Autor Wątek: Fallout: New Vegas - niespodziewana obsada aktorska  (Przeczytany 7297 razy)

Uqahs

  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1002
  • Extraterrestrial
    • Trzynasty Schron
Fallout: New Vegas - niespodziewana obsada aktorska
« dnia: 11 Sierpnia 2010, 02:07:32 »



Dzięki USA Today poznaliśmy nazwiska aktorów, którzy udzielą głosów postaciom w Fallout: New Vegas. Nie obyło się bez miłych niespodzianek, ale o tym w rozszerzeniu newsa.

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że w grze pojawi się ikona Las Vegas, muzyk Wayne Newton jako Mr. New Vegas. Tym razem lista ujawnionych aktorów, których nazwiska przewiną się w napisach końcowych gry, jest długa:

  • Michael Dorn (Star Trek: Następne Pokolenie) aktor powraca w roli supermutanta Marcusa z Fallouta 2, co pewnie ucieszy fanów poprzednich części.


  • Mathew Perry (Przyjaciele) jako Benny - gangster, głowa rodziny Gecko.


  • Zachary Levi (Chuck, Alvin i wiewiórki 2) jako Arcade Gannon - członek Uczniów Apokalipsy jeden z kompanów gracza.


  • Felicia Day (Buffy: Postrach wampirów) jako Veronica - sarkastyczna skryba Bractwa Stali, którą można dołączyć do drużyny.
  • Danny Trejo (Grindhouse: Planet Terror, Maczeta) jako Raul ghul mechanik i także można go dołączyć do drużyny.
  • Kris Kristofferson (Planeta Małp, Blade) jako Hanlon - stary żołnierz.
  • John Doman (Rzeka Tajemnic) jako Cezar - charyzmatyczny dyktator Legionów Cezara.
  • William Sadler (Roswell: W kręgu tajemnic, Pacyfik) jako Victor - robot, który ratuje gracza na początku gry.
  • René Murat Auberjonois (MASH, Star Trek: Stacja kosmiczna) jako Mr. House - najpotężniejsza osoba w New Vegas, kontroluje całe miasto, a sam mieszka w swojej twierdzy, hotelu Lucky 38.
  • William Mapother (znany głównie jako Ethan z serialu Zagubieni). Nie wiadomo, jaką rolę odegra w nowym Falloucie.
  • Ron Perlman tradycyjnie użyczy swojego głosu jako narrator.

Źródła: The Vault, USA Today

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: Fallout: New Vegas - niespodziewana obsada aktorska
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Sierpnia 2010, 09:46:06 »
Autorom gry najwyraźniej zależy- oczekiwania(przynajmniej moje) rosną.
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.

Vegeir

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 320
  • 42
    • POSTAPO
Odp: Fallout: New Vegas - niespodziewana obsada aktorska
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Sierpnia 2010, 09:53:48 »
No hehe. Zależy na czym zależy. Albo zależy jak leży. Dla mnie gra nie musi zawierać w sobie głosów jakiś aktorów ze znanych filmów. Ma się w nią dobrze grać a historia ma zachwycać. A takie 'kolorowanie' kredkami w postaci aktorów to jest no tego... przyciąganie much. No ale czy trzeba ich za to winić? Każdy chce zarobić :)


Jabłko

Nasaric

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 17
    • NSRC
Odp: Fallout: New Vegas - niespodziewana obsada aktorska
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Sierpnia 2010, 11:05:12 »
Zastanawia mnie to, jak wytłumaczą fakt, że Marcus odstaje wyglądem od innych supermutantów wprowadzonych przez F3

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Fallout: New Vegas - niespodziewana obsada aktorska
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Sierpnia 2010, 11:25:59 »
Że tylko betony zadają takie pytania  :hyh
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Fallout: New Vegas - niespodziewana obsada aktorska
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Sierpnia 2010, 11:56:59 »
Zastanawia mnie to, jak wytłumaczą fakt, że Marcus odstaje wyglądem od innych supermutantów wprowadzonych przez F3

To proste! Obsydian stwierdził że Fb3 to shit (o ironio działając pod Bethesdą... no cóż? Korporacja!) i ich gra nie ma z nią nic (fabularnie) wspólnego... poza silnikiem... i wydawcą... i coś tam, coś tam... a więc (rzekomo) mają być klasyczne mutanty i kontynuacja wątków z klasycznej serii.

