Autor Wątek: "Żywe trupy"... seryjnie  (Przeczytany 1947 razy)

szmergiell

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 466
  • [nothing important]
    • symulacja projektu
"Żywe trupy"... seryjnie
« dnia: 25 Sierpnia 2010, 11:25:22 »

Jak to rzekł ktoś, gdzieś, kiedyś: serio, serio? Serio, serio... albo serialowo. A tak właśnie zapowiada się historia "Zywych trupów", można rzec.. seryjnie.
Na Comic-conie zaprezentowany został prawie pięciominutowy trailer do serialu "Żywe trupy". Dla chętnych do obejrzenia na tubie. Serial stworzony został na podstawie komiksu o tym samym tytule - "Walking Dead" autorstwa Roberta Kirkmana, a emitowany będzie przez stację AMC już od 31 października 2010. Łapki przy tworzeniu serialu ubrudził sobie Frank Darabont (Skazani na Shawshank, Zielona mila, Mgła).
Dla chętnych obejrzenia jedyną przykrą informacją będzie planowana długość serialu - będzie to jedynie 6 odcinków... ale na szczęście zamówiono już drugi sezon.
Historia koncentruje się na oficerze policji, Ricku Grimesie, który wraz z grupą ocalałych próbuje przetrwać w świecie opanowanym przez zombie.

Źródło: NiezleKino.pl
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpnia 2010, 12:39:23 wysłana przez nie wiem »
“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: "Żywe trupy"... seryjnie
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Sierpnia 2010, 17:18:51 »
A czy Waszmosc to Filmowe wiesci na przestrzeni miesiecy poczytuje? Nie raz i nie dwa bylo w nich sporo i nawet wiecej na temat rzeczonego serialu!  >:(

 :-* :afr
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

szmergiell

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 466
  • [nothing important]
    • symulacja projektu
Odp: "Żywe trupy"... seryjnie
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Września 2010, 10:21:55 »
Drogi Veronie jakoś takoś Filmowe wieści omijałem szerokim łukiem, z powodu dużego lania wody ;) Jednakże szybko nadrobiłem te zaległości, przejrzałem FW#5 i widzę, że info o Żywych trupach jest... ale bez trailera ^^
No i dodatkowo, moja wiadomość wcale nie była pisana z zamiarem dostania się do niusowni, a jedynie jako kolejny temat w Kinematografii stąd twe oburzenie jest nie na miejscu ;)
Swoją drogą... chyba jednak muszę zacząć czytywać FW, gdyż sporo tam niezłych informacji. Dodatkowo przydałyby się informacje na temat filmów w telewizji, że w tym tygodniu obejrzę Terminatora, coś tam jeszcze, i coś tam jeszcze.

edit:
Uprzedzając marudzenia -- nie, sam nie mam czasu, coby nadzorować i rejestrować co tydzień filmy, seriale, programy, które się pojawiają w TV ^^
“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: "Żywe trupy"... seryjnie
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Września 2010, 11:03:10 »
Uprzedzając marudzenia -- nie, sam nie mam czasu, coby nadzorować i rejestrować co tydzień filmy, seriale, programy, które się pojawiają w TV ^^

Ja również, poza tym były kiedyś niusy na ten temat - słynne, wierszowane Bio'telewizornie, ale niestety przepadły. ;)
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!