dzieci 5 a nawet 6, bo ktoś by musiał utrzymywać tych rodziców, dziadków i pradziadków :D
- albo do przymusowej eutanazji osób np. po 75 latach, bo w końcu zapasy Ziemi nie są z gumy.

Demografię bym więc trzymał z dala zarówno od pomysłów lewaków jak i reakcjonistów  :hyh


Cytat: Glassius
A nie ubawiło was sformułowanie "związek partnerski"?
Zawsze można rzecz, że liczą się intencje używania danych określeń :P Jak np. u niejakiej Kempy i jej "medialnych strzałów w tył głowy"  :hyh :hyh :hyh

Mnie np. na womitację zbiera jak słyszę o małżeństwie Eltona Johna, za to nie grzeje a ni nie ziębi, że ze swoim partnerem zawarł związek. Zaś czarnoryjność wyrazu "konkubinat", to skutek braku innego określenia, dla nazwania przez media relacji wśród patolstwa, gdy tam np. dochodziło do gwałtów na dzieciach partnera. Patolstwu to wisi, bo ono nie bawi się w uświęcone związki i inne tego typu bzdury, ale normalsom już nie ;)


Cytat: Glassius
Nie wiem czy zgodzisz się ze mną, że właśnie takie afirmacje własnej seksualności wybitnie przyczyniają się do rozwoju homofobii, a obawa przed kolejnymi żądaniami gejów nie jest do tego aż tak potrzebna (choć też się do tego przyczynia).
Zgodzę się, zaznaczając przy tym także, że nadmierne eksponowanie gołych dup zwiększa poziom heterofobii, a na pewno seksismu i męskiego szowinizmu. Bo nie wiem po jakiego ciula robi się z ulic miast kurwidołki, umieszczając na nich plakaty z niuniami, które prężą swoje dupy? Kobieta jako wieszak, kobieta jako rzecz, kobieta jako worek na męskie nasienie - takie poglądy nie biorą się znikąd.

Reasumując - spasione pedały w rajtuzach całujące się po dupach na manifie, są tak samo obrzydliwe jak niunie wydymające swoje wary i prężące tyłki w każdym możliwym miejscu, czy kręcące nimi nawet w reklamie soków. Ooo!!!  :ajat


Cytat: Jasiu
Piszę to, bo jakiś czas temu dostałem oficjalnego bana na przeklinanie po pijanemu, więc zacząłem się zastanawiać po tym pijanemu
Bana? :blk Na forum EiA?  :zwr


Cytat: Glassius
Przykład: oficjalnie katastrofa Tupolewa to wypadek, jednak uporczywe o tym bajanie narzuca nam negację oficjalnego stanowiska i rozpatrywanie teorii spiskowych, podczas gdy tak naprawdę chodzi o przykrycie sprawy długu publicznego.
Bo Polacy to nadal naród z sowiecką mentalnością, który nie ma świadomości, że coś jest jego, coś należy do niego, że ma jakąś własność. Ale że jak ją ma to też musi za nią być odpowiedzialny. Ale i to się zmieni kiedyś, gdy zaczną myśleć swoimi portfelami :-*
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: Telewizornia
« Odpowiedź #111 dnia: 13 Lutego 2011, 11:37:08 »
A mnie zastanowiło spostrzeżenie nie wiema.
Ale w ogóle chciałem zauważyć, że tutaj panuje taka dziwnie ciepło-rodzinna atmosfera. Każdy może coś powiedzieć i jest ogólnie ciekawie.
W sumie dziwne, nie? Nie że mówi, tylko że tak jest. A Ordynus już został uwieczniony  :ords
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.

Glassius

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 1198
  • Pozwólcie nam zostać Waszymi przyjaciółmi.
Odp: Telewizornia
« Odpowiedź #112 dnia: 13 Lutego 2011, 16:16:54 »
Czyli takie przegięcie w drugą stronę, które doprowadziło by:
- w przypadku nadal utrzymującego się wysokiego poziomu życia i związanej z tym długości życia, do tego, że dzieci urodzone w rodzinach 5cio osobowych (2+3) same musiały by mieć już dzieci 5 a nawet 6, bo ktoś by musiał utrzymywać tych rodziców, dziadków i pradziadków :D
Wcale nie, bo mimo wszystko nie płodzi się dzieci z myślą o tym że one będą nas utrzymywać, choć ten czynnik bierze się pod uwagę przy poszukiwaniu zabezpieczenia na starość. Jest odwrotnie, ludzie nie płodzą dzieci, bo nie są finansowo samowystarczalni. Ale jak mają być, gdy pieniądze na pielesze czy kaszki są pompowane w ZUS czy inny NFZ? Oddać ludziom kasę, to jest prawdziwa polityka prorodzinna!