Nasaric

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 17
    • NSRC
Odp: Fallout: New Vegas - niespodziewana obsada aktorska
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Sierpnia 2010, 14:19:16 »
Zastanawia mnie to, jak wytłumaczą fakt, że Marcus odstaje wyglądem od innych supermutantów wprowadzonych przez F3

To proste! Obsydian stwierdził że Fb3 to shit (o ironio działając pod Bethesdą... no cóż? Korporacja!) i ich gra nie ma z nią nic (fabularnie) wspólnego... poza silnikiem... i wydawcą... i coś tam, coś tam... a więc (rzekomo) mają być klasyczne mutanty i kontynuacja wątków z klasycznej serii.

Klasyczne mutanty? Patrząc po screenach niczym się nie różnią od tych z F3 i jedynie marcus odstaje od nich. Skoro mieliby probowac zaskarbic sobie miłość betoniarzy to powinni ujednolicic wyglad wszystkich mutantow wzgledem poprzednich falloutow, nie jedynie Marcusa.

Z resztą z dupy Twe tłumaczenie, rozwiązanie w kanonie mnie zastanawia.

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: Fallout: New Vegas - niespodziewana obsada aktorska
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Sierpnia 2010, 14:33:09 »
Wszystkie mutanty z F:NV będą wyglądać jak te ze starych falloutów. Te na dotychczasowych obrazkach są tak jakby "na próbę".
I to ma sens skoro akcja dzieje się w Nevadzie tak blisko Kalifornii i Mariposy z której się wywodzą prawdziwe supermutanty. Te z okolic Waszyngtonu są zupełnie inne, jak powiedział jeden z rycerzy bractwa w F3: "Walczyliśmy z mutkami w Kalifornii, ale te tutaj są zupełnie inne. I nie chodzi tylko o wygląd..."

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Fallout: New Vegas - niespodziewana obsada aktorska
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Sierpnia 2010, 20:14:37 »
Z resztą z dupy Twe tłumaczenie, rozwiązanie w kanonie mnie zastanawia.

Co masz konkretnie na myśli bo nie kumam? I powtarzałem tylko to co mówili twórcy, więc zważ na to.

I to ma sens skoro akcja dzieje się w Nevadzie tak blisko Kalifornii i Mariposy z której się wywodzą prawdziwe supermutanty. Te z okolic Waszyngtonu są zupełnie inne, jak powiedział jeden z rycerzy bractwa w F3: "Walczyliśmy z mutkami w Kalifornii, ale te tutaj są zupełnie inne. I nie chodzi tylko o wygląd..."

Ci z Obsydianu zarzekali się że Fo:NW nie będzie nawiązywać i mieć nic wspólnego z Fb3, tak więc mam nadzieję że nie ściemniali (i pewnie nie bo dzieciom-Neo i tak nie zrobi to różnicy, a dla "betonów" i fanów Fallouta było by to poważnym bugiem).

A wytłumaczenie różnic między mutantami jest prostsze... Bethesda to debile! Nie ma w fabule Fallouta absolutnie nic coby tłumaczyło inne mutanty i nie ma żadnego powodu by nawiązywać do TES3:Fallbliviona w kontynuacji serii.

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: Fallout: New Vegas - niespodziewana obsada aktorska
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Sierpnia 2010, 20:53:26 »

I to ma sens skoro akcja dzieje się w Nevadzie tak blisko Kalifornii i Mariposy z której się wywodzą prawdziwe supermutanty. Te z okolic Waszyngtonu są zupełnie inne, jak powiedział jeden z rycerzy bractwa w F3: "Walczyliśmy z mutkami w Kalifornii, ale te tutaj są zupełnie inne. I nie chodzi tylko o wygląd..."

Ci z Obsydianu zarzekali się że Fo:NW nie będzie nawiązywać i mieć nic wspólnego z Fb3, tak więc mam nadzieję że nie ściemniali (i pewnie nie bo dzieciom-Neo i tak nie zrobi to różnicy, a dla "betonów" i fanów Fallouta było by to poważnym bugiem).

A wytłumaczenie różnic między mutantami jest prostsze... Bethesda to debile! Nie ma w fabule Fallouta absolutnie nic coby tłumaczyło inne mutanty i nie ma żadnego powodu by nawiązywać do TES3:Fallbliviona w kontynuacji serii.

Eh, a myślisz, że F:NV naprawdę będzie kontynuacją serii...I nie bój się Obsidian pracuje dla Bethsedy, więc na pełną swobodę nie ma co liczyć...Na pewno znajdą sposób, żeby to jakoś połączyć...

