Autor Wątek: Twarzą w twarz z figurką (figurą?)  (Przeczytany 9018 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Twarzą w twarz z figurką (figurą?)
« dnia: 19 Grudnia 2008, 15:14:57 »
Bezpośredni link do newsa

-----

Jak pewnie pamiętacie, w planach promocji Fallouta 3 była opcja zalania świata armią żołdaków z Bractwa Stali. Figurki w skali - bodajże 1:1 - miały "trzepać lans" na grę i tym sam zachęcać ludzi do jej kupowania. W ostateczności do zrobienie sobie z nią zdjęcia ;)

A ja było u nas? Hmm... Parafrazując niedawne słowa marszałka Sejmu można powiedzieć, że: "jaki kraj taka promocja". W sklepach można było dopatrzyć się postaci w Pancerzu Wspomaganym, ale wykonanej z gustownej tekstury. Choć kto wie - jeśli czyjeś "koła wolno mielą", to może i do nas zawita posągowy żołnierz Pustkowi.

Tymczasem za naszą zachodnią granicą wszystko dzieje się po staremu - czyli tak jak powinno być. W berlińskim "Europa Center" w sklepie sieci Saturn można było natrafić na taką postać:


Nie wiem czy Wrathu - autor tych zdjęć - podjął próbę "zwinięcia" powyższej figurki. Chyba nie - bo znów Niemcy mieli by powód by nakręcić reklamę z naszymi rodakami. I choć ten czyn zostałby mu zapewne wybaczony (czego nie robi się dla Falloutów), to my dziękujmy i za te zdjęcia ;)

News Figurka z Fallouta 3
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

RadioActive

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 88
Odp: Twarzą w twarz z figurką (figurą?)
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Grudnia 2008, 15:24:39 »
Ja bym się nie wahał ;]

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Twarzą w twarz z figurką (figurą?)
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Grudnia 2008, 15:30:37 »
Jakiś ziomek zaraz po napisaniu newsa (czyli jednak ktoś je czyta  :D) zapodał mejla, że niby w Klerykowie w Empiku takowa figurka siedzi.

A to ciekawe bo ja bywałem w dwóch największych punktach sprzedaży gier w Gdańsku (Galeria Bałtycka) w okresie największego parcia na F3 (cały listopad) i takowej nie było wcale.

Że ją wrzucą teraz? Eee... Chyba już tylko dla picu  ::)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Twarzą w twarz z figurką (figurą?)
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Grudnia 2008, 15:37:43 »
Okej panowie zbieramy ekipe by przejść do legendy.

Cel : Zdobycie Figurki
Lokalizacja : Europa Center , Berlin (piętro ?)
Potrzeby : Samochód , kominiarki , łom , łopata , szporo szczęścia

Więc wchodzimy do środka i wynosimy figurkę, po czym jedziemy do polski - do szczecina dojedziemy w jakiś 2h, tam zrobimy sobie po fotce i zadzwonimy po TVN 24 ;p

Plan trzeba dopracować ma ktoś jakieś pomysły ?

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Twarzą w twarz z figurką (figurą?)
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Grudnia 2008, 15:46:46 »
Jak zobaczę fotki figurki zrobione w jakimś miejscu w Polsce to udajemy się tam ;D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Twarzą w twarz z figurką (figurą?)
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Grudnia 2008, 16:02:20 »
Jak zrobimy to zagranicą to będzie sprawa międzynarodowa - telewizja, prasa, radio czyli ogromny lans dla Bethesty, jakbyśmy się z nimi dogadali to opłacili by nam adwokatów ;p Potem wywiad z na żywo w tvn 24 - Rymanowski zadaje pytania czemu to zrobiliśmy i nagle wpada oddział specjalny i wszystko na wizji, jak nas rzucają na ziemie i wyprowadzają skutych - z godzinę na czerwonym pasku będzie F3 , komentarze specjalistów, psychiatrów i adwokatów. W więzieniu raczej nie posiedzimy bo przecież to niska szkodliwość społeczna czynu a będziemy sławni i wypromujemy w światowych mediach 13s ;p To jest agresywny marketing !

bio_hazard

  • Gość
Odp: Twarzą w twarz z figurką (figurą?)
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Grudnia 2008, 21:31:46 »
Chyba perwersywny :D

