Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Wrzesień 16, 2019, 00:18:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Opowiedz to! - konkurs Trzynastego Schronu - wyniki  (Przeczytany 11357 razy)
Bartosh
Sojusznicy 13S
*

« Odpowiedz #40 : Lipiec 11, 2010, 13:24:57 »

Gratulacje Trip!

Przypomniały mi się stare czasy konfrontacji w Neuromachii. Oczywiście opowiadanie przeczytałem i przemieliłem przez mój wrogi i krytyczny filtr Wink Zasłużona wygrana - w tak niewielu słowach, tak wiele treści i przekazu. Świetny tekst, którego odnośnik powinien wkrótce pojawić się na Twoim blogu, aby i inni mogli nacieszyć wzrok.

Gratuluję również pozostałym uczestnikom. DO zobaczenia w następnych konkursach.
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #41 : Lipiec 11, 2010, 16:29:31 »

Powinniśmy brać przykład z takiej Holandii, która ma tak doskonałe systemy szkolenia, że teraz jako ponad szesnastomilionowy naród ma drużynę w finale mistrzostw świata. Ale o ile większym ewenementem jest na tym polu przełożenia liczby ludności na jakość drużyny piłkarskiej Urugwaj - chociaż być może oni akurat mają to w genach.

Dla mnie wspomnienia ME sięgają przede wszystkim polskiej reprezentacji, która chyba nie potrafi biegać. Zastanawiam się jakim cudem sportowcy przygotowują się do mistrzostw tak, że tracą na wydolności (poza faktem, że całą polską obronę powinno się wykastrować, poćwiartować, spalić, udusić, namoczyć benzyną, spalić, zatopić, poćwiartować, zakopać, spalić, utopić itd., a bramkarzom nakładać na głowy korony). Jest w sieci taka sprytna stronka

www.fifa.com

na której możemy zapoznać się ze statystykami wszystkich zawodnikó biorących udział w mundialu. Teraz po zwycięstwie Hiszpanii nad Niemcami oczywiście pierwse ileś miejsc należy do graczy z półwyspu Iberyjskiego. I spójrzmy na jedną statystykę - prędkość meksymalną. Taki Sergio Ramos ma np 26,7 kilometrów na godzinę (pozycja to prawy obrońca). Raczej nie ma tam nikogo, kto by biegał szybciej niż 30 kilometrów na godzinę. Czy to duża szybkość? Nie! 26,7 kilometrów na godzinę to nie jest nawet 7,5 metra na sekundę (7,41). Taka prędkość umożliwia przebycie dystansu stu metrów w czasie 13,49 sekund. Jako licealista sto metrów (bez piłki - no ale można to traktować jako dobieg do podania na wolne pole) przebywałem w 12,6 sekundy. W moim prowincjonalnym mieście Słupsk co najmniej 100 innych licealistów biegało szybciej ode mnie. Czy człowiek, który profesjonalnie zajmuje się sportem, powinien mieć problemy z osiągnięciem takiej prędkości?! Jeśli będzie miał, to być może powinien być murarzem, stolarzem, inżynierem czy polonistą, ale nie sportowcem.

Poza tym reszta statystyk też jest ciekawa i pewnie pomocna dla trenerów. Np. można sprawdzić gdzie był dany zadownik w trakcie meczu i potem zastanowić się jakie to miało przełożenie na wynik (jest taka mapa boiska z "częstością występowania zadownika" Tongue).

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Dr Rectum
St. chorąży - Redaktor
*

Hadouken!

« Odpowiedz #42 : Lipiec 11, 2010, 20:21:55 »

Kilo wpierdolu kurwa.. wydzielcie sobie temat albo coś...  Kilo wpierdolu ASG

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"
Jerzy
Major - Redaktor
*

Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem

« Odpowiedz #43 : Lipiec 11, 2010, 23:14:22 »

Kilo wpierdolu kurwa.. wydzielcie sobie temat albo coś...  Kilo wpierdolu ASG
To wszystko przez Nie wiemowe metody eliminacyjne. Potem samo poszło.

Fa(u)lliczny finał. Pomarańczowy= czerwony+ żółty.

Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #44 : Lipiec 12, 2010, 02:23:33 »

Nadesłali dane adresowe:
- Wevert
- Trip
- exsul

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Kamilos
St. sierżant
*

« Odpowiedz #45 : Lipiec 12, 2010, 08:14:56 »

Hm, czyli jednak chodziło o jak najczęstsze używanie Neuroshimowych słów - taki wniosek nasuwa się po przeczytaniu zwycięskiego opka, które w mojej ocenie jest słabe Smiley (poczytam sobie później pozostałe).
W każdym razie gratulacje dla zwycięzcy i wyróżnionych  Terminator
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #46 : Lipiec 12, 2010, 09:45:37 »

To by było zbyt duże uogólnienie zwłaszcza, że oceniały opka cztery różne osoby, a ostatecznym wynikiem było podsumowanie punktów  SSI

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Kamilos
St. sierżant
*

« Odpowiedz #47 : Lipiec 12, 2010, 15:20:57 »

No domyślam się. Generalnie 9 opowiadań ma wysokie noty. Znaczy się poziom dopisał. róbcie więcej takich ciekawych konkursów Wink
Kamilos
St. sierżant
*

« Odpowiedz #48 : Lipiec 13, 2010, 09:32:26 »

Przeczytałem kolejne 2 (wyróżnione). exsul - bardzo dobre Smiley jak na razie mój faworyt, wevert - przyzwoicie ale dużo błędów.
Dr Rectum
St. chorąży - Redaktor
*

Hadouken!

« Odpowiedz #49 : Sierpień 06, 2010, 19:04:05 »

Paczuszki z kwiatuszkami do Weverta i Exsula poszły wczoraj...  Trip odbierze sobie przez redakcję  Portalu tylko musi podać Multidejowi rozmiar koszulki Wink

Zwycięzcom gratuluję i przepraszam za urlopowy obsuw z wysyłką...  Kilo wpierdolu został mi wymierzony...

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #50 : Sierpień 07, 2010, 02:24:01 »

Ale operacja była cały czas pod nadzorem politycznym dowódczych czynników 13S i to się liczy  Naczelny  Hyhyhy

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #51 : Wrzesień 10, 2010, 21:00:48 »

Nu kak dieti? Paczki doszły, bo mi tam marudzą, że nie ma potwierdzeń  Undecided

Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #52 : Wrzesień 10, 2010, 23:26:33 »

Ja nie dostałem paczki Undecided Dzjadzja Squoszka niekampetentnich kurierów ńjech nie uważajet!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2010, 23:30:48 wysłane przez Ordynus » Zapisane

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #53 : Wrzesień 10, 2010, 23:36:05 »

A brałeś udział w tym konkursie?  Jednosobowe Ramię Zbrojne 13S

Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #54 : Wrzesień 10, 2010, 23:37:26 »

Brałem, ale przez pomyłkę nie zająłem trzeciego miejsca Hyhyhy

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #55 : Wrzesień 11, 2010, 00:06:15 »

A IPWH  Ordynus?

Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!