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Fallout: New Vegas - niespodziewana obsada aktorska
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Sierpnia 2010, 22:47:51 »
Nie jestem naiwny i nie podchodzę do tego projektu z zacieszem... bardziej jest to dla mnie projekt ostatniej szansy... jeśli oni (tj. byłe BIS) nie zrobią gry godnej miana "Fallout" to już nikt tego nie zrobi i będzie można już ostatecznie uznać tą serią za zamknięty rozdział historii... na razie zapowiedzi rokują nadzieję (w przeciwieństwie do Fb3 który od początku mi śmierdział i to bynajmniej nie z powodu Bethesdy).

A co do Bethesdy to jak już mówiłem: To Korporacja! Dla typowej korporacji liczy się tylko zysk... korporacje w swojej logice są w stanie nawet opłacać program anty-korporacyjny jeśli ma to przynieść im zysk (to autentyk!)... a że po udanej premierze Fb3 nagle okazało się że planowany target był chybiony i że istnieje pokaźna niezagospodarowana nisza fanów postapo i Fallouta (a nie tylko garść świrów na NMA jak dotychczas sądzono) na której można zarobić, a że jak się okazało produkt Bethesdy nie przypadł im do gustu (zdziwieni?) tak więc logiczne (z korporacyjnego punktu widzenia) był oddanie projektu zewnętrznemu studiu lepiej znającemu preferencje tej grupy i trzepanie kasy jako wydawca (a przy okazji przejmowanie równoległych projektów postapo olewanych przez konkurencje)... jako korporacja Bethesda ma szczerze gdzieś swoich dotychczasowych klientów, zaś w nowej sytuacji rynkowej nawiązania za Fb3 prędzej zaszkodzą niż pomogą (dzieci Neo i tak oleją zmiany, zaś fani chętniej kupią), tak więc naciski Beth będą ograniczać się zapewne do silnika i kwestii technicznych (a te są dla fanów drugorzędne). Tak więc nie jest nadzieja... ale rezultat końcowy jeszcze nie znany?

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Fallout: New Vegas - niespodziewana obsada aktorska
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Sierpnia 2010, 23:36:30 »
A wytłumaczenie różnic między mutantami jest prostsze... Bethesda to debile! Nie ma w fabule Fallouta absolutnie nic coby tłumaczyło inne mutanty i nie ma żadnego powodu by nawiązywać do TES3:Fallbliviona w kontynuacji serii.
Rezro! Używaj nowoczesnych metod analizy rzeczywistości, podpatrzonych np. do Kaczyńskiego i jego przydupaśnej bandy  :-[

Więc Bethesda, dwa lata temu rozpoczęła własną narrację dotyczącą Fallouta. Stworzyła sprzeczną ze sobą przestrzeń, której sprzeczności - w postaci np. 3ki w numeracji gry, mimo żadnego związku z kontynuacją historii znanych z F1/F2 - dostrzegali tylko betony. Zacieszaczom to nie przeszkadzało, gra się sprzedała, a to jeszcze bardziej utwierdziło Bethesdę w swojej słuszności, czego dowodem było wydanie kuriozalnych dodatków.

W tej układance nie rozumiem co prawda jednego - po co Bethesda zaprzęgła do do zrobienia Fallgasa firmę mizianą skojarzeniami z dawną ekipą, a grę umieściła w kanonicznych realiach znanych z F1/F2? Nie mogli tak zrobić z Falloutem 3? Chcą raz na zawsze zatrzeć pamięć po Van Burenie, po "pisowsku" manipulując nowe ze starym?

Po co jest więc Fallgas i czemu nie nosi numerku 4?  :-\
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

setaneiro

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 30
    • Noxius
Odp: Fallout: New Vegas - niespodziewana obsada aktorska
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Sierpnia 2010, 00:12:15 »
W tej układance nie rozumiem co prawda jednego - po co Bethesda zaprzęgła do do zrobienia Fallgasa firmę mizianą skojarzeniami z dawną ekipą, a grę umieściła w kanonicznych realiach znanych z F1/F2? Nie mogli tak zrobić z Falloutem 3? Chcą raz na zawsze zatrzeć pamięć po Van Burenie, po "pisowsku" manipulując nowe ze starym?
IMO 3-ka była ich eksperymentem. "A nuż coś wyjdzie i pocieszny lud kupi, bo my Obliviona Wam dali!". Może to betonowskie stwierdzenie ale nie widzę innego wyjścia. Sprawdzali teren, robili rekonesans i ostatecznie zdobyli to czego chcieli. Dzięki temu teraz New Vegas nie tylko zadowoli, przynajmniej ma w założeniu, nie tylko zadowoli świeży narybek złowiony z trójką jak i przynajmniej część tak znienawidzonego betonu.
Cytuj
Po co jest więc Fallgas i czemu nie nosi numerku 4?  :-\
Brzmi lipnie. A jak cuś nie wyjdzie to zawsze można powiedzieć, że to taki nieudany DLC do F3 był.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Fallout: New Vegas - niespodziewana obsada aktorska
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Sierpnia 2010, 10:12:07 »
Więc Bethesda, dwa lata temu rozpoczęła własną narrację dotyczącą Fallouta. Stworzyła sprzeczną ze sobą przestrzeń, której sprzeczności - w postaci np. 3ki w numeracji gry, mimo żadnego związku z kontynuacją historii znanych z F1/F2 - dostrzegali tylko betony.

