Autor Wątek: „S.T.A.L.K.E.R. 2” oficjalnie w produkcji  (Przeczytany 1610 razy)

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
„S.T.A.L.K.E.R. 2” oficjalnie w produkcji
« dnia: 14 Sierpnia 2010, 11:37:43 »

„Nie użyna się kurze złotych jaj” – owe stare jak świat powiedzonko, jest doskonale znane chłopcom z GSC Game World i nie podlegało żadnej dyskusji, że w okolice Czarnobyla powrócimy jeszcze dobre kilkanaście razy. Nie udawajmy więc strasznie zaskoczonych, niczym drogowcy zamieciami w okresie zimowym, faktem, iż „S.T.A.L.K.E.R. 2” jest oficjalnie w produkcji.

„Po tym jak oficjalny wynik sprzedaży przekroczył 4 miliony kopii, nie mieliśmy wątpliwości, by zacząć tworzyć nową, dużą grę w uniwersum STALKER. Będzie to kolejny rozdział megapopularnej gry, którego gracze od nas oczekują.”
- Sergiy Grygorovych, dyrektor generalny GSC Game World.

O samej grze wiadomo niestety niewiele. Wiemy, że Ukraińcy tworząc kolejną część, skorzystają z zupełnie nowej, autorskiej technologii, a tytuł najprawdopodobniej trafi na wszystkie liczące się konsole nowej generacji oraz oczywiście na PC. Planowana premiera? 2012 rok. Pamiętając jednak cyrki związane z pierwszym „S.T.A.L.K.E.R.’em” i ile trzeba było na niego finalnie czekać, mam pewne obawy związane nawet z takimi oczywistymi faktami. Pożyjemy, zobaczymy – trzeba trzymać kciuki, że tam w Kijowie potrafią uczyć się na własnych błędach.

Źródło:
Oficjalna strona GSC Game World.

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: „S.T.A.L.K.E.R. 2” oficjalnie w produkcji
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Sierpnia 2010, 13:30:01 »
Mniam, aż sobie muszę jedynkę zainstalować :D

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

Grosswick

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 432
  • Jestem betonem i jestem z tego dumny!
Odp: „S.T.A.L.K.E.R. 2” oficjalnie w produkcji
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Sierpnia 2010, 11:01:34 »
Nooo
Jeden z moich ulubionych shooterów oczekuje potomstwa  :hyh
Już nie mogę się doczekać.
Mam tylko nadzieję, że nie przekombinują, bo ostatnio to jest w modzie. I później jakieś takie dziwne rzeczy wychodzą... I zamiast eRPeGa albo FPSa mamy taki jakiś pokraczny syjamski wytwór który wygląda jak by załapał o kilka radów za dużo (wcale nie uderzam w F3  :-X).
gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"