DoS

  • Wiadomości: 2
Odp: Twarzą w twarz z figurką (figurą?)
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Grudnia 2008, 00:04:24 »
Jak zobaczę fotki figurki zrobione w jakimś miejscu w Polsce to udajemy się tam ;D
Zatem zapraszam do Krakowskiego Empiku na Rynku Głównym , gdzie obok żołdaka z Bractwa Stali (stoi tam praktycznie od dnia premiery F3)  ;D jest jeszcze (już nieco wiekowy) Ork z Warcrafta 3  ;) i nasz (niestety koszmarnie wyglądający) Wiedźmin  ::) :(.
Przybywajcie nieznający strachu pogromcy pustkowi i stawcie im czoła, a być może chwała i sława was nie ominie  ;D

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Twarzą w twarz z figurką (figurą?)
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Grudnia 2008, 00:16:00 »
A można tam się z nimi napić piwa? :D (przepraszam, ale ja tak na wszelki wypadek wolę zapytać ^^)
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Twarzą w twarz z figurką (figurą?)
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Grudnia 2008, 02:41:35 »
Ale z Was falloutomaniacy w tym Krakowie że ja... Mają u siebie ową figurkę i siedzą cicho jak mysz po miotłą  ::)

Co boicie się, że podobnie jak i stolicę państwa i to wam zabiorą i do W-wy przeniosą? Minął ponad miesiąc - tfu - prawie dwa miechy minęły od premiery F3 i dopiero efekt wizyty w Niemczech ktoś opublikował  ;D

Trza ich za uszy ciągnąć by ktoś zareagował.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Twarzą w twarz z figurką (figurą?)
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Grudnia 2008, 11:06:16 »
Bo to jest skromność inteligenckiej ludności Krakowa. Ja tam się nie dziwie. Po co ściągać turystów znowu, żeby potem tylko na golasa latali po rynku? :D
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

DoS

  • Wiadomości: 2
Odp: Twarzą w twarz z figurką (figurą?)
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Grudnia 2008, 17:49:31 »
Minął ponad miesiąc - tfu - prawie dwa miechy minęły od premiery F3 i dopiero efekt wizyty w Niemczech ktoś opublikował  ;D

Dałbym znać wcześniej ale nie sądziłem że "figurkę" tylko w jednym Krakowskim Empiku na 40 milionowy kraj można znaleść  :)

Foresst

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Twarzą w twarz z figurką (figurą?)
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Grudnia 2008, 18:03:10 »
Nie tylko w Krakowie takowa stała. Jakies pół miesiąca temu jeszcze był wojak w Empiku w Arkadii (Warszawa). Jeżeli się nie myle to i w Złotych Tarasach Tarasach można się bylo natknać na niego.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Twarzą w twarz z figurką (figurą?)
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Grudnia 2008, 18:16:48 »
No to panowie jeb...ć jakieś foty (nawet i ze sobą) i podesłać. A nie, że takie coś to tylko na NMA zapodają.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

kilj@an2077

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Twarzą w twarz z figurką (figurą?)
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Grudnia 2008, 19:14:00 »
a złotych tarasach owszem jest ale kartonowy

soq

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 92
Odp: Twarzą w twarz z figurką (figurą?)
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Grudnia 2008, 12:05:07 »
w Białymstoku w media markcie w galerii białej stoi kartonowy ludek, aż żal skoro stała normalna figura wiedzmina i indiany.

Masteral

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Twarzą w twarz z figurką (figurą?)
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Grudnia 2008, 12:43:20 »
*Bzzzt* Zgłaszam aktywność jednego z członków Bractwa Stali w okolicy Warszawskiego Empiku w Centrum Handlowym Targówek, pilnie potrzebne wsparcie ! *Bzzzzt....*
Come suck my metal machine !

maYa

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 177
Odp: Twarzą w twarz z figurką (figurą?)
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Grudnia 2008, 17:02:44 »
normalnie chyba zrobię sobie wycieczkę po wszystkich empikach w Poznaniu, bo tylko kartony oglądałam na razie... ::)
"Kiedy widzisz kobietę, pamiętaj: to diabeł! Ona jest swoistym piekłem."

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Twarzą w twarz z figurką (figurą?)
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Grudnia 2008, 15:41:46 »
W Gdańsku już nawet kartonowych żołdaków nie ma.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Quinn

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 30
  • X-12 Combine Advisor
    • X-12.pl
Odp: Twarzą w twarz z figurką (figurą?)
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Grudnia 2008, 13:19:28 »
U mnie, w krakowskim EMPiKu stała normalna figura żołdaka Bracta Stali, taka jak za zachodnią granicą. Czyli nie jest źle.  ;)