Otóż to!

Zacieszaczom to nie przeszkadzało, gra się sprzedała, a to jeszcze bardziej utwierdziło Bethesdę w swojej słuszności, czego dowodem było wydanie kuriozalnych dodatków.

Tu mam odmienną opinię. Dodatki (DLC) były od początku częścią planu marketingowego Bethesdy (patrz DLC do Obliviona), zaś pierwotnie planowana trylogia w wyniku niespodziewanej popularności marki rozrosła się do pięciu. Wg. mojej opinii Bethesda była kompletnie zaskoczona takim obrotem spraw, co potwierdza też fakt że planowali oni po Falloucie produkcję TES-V... a więc nie traktowali tej serii priorytetowo.

W tej układance nie rozumiem co prawda jednego - po co Bethesda zaprzęgła do do zrobienia Fallgasa firmę mizianą skojarzeniami z dawną ekipą, a grę umieściła w kanonicznych realiach znanych z F1/F2? Nie mogli tak zrobić z Falloutem 3? Chcą raz na zawsze zatrzeć pamięć po Van Burenie, po "pisowsku" manipulując nowe ze starym?
IMO 3-ka była ich eksperymentem. "A nuż coś wyjdzie i pocieszny lud kupi, bo my Obliviona Wam dali!". Może to betonowskie stwierdzenie ale nie widzę innego wyjścia. Sprawdzali teren, robili rekonesans i ostatecznie zdobyli to czego chcieli. Dzięki temu teraz New Vegas nie tylko zadowoli, przynajmniej ma w założeniu, nie tylko zadowoli świeży narybek złowiony z trójką jak i przynajmniej część tak znienawidzonego betonu.

Nie podejrzewał bym Bethesdy o dalekowzroczność (bo to korporacja), więc i teza o eksperymentowaniu wydaje się przesadzona (korporacje wszak nie lubią ryzyka). Najsensowniejsze (wg. mnie) wytłumaczenie jest to że Bethesda w swojej krótkowzroczności planowała (dosłownie) sprzedaż "Obliviona ze spluwami" swojemu dotychczasowemu targetowi, a nazwa "Fallout" znalazła się tam z przyczyn marketingowych (znana marka). Jednak obrót spraw kompletnie zaskoczył ich analityków gdyż to nie "mainstream" ale zupełnie nieeksploatowana rzesza fanów postapo stanowiła głównych nabywców ich gry (można było to stwierdzić po opiniach na forach)... ofensywa Bethesdy w tej niszy (Fo:NV, Rage, Brink) potwierdza moje przypuszczenia.

Po co jest więc Fallgas i czemu nie nosi numerku 4?  :-\
Brzmi lipnie. A jak cuś nie wyjdzie to zawsze można powiedzieć, że to taki nieudany DLC do F3 był.
Własnie coś w tym stylu... poza tym Bethesda ma prawa tylko do kilku numerków ;)

Ace

  • SLAYER kurwa
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Jednoosobowe ramię zbrojne Trzynastego Schronu
Odp: Fallout: New Vegas - niespodziewana obsada aktorska
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Sierpnia 2010, 10:58:07 »
Cytuj
W tej układance nie rozumiem co prawda jednego - po co Bethesda zaprzęgła do do zrobienia Fallgasa firmę mizianą skojarzeniami z dawną ekipą, a grę umieściła w kanonicznych realiach znanych z F1/F2? Nie mogli tak zrobić z Falloutem 3? Chcą raz na zawsze zatrzeć pamięć po Van Burenie, po "pisowsku" manipulując nowe ze starym?

bo chcieli to zrobić *po swojemu*?

Cytuj
Po co jest więc Fallgas i czemu nie nosi numerku 4?

bo bethesda ma prawa do marki i może sobie z nią robić co chce. będą chcieli wydać wyścigi i pinballa z nazwą Fallout to chuja zrobicie, poza pisaniem 100 takich samych postów na forum, które i tak nic nie dadzą.


