Autor Wątek: Lipcowa Droga #4  (Przeczytany 13035 razy)

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Lipcowa Droga #4
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Sierpnia 2010, 13:59:23 »
Przepraszam, naprawdę nie chciałem zaistnieć jako IRA (inicjator rokoszu antykonkursowego) :asg
Choć nadal uważam, że Lipcowa Niedroga.

szmergiell

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 466
  • [nothing important]
    • symulacja projektu
Odp: Lipcowa Droