Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Czerwiec 20, 2019, 00:47:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Twarzą w twarz z figurką (figurą?)  (Przeczytany 5504 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Grudzień 19, 2008, 16:14:57 »

Bezpośredni link do newsa

-----

Jak pewnie pamiętacie, w planach promocji Fallouta 3 była opcja zalania świata armią żołdaków z Bractwa Stali. Figurki w skali - bodajże 1:1 - miały "trzepać lans" na grę i tym sam zachęcać ludzi do jej kupowania. W ostateczności do zrobienie sobie z nią zdjęcia Wink

A ja było u nas? Hmm... Parafrazując niedawne słowa marszałka Sejmu można powiedzieć, że: "jaki kraj taka promocja". W sklepach można było dopatrzyć się postaci w Pancerzu Wspomaganym, ale wykonanej z gustownej tekstury. Choć kto wie - jeśli czyjeś "koła wolno mielą", to może i do nas zawita posągowy żołnierz Pustkowi.

Tymczasem za naszą zachodnią granicą wszystko dzieje się po staremu - czyli tak jak powinno być. W berlińskim "Europa Center" w sklepie sieci Saturn można było natrafić na taką postać:

Nie wiem czy Wrathu - autor tych zdjęć - podjął próbę "zwinięcia" powyższej figurki. Chyba nie - bo znów Niemcy mieli by powód by nakręcić reklamę z naszymi rodakami. I choć ten czyn zostałby mu zapewne wybaczony (czego nie robi się dla Falloutów), to my dziękujmy i za te zdjęcia Wink

News Figurka z Fallouta 3

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
RadioActive
Plutonowy
*

« Odpowiedz #1 : Grudzień 19, 2008, 16:24:39 »

Ja bym się nie wahał ;]
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #2 : Grudzień 19, 2008, 16:30:37 »

Jakiś ziomek zaraz po napisaniu newsa (czyli jednak ktoś je czyta  Cheesy) zapodał mejla, że niby w Klerykowie w Empiku takowa figurka siedzi.

A to ciekawe bo ja bywałem w dwóch największych punktach sprzedaży gier w Gdańsku (Galeria Bałtycka) w okresie największego parcia na F3 (cały listopad) i takowej nie było wcale.

Że ją wrzucą teraz? Eee... Chyba już tylko dla picu  :Smiley

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Holden
Major
*

« Odpowiedz #3 : Grudzień 19, 2008, 16:37:43 »

Okej panowie zbieramy ekipe by przejść do legendy.

Cel : Zdobycie Figurki
Potrzeby : Samochód , kominiarki , łom , łopata , szporo szczęścia

Więc wchodzimy do środka i wynosimy figurkę, po czym jedziemy do polski - do szczecina dojedziemy w jakiś 2h, tam zrobimy sobie po fotce i zadzwonimy po TVN 24 ;p

Plan trzeba dopracować ma ktoś jakieś pomysły ?
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #4 : Grudzień 19, 2008, 16:46:46 »

Jak zobaczę fotki figurki zrobione w jakimś miejscu w Polsce to udajemy się tam Grin

Holden
Major
*

« Odpowiedz #5 : Grudzień 19, 2008, 17:02:20 »

Jak zrobimy to zagranicą to będzie sprawa międzynarodowa - telewizja, prasa, radio czyli ogromny lans dla Bethesty, jakbyśmy się z nimi dogadali to opłacili by nam adwokatów ;p Potem wywiad z na żywo w tvn 24 - Rymanowski zadaje pytania czemu to zrobiliśmy i nagle wpada oddział specjalny i wszystko na wizji, jak nas rzucają na ziemie i wyprowadzają skutych - z godzinę na czerwonym pasku będzie F3 , komentarze specjalistów, psychiatrów i adwokatów. W więzieniu raczej nie posiedzimy bo przecież to niska szkodliwość społeczna czynu a będziemy sławni i wypromujemy w światowych mediach 13s ;p To jest agresywny marketing !
bio_hazard
Gość
« Odpowiedz #6 : Grudzień 19, 2008, 22:31:46 »

Chyba perwersywny Cheesy
DoS
Szeregowy
*

« Odpowiedz #7 : Grudzień 20, 2008, 01:04:24 »

