Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Październik 14, 2019, 05:10:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Konkurs Obronny - regulamin  (Przeczytany 10580 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Sierpień 24, 2010, 00:34:39 »

Konkurs Obronny

Regulamin:

1. Konkurs nosi oficjalną nazwę "Konkurs Obronny".
2. Organizatorem konkursu jest redakcja Trzynastego Schronu.
3. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz książki Jacka Piekary Przenajświętsza Rzeczpospolita ufundowany przez redakcję Trzynastego Schronu.
4. Udział w konkursie może wziąć każdy zarejestrowany użytkownik forum newsowego Trzynastego Schronu. Jeden użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Niedozwolone jest posiadanie przez jedną osobę więcej niż jednego konta na forum.
5. Odpowiedzi należy wysyłać do redaktora Squonka, poprzez PM'kę na forum newsowym Trzynastego Schronu. W temacie wiadomości należy wpisać "Konkurs Obronny"
6. Konkurs rozpoczyna się wraz z momentem ogłoszenia. Konkurs trwa do godziny 23:59, 17.09.2010r.
7. Ogłoszenie wyników nastąpi na łamach Trzynastego Schronu w przeciągu najbliższych, kilku następnych dni.
8. Zwycięzcę konkursu wytypuje redakcja Trzynastego Schronu w drodze wyboru, wśród zgłoszeń spełniających wymogi zadania konkursowego.
9. Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie swoich danych adresowych na adres redakcja[malpa]trzynasty-schron.net w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników konkursu.
10. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie redakcji oraz stali współpracownicy.
11. Po wysłaniu PM'ki z odpowiedzią nie podlega ona modyfikacjom. Wysłanie PM'ki jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu. Użytkownik, podając swoje dane osobowe wyraża zgodę na ich niekomercyjne przetwarzanie w obrębie redakcji Trzynastego Schronu.
12. Redakcja Trzynastego Schronu zastrzega sobie prawo do niewysyłania nagród poza granice administracyjne Rzeczpospolitej Polski.
13. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikacji regulaminu oraz samodzielnego rozstrzygania wszelkich spraw związanych z konkursem, a nie objętych niniejszym regulaminem.

Zadanie konkursowe:

Używając maksymalnie trzech objętości tekstu wiadomości SMS (czyli 3 * 160 = 480 znaków) napisz dlaczego warto zainteresować się kulturą postapokaliptyczną. Co ma ona takiego w sobie ciekawego, pozytywnego, czy czegoś może nauczyć? Przekonaj sceptyka, że to nie tylko zaciesz trupów i zniszczeń.

Zostań nowoczesnym i współczesnym (bo jakbyś pisał SMS'a) OBROŃCĄ POSTAPO!!

Nagroda:

Pierwsze wydanie książki Jacka Piekary Przenajświętsza Rzeczpospolita.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2010, 23:05:31 wysłane przez Squonk » Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #1 : Sierpień 28, 2010, 23:25:36 »

Nie będę wysyłał potwierdzeń tylko u będę wrzucał kto nadesłał PMką zgłoszenie konkursowe:

1. szmergiell
2. Sajim
3. czarna_hanka
4. Glassius
5. Bartosh
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2010, 09:57:18 wysłane przez Squonk » Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #2 : Wrzesień 09, 2010, 03:10:31 »

Uaktualniona lista zgłoszeń.

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #3 : Wrzesień 09, 2010, 14:02:11 »

To ten konkurs cały czas jest? Patrz pan, może i ja wyślę smsa, skoro tak mało czytelników bierze udział?

(No i gdzie teraz jesteście, piewcy tego, że coś tam srośtam [nie pamiętam dokładnie]; brać udział w konkursie, bo jak nie, to będzie wpierdol!)

No właśnie, dobry konkurs, zdejm kapelusz.

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #4 : Wrzesień 09, 2010, 14:24:14 »

Jakiego k...rowa SMS'a panie!!!  Angry Nosz ku...rowa ich mać!!!  Angry Angry Angry

Wysyła się PMkę do mnie, z tekstem mającym objętość 3 SMS czyli mającym 480 znaków. Ludzie potem to czytają i się głupio sugerują o piesa burka  Angry

Noo!  Ordynus?