Jeszcze inna sprawa. Państwo prawdziwie liberalne nie finansuje darmowego lecznictwa, darmowej edukacji ani żadnych zasiłków, nawet urlopów macierzyńskich nie wymusza, zatem posiadanie dziecka to i tak duży wydatek (inna sprawa, że w państwie liberalnym ludzi na to stać). Obecnie biedakom funduje to państwo, które wcześniej zdążyło ich na ten cel okraść. Ponieważ biedni są okradani na ten cel, próbują to sobie zrekompensować właśnie płodząc mnóstwo dzieci. Nie muszą się wszak martwić o wyżywienie, edukację czy zdrowie, bo wszystko dostaną "za darmo". Kto z tego korzysta? Ci którym niski standard życia na zasiłkach wydaje się istnym Eldorado w porównaniu do ich przeszłej sytuacji, czyli na przykład muzułmanom we Francji :D My, Europejczycy, przyzwyczajeni do nieco wyższych standardów stronimy od tego, bo mimo wszystko tak żyje się biednie. Zatem nie obawiałbym się, że nagle zmienimy się w dzieciorobów.

Demografię bym więc trzymał z dala zarówno od pomysłów lewaków jak i reakcjonistów  :hyh
I dlatego należy ludziom pozostawić wolność wyboru, a nie na przymus ich ubezpieczać, albo odwrotnie, becikowe im dawać... :D

są tak samo obrzydliwe jak niunie wydymające swoje wary i prężące tyłki w każdym możliwym miejscu, czy kręcące nimi nawet w reklamie soków. Ooo!!!  :ajat
Dawno temu odkryłem, że ludziom którym "lizanie" i "mizanie" publiczne par hetero nie przeszkadza, nie ma też nic przeciwko pedalskim manifom. Co tylko potwierdza Twoje zdanie, że ludzie sprzeciwiają się im nie dlatego, bo są homofobami, tylko ponieważ stanowią one obrazę (ich) moralności.

Bo Polacy to nadal naród z sowiecką mentalnością
I prędko się tego nie pozbędziemy, bo nadal jesteśmy traktowani jak dzieci.
Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Telewizornia
« Odpowiedź #113 dnia: 13 Lutego 2011, 17:07:47 »
Cytat: Jasiu
Piszę to, bo jakiś czas temu dostałem oficjalnego bana na przeklinanie po pijanemu, więc zacząłem się zastanawiać po tym pijanemu
Bana? :blk Na forum EiA?  :zwr

Nie udawaj, że nie wiesz  :hyh
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

szmergiell

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 466
  • [nothing important]
    • symulacja projektu
Odp: Telewizornia
« Odpowiedź #114 dnia: 13 Lutego 2011, 17:13:21 »
Panowie, że tak się brzydko wyrażę: spieprzajcie z wątku o telewizorni do jakiegoś wydzielonego o poglądach panów polityków na temat seksu i parowania się. Offtop sobie możecie tam robić, a nie syfić w tym, jakże przydatnym, wątku o filmach w tivi.
“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Telewizornia
« Odpowiedź #115 dnia: 13 Lutego 2011, 17:22:09 »
Weź się ogarnij, kolego. Będziemy spamować gdzie nam się podoba  :-*
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Telewizornia
« Odpowiedź #116 dnia: 13 Lutego 2011, 20:23:11 »
Chyba, że przyjdzie Jim albo Veron i nas stąd wszystkich wypie...  :wpr13s:

Aczkolwiek szmergiell  to jednak sierżant, więc  :snd
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Telewizornia
« Odpowiedź #117 dnia: 13 Lutego 2011, 20:27:59 »
Weź daj se spokój  8)
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: Telewizornia
« Odpowiedź #118 dnia: 14 Lutego 2011, 10:48:46 »
No zastanawiam się nad tym :hyh
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: Telewizornia
« Odpowiedź #119 dnia: 18 Lutego 2011, 11:16:14 »
No dobra, przedsmak Telewizorni - na dziś, tj. piątek, 18-ego dnia lutego  8)

- o 20:00 na tvn: Peacemaker - okołoklimatyczny film akcji (także o 03:25 jakby ktoś zajął się piciem... tzn. czymś innym wcześniej ;) recka jest gdzieś na Schronie)
- o 00:30 na Polsacie: Nazajutrz - absolutna klasyka postapo (również recka na Schronie)
- ze swojej strony polecam: o 22:40 na tvn: Syriana - porządny thriller, Juruś C. dzisiaj rządzi :P; o 00:45 na Canal+: Zapaśnik - świetny film Darrena Aronofsky'ego o kulisach funkcjonowania wrestlingu w USA

Nie ma tego wiele, ale przynajmniej na poziomie. Enjoy!  :zwr
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!