Jak zobaczę fotki figurki zrobione w jakimś miejscu w Polsce to udajemy się tam Grin
Zatem zapraszam do Krakowskiego Empiku na Rynku Głównym , gdzie obok żołdaka z Bractwa Stali (stoi tam praktycznie od dnia premiery F3)  Grin jest jeszcze (już nieco wiekowy) Ork z Warcrafta 3  Wink i nasz (niestety koszmarnie wyglądający) Wiedźmin  :Smiley Sad.
Przybywajcie nieznający strachu pogromcy pustkowi i stawcie im czoła, a być może chwała i sława was nie ominie  Grin
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #8 : Grudzień 20, 2008, 01:16:00 »

A można tam się z nimi napić piwa? Cheesy (przepraszam, ale ja tak na wszelki wypadek wolę zapytać ^^)

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #9 : Grudzień 20, 2008, 03:41:35 »

Ale z Was falloutomaniacy w tym Krakowie że ja... Mają u siebie ową figurkę i siedzą cicho jak mysz po miotłą  :Smiley

Co boicie się, że podobnie jak i stolicę państwa i to wam zabiorą i do W-wy przeniosą? Minął ponad miesiąc - tfu - prawie dwa miechy minęły od premiery F3 i dopiero efekt wizyty w Niemczech ktoś opublikował  Grin

Trza ich za uszy ciągnąć by ktoś zareagował.

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #10 : Grudzień 20, 2008, 12:06:16 »

Bo to jest skromność inteligenckiej ludności Krakowa. Ja tam się nie dziwie. Po co ściągać turystów znowu, żeby potem tylko na golasa latali po rynku? Cheesy

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
DoS
Szeregowy
*

« Odpowiedz #11 : Grudzień 20, 2008, 18:49:31 »

Minął ponad miesiąc - tfu - prawie dwa miechy minęły od premiery F3 i dopiero efekt wizyty w Niemczech ktoś opublikował  Grin

Dałbym znać wcześniej ale nie sądziłem że "figurkę" tylko w jednym Krakowskim Empiku na 40 milionowy kraj można znaleść  Smiley
Foresst
Szeregowy
*

« Odpowiedz #12 : Grudzień 20, 2008, 19:03:10 »

Nie tylko w Krakowie takowa stała. Jakies pół miesiąca temu jeszcze był wojak w Empiku w Arkadii (Warszawa). Jeżeli się nie myle to i w Złotych Tarasach Tarasach można się bylo natknać na niego.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #13 : Grudzień 20, 2008, 19:16:48 »

No to panowie jeb...ć jakieś foty (nawet i ze sobą) i podesłać. A nie, że takie coś to tylko na NMA zapodają.

kilj@an2077
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #14 : Grudzień 20, 2008, 20:14:00 »

a złotych tarasach owszem jest ale kartonowy
soq
Plutonowy
*

« Odpowiedz #15 : Grudzień 21, 2008, 13:05:07 »

w Białymstoku w media markcie w galerii białej stoi kartonowy ludek, aż żal skoro stała normalna figura wiedzmina i indiany.
Masteral
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #16 : Grudzień 21, 2008, 13:43:20 »

*Bzzzt* Zgłaszam aktywność jednego z członków Bractwa Stali w okolicy Warszawskiego Empiku w Centrum Handlowym Targówek, pilnie potrzebne wsparcie ! *Bzzzzt....*

Come suck my metal machine !
maYa
Mł. chorąży - Redaktor
*

« Odpowiedz #17 : Grudzień 21, 2008, 18:02:44 »

normalnie chyba zrobię sobie wycieczkę po wszystkich empikach w Poznaniu, bo tylko kartony oglądałam na razie... :Smiley

"Kiedy widzisz kobietę, pamiętaj: to diabeł! Ona jest swoistym piekłem."
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #18 : Grudzień 24, 2008, 16:41:46 »

W Gdańsku już nawet kartonowych żołdaków nie ma.

Quinn
Sojusznicy 13S
*

X-12 Combine Advisor

« Odpowiedz #19 : Grudzień 25, 2008, 14:19:28 »

U mnie, w krakowskim EMPiKu stała normalna figura żołdaka Bracta Stali, taka jak za zachodnią granicą. Czyli nie jest źle.  Wink

Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!