Autor Wątek: Ted Strayer - prosze o pomoc  (Przeczytany 8527 razy)

strzepan

  • Wiadomości: 2
Ted Strayer - prosze o pomoc
« dnia: 19 Grudnia 2008, 11:08:05 »
W misji MUSISZ STRZELAC IM W GLOWE mialem dziwna sytuacje. Otoz gdy dostalem zlecenie od razu pojawilo mi sie, ze zabilem teda Strayera, chociaz nigdy goscia nie spotkalem! Nie mam pojecia co robic - nawet nie wiem gdzie mozna go znalesc, przeszukalem cale Rivert City. W zasadzie to potrzebuje jego klucza, ale jak go zdobyc ?! MIal ktos taka sytuacje?

neton

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Ted Strayer - prosze o pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Grudnia 2008, 12:07:01 »
Zaznacz zadanie w pitboy-u i dostaniesz dokładne wytyczę gdzie kto się znajduje z listy ( chyba 4 cele są ) Najważniejsze są klucze.
Jak dobrze zagadasz z ofiarami to obejdzie się bez zabijania i jeszcze dadzą ci namiary bunkra gdzie pasują klucze ( jest w nim pancerz wspomagany T-51b ) I gdy przyjdziesz do zleceniodawcy oddaj mu klucze i pozwól mu odejść. W tym czasie wyjdź z podziemi do pomieszczenia z dinozaurami i jak zjawi się palant od zlecenia strzel u w banie. Zabierz klucze i zasuwaj do fortu po zbroje ;) ( sam tak zrobiłem :P )

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Ted Strayer - prosze o pomoc
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Grudnia 2008, 12:22:08 »
Ja bym się tym w ogóle nie martwił - facet umarł dawno temu (może dlatego tak ci się wyświetliło), jego syna który ma klucz znajdziesz w Rivet City, nazywa się jak dobrze pamiętam tak samo ;p

strzepan

  • Wiadomości: 2
Odp: Ted Strayer - prosze o pomoc
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Grudnia 2008, 21:16:11 »
Znalazlem Teda Staryera - nic dziwnego ze bylo to niemozliwe, skoro idiota spadl i sie zabil :P Rzuccie okiem na screena - WARTO :D
http://img187.imageshack.us/img187/8223/wowvu8.jpg


Dodam ze bylo to mozliwe tylko po wlaczeniu prznikania scian inaczej zawsze w tym miejscu spadalem do wody :/
« Ostatnia zmiana: 23 Grudnia 2008, 21:18:03 wysłana przez strzepan »

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Ted Strayer - prosze o pomoc
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Grudnia 2008, 21:33:11 »
heh no tak, czysta esencja F3 ;p Na szczęście, jakby co zawsze zostaje konsola.
« Ostatnia zmiana: 23 Grudnia 2008, 22:20:14 wysłana przez Holden »