Autor Wątek: ROBOT - Bollywoodzka produkcja s-f  (Przeczytany 3321 razy)

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
ROBOT - Bollywoodzka produkcja s-f
« dnia: 21 Października 2010, 12:21:05 »
    Jeśli myślicie, że produkcje Bollywood to tylko rzewne romansidła to się grubo mylicie. W kraju Kriszny, Sziwy oraz wielu innych bogów, produkuje się około 1000 filmów rocznie. Większość z mich to romanse - zresztą wszystkie mają zabarwienie romantyczne, nawiązanie do kultury Indii, piękną muzykę , orientalny taniec i .... efekty specjalne nieodbiegające od tych znanych nam z Hollywood.
Osobiście jestem fanem Bollywoodzkich produkcji (często oglądam je z żoną - zaraziła mnie) Wiem to głupie oglądać 3godziny walki o miłość, ale dla nas liczy się tylko taniec i muzyka , a nie treść (która często jest durna), choć na 20 -30 filmów zdarzą się 2 takie, które mają super fabułę i efekty.

Film, który ostatnio wyłapałem w sieci to ROBOT. W rolach głównych aktorzy, którzy w Indiach grają praktycznie w 70% filmów i są uznani za bogów kina Bollywood. Rajnikanth i Aishwarya Rai, piękna dupencja - mis świata, więc jest na czym oko zawiesić (zresztą ja te filmy oglądam między innymi z jej powodu oraz muzyki)

Trailer znajduje się tutaj
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: ROBOT - Bollywoodzka produkcja s-f
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Października 2010, 13:33:28 »
No, Zagloba pisal swego czasu o "Paani" - bollywoodzkiej produkcji w klimatach postapo. Tamtejsze kino rowzija sie, podobnie jak rosyjskie.
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

Jim Cojones

  • Podporucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 541
Odp: ROBOT - Bollywoodzka produkcja s-f
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Października 2010, 13:54:45 »
Sprostowanie: to ja pisałem o Paani. :)
Firepower mate! Separates the men from the boys.

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: ROBOT - Bollywoodzka produkcja s-f
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Października 2010, 20:03:53 »
Oh, fuck, sorki Jim, istotnie  :face:  :D

Na zgodę  :piwo2:
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: ROBOT - Bollywoodzka produkcja s-f
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Października 2010, 12:52:53 »
Tytuł kojarzący się z tą poj :cnsd ną piosenką niuni śpiewającej jakby jakby z bułami w japie dostawała orgazmu. Ale nie cierpię te piosenki  ???  >:( ;) :D

Ciekawe jakim budżetem dysponują hinduscy filmowcy, kręcąc takie filmy, hmm...
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.