Autor Wątek: Dziki, dziki - cała Polska was się...  (Przeczytany 19440 razy)

Ati

  • Mł. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Dziki, dziki - cała Polska was się...
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Sierpnia 2010, 01:42:25 »
Okej... Rozumiem, że was jeszcze nikt nie przegadał?  ;D

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Dziki, dziki - cała Polska was się...
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Sierpnia 2010, 02:11:37 »
Kobita na schronkładzie i już wszystkim spamić się zachciewa  :wpr13s:

Trzynasty Schron to coś permanentnie działające na styku, krawędzi, w rozkroku itp, itd. Czyli balansujemy między profesjonalizmem a luzactwem, między powagą a dystansem itd, itd. Stąd skrót SSI miał być oczywiście dezinformacyjnie skojarzeniowy z ssaniem (np. godzillowej pauły  :hyh), ale zarazem inspiracyjne czerpać z WSI czy z OSI (i ten skrót nie ma nic wspólnego z Outpostem a z Dream Theater  :-*). Natomiast faktycznie jest to fabularne ubranko dla zespołu roboczego zajmującego się na Trzynastym Schronie sprawami informacyjnymi  :ssi

No przecież nie można tak sztywno - jak na mszy purytan z Nowej Anglii - podchodzić do spraw, jak się nie widzi własnych mord (bo sami samce) w codziennej orce na Schronie. Musi być jakieś masełko, które pozwoli przełknąć ten ciemny, żytni chleb  ;)
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpnia 2010, 02:13:36 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Ati

  • Mł. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Dziki, dziki - cała Polska was się...
« Odpowiedź #22 dnia: 08 Sierpnia 2010, 02:40:00 »
Zatem SSI jest zarazem SSD ;p

Z przegadaniem chodziło mi raczej o to, że po tych kilku postach czułam się tak jak zakręcona. A nie chciałabym odpaść, skoro dopiero zaczęłam się wam tu panoszyć ;> W dodatku profesjonalne luzactwo brzmi zacnie. :D

Chrzysztof

  • St. chorąży sztab. - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 327
Odp: Dziki, dziki - cała Polska was się...
« Odpowiedź #23 dnia: 08 Sierpnia 2010, 12:05:21 »
Zaiste, zacnie aż do poczciwości  :zwr
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpnia 2010, 13:25:06 wysłana przez Chrzysztof »

------

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Dziki, dziki - cała Polska was się...
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Lutego 2011, 15:53:21 »
Aleś my tu naspamili, esz... ???

I jak tam dzisiaj, bo ostrej zimie? Spotkaliście jakoś te zwierzory? Podobno są już nawet na skraju polibudy w Gdańsku, a na pewno koło akademików  :-X
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Ati

  • Mł. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Dziki, dziki - cała Polska was się...
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Lutego 2011, 11:12:30 »
Lol, nie spotkałam, ale o ile mnie pamięć nie zwodzi to ostatnio jakieś mi się śniły ;D

Glassius

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 1198
  • Pozwólcie nam zostać Waszymi przyjaciółmi.
Odp: Dziki, dziki - cała Polska was się...
« Odpowiedź #26 dnia: 10 Listopada 2011, 22:50:02 »
U mnie jak były, tak są. Ostatnio mojego sąsiada jeden pogonił. Ja łażę ich ścieżkami, skrótem przez bagna, śpiewając po drodze, aby się nie bały. Nawet po zmroku ;)
Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Dziki, dziki - cała Polska was się...
« Odpowiedź #27 dnia: 11 Listopada 2011, 23:49:24 »
Mnie się wydaje, że one będą Cię miały w dupie choćbyś recytował od tyłu listy do Koryntian, bo i tak będą robiły swoje - czyli za dnia spały, rano i pod wieczór szukały żarcia :lato: Ale jak będą czymś podkurwione, np. locha z młodymi, jakiś ranny młokos albo samiec, któremu się bardzo chce, to i jadąc czołgiem tez mógłbyś czuć się zagrożony :zwr

Zwierzyna się mnoży bo mało kto ją u nas je (inaczej jest w Niemczech), zarazem kurczą się jej naturalne tereny. Nikt u nas na nie będzie polował jak na zwierzęta w afrykańskim buszu czy indonezyjskiej dżungli, więc będzie ich coraz więcej.

Moje pierwsze spotkanie z dzikami skończyło się z tym, że miały mnie w dupie, zawzięcie szukając żarcia przy poboczu leśnej ścieżki. Przeszedłem obok - wyj***nie. Trochę się uaktywniły i zaczęły przemieszczać (bo stałem w odległości i się gapiłem :bab) właśnie słysząc jak ktoś w oddali głośno gada. Czyli zapewne odeszły dla świętego spokoju, ale jeśli to byłyby takie przypadki jak podałem na wstępie to kto wie co by zrobiły  :-\
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

pucka

  • Schronowa wisienka
  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Dziki, dziki - cała Polska was się...
« Odpowiedź #28 dnia: 12 Listopada 2011, 13:47:40 »
W czasach gdy służba wojskowa była jeszcze obowiązkowa, mój szanowny ojciec miał służbę na poligonie.
W ramach ćwiczeń spali w czołgu. To była zima a czołg był nagrzany więc w nocy jak wszyscy posnęli dzik im przyszedł i zasnął na tej nagrzanej blasze.
Rano jeden z żołnierzy podniósł klapę i stanął oko w oko z dzikiem. Szybko ją zamknął przestraszony. Na pytania kolegów, co się dzieje, stwierdził że właśnie widział diabła  :D

« Ostatnia zmiana: 12 Listopada 2011, 13:52:42 wysłana przez pucka »
Jestem WISIENKĄ na biodegradowalnym torcie Trzynastego Schronu