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #5 : Wrzesień 09, 2010, 14:31:55 »

A no właśnie, czyli tym bardziej powinni wysyłać, skoro to za darmo.

Oj już nie rozpaczaj tak i się nie denerwuj  Kiss

szmergiell
St. sierżant
*

[nothing important]

« Odpowiedz #6 : Wrzesień 09, 2010, 14:42:20 »

No ja nie wiem nie wiem czy to tak za darmo, bo przecież szare komórki trzeba wysilić, przez co mogą zginąć, co ostatecznie spowoduje ogłupienie Wink

“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #7 : Wrzesień 09, 2010, 14:44:24 »

Skoro myślenie zabije szare komórki to wuda je odbudowuje? Ciekawe  Ufol

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #8 : Wrzesień 09, 2010, 14:47:12 »

No jak to co, picie alkoholu!  Cheesy

Czy nie?  Co jeeee?

Glassius
St. chorąży
*

Pozwólcie nam zostać Waszymi przyjaciółmi.

« Odpowiedz #9 : Wrzesień 11, 2010, 00:13:35 »

Wysyłając swoje zgłoszenie odwołałem się do jednej z najniższych ludzkich emocji: zniecierpliwienia Wink

Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #10 : Wrzesień 12, 2010, 10:28:53 »

Lista uczestników zaktualizowana.

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #11 : Wrzesień 19, 2010, 10:03:46 »

O to ostateczna lista uczestników:

1. szmergiell
2. Sajim
3. czarna_hanka
4. Glassius
5. Bartosh

Rozkmina trochę zajmie czasu (no z parę dni), bo nie czytałem na bieżąco to co przychodziło by sobie niczego nie sugerować, oraz z racji tego, że wokół Schronu kręcą się teraz pewne kundle co kukają jak kukułki i myślą, że nikt nie wie z jakiej budy przylazły. Trzeba parę rzeczy ogarnąć więc i nastrój nie bardzo jest by się w to wkminiać  SSI

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #12 : Wrzesień 30, 2010, 11:13:47 »

Informuję, że pracę nad oceną są w toku, żeby nie było  Smiley

szmergiell
St. sierżant
*

[nothing important]

« Odpowiedz #13 : Październik 01, 2010, 10:08:59 »

Squonk a ja już o tym konkursie zapomniałem Wink

- Tom Clancy
szmergiell
St. sierżant
*

[nothing important]

« Odpowiedz #14 : Październik 07, 2010, 14:12:25 »

Te... Squonku, gdzie tam te wyniki?

- Tom Clancy
Glassius
St. chorąży
*

« Odpowiedz #15 : Październik 07, 2010, 18:47:41 »

Spokojnie, to w końcu aż 15 SMSów! Myślisz że to tak łatwo w jeden dzień je przeczytać?

Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #16 : Październik 12, 2010, 13:54:55 »

Nie 15 SMS'ów tylko jeden skurwysyn gmerający nam koło forum  Angry Ale wyniki będą dzisiaj  Smiley

Glassius
St. chorąży
*

« Odpowiedz #17 : Październik 12, 2010, 17:46:17 »

Ło, Squonku, to będziesz musiał nam wytłumaczyć, o co chodziło z tym przekrętem Cheesy

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #18 : Październik 12, 2010, 17:52:42 »

Aż taki to on dobry nie jest by się podać za któregoś z nas czy wybębnić nagrodę Grin To upierdliwa mucha co lata, brzęczy i roznosi smród bo wcześniej na gównie siedziała. Analizujemy sprawę, ale jak ktoś ma hasła w stylu "malwinka13" to niech lepiej ogarnie to na lepsze. Tu mała pomoc >>> http://www.microsoft.com/poland/protect/yourself/password/checker.mspx

No ale dość tego pierdolamento bo wyniki już są!  Kiss

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!