Czy Ty potrafisz zliczyć ile masz kolczyków w pysku
Nie przeszedłbyś zapewne przez kontrolę na lotnisku

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Fallout: New Vegas - niespodziewana obsada aktorska
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Sierpnia 2010, 12:52:04 »
Da choćby to, że jest to jakaś pochodna tego, że tzw. szeroka społeczność fanów Fallouta ma Fallgasa w dupie  :zwr

Dwa lata temu powstało kilkanaście nowych serwisów fanowskich o Falloucie 3, na Trzynastym Schronie szła para w tłoki i ciekł olej. Dziś panuje totalna obojętność, u nas news o Fallgasie pojawi się raz na ruski rok. Postawa Cenegi również zastanawia. Dwa lata temu nakręcali ciekawą akcję promocyjną (totalnie jednak uwaloną na półmetku), dziś nawet żadnej informacji o Fallgasie na stronę nie wrzucą (za to każdą bzdurę związaną z Polskim Imperium lanszą gdzie się da).

Trochę to dziwne, bo przecież chodzi o gorący tytuł, kuzyna "gry roku 2008", "najlepszej gry wszech czasów" i takie tam  :hyh :hyh :hyh
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

setaneiro

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 30
    • Noxius
Odp: Fallout: New Vegas - niespodziewana obsada aktorska
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Sierpnia 2010, 13:46:28 »
Tu mam odmienną opinię. Dodatki (DLC) były od początku częścią planu marketingowego Bethesdy (patrz DLC do Obliviona), zaś pierwotnie planowana trylogia w wyniku niespodziewanej popularności marki rozrosła się do pięciu. Wg. mojej opinii Bethesda była kompletnie zaskoczona takim obrotem spraw, co potwierdza też fakt że planowali oni po Falloucie produkcję TES-V... a więc nie traktowali tej serii priorytetowo.
Czyli, że... zarzucili wędkę na szczupaka a złowili suma? I teraz widząc, że sum większy i efektowniejszy na zdjęciach to skrzyknęli wszystkie możliwe wędki z okolic, by trochę na głupich rybach połowić?
Tak w skrócie, chodzi mi o to, że rzucili żarciem (f3) a głupie ryby jak tylko cokolwiek zamajaczyło po taflą wody rzuciły się na to ławicą? Toż to najnormalniejszy w świecie obrót spraw, że teraz postarają się całą ową ławicę wyłapać. ;>


Cytat: Rezro
Nie podejrzewał bym Bethesdy o dalekowzroczność (bo to korporacja),
Cytat: Rezro
Bethesdy (bo to korporacja),
Cytat: Rezro
to korporacja
Cytat: Rezro
korporacja
Ke? Czemuż to korporacja miałaby działać bez planu na przyszłość dalszą niż najbliższe kilka miesięcy?

bo bethesda ma prawa do marki i może sobie z nią robić co chce. będą chcieli wydać wyścigi i pinballa z nazwą Fallout to chuja zrobicie, poza pisaniem 100 takich samych postów na forum, które i tak nic nie dadzą.
Da, moderator do czytania.  ???

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Fallout: New Vegas - niespodziewana obsada aktorska
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Sierpnia 2010, 14:26:37 »
Tu moderatorzy mają lepsze rzeczy do roboty niż czytanie każdej bzdury  :zwr
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: Fallout: New Vegas - niespodziewana obsada aktorska
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Sierpnia 2010, 14:30:29 »
Nie jestem naiwny i nie podchodzę do tego projektu z zacieszem... bardziej jest to dla mnie projekt ostatniej szansy... jeśli oni (tj. byłe BIS) nie zrobią gry godnej miana "Fallout" to już nikt tego nie zrobi i będzie można już ostatecznie uznać tą serią za zamknięty rozdział historii... na razie zapowiedzi rokują nadzieję (w przeciwieństwie do Fb3 który od początku mi śmierdział i to bynajmniej nie z powodu Bethesdy).

Cóż, ja również muszę się przyznać, że czekam z zaciekawieniem i nadziejami na F:NV :). Ale i tak go kupię nawet jeśli się okaże zwykłą kiłą...
Wznieśmy teraz wszyscy modły do bogów postapokalipsy, żeby F:NV okazał się przynajmniej o połowę lepszym falloutem od F3.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Fallout: New Vegas - niespodziewana obsada aktorska
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Sierpnia 2010, 14:45:01 »
Tu moderatorzy mają lepsze rzeczy do roboty niż czytanie każdej bzdury  :zwr

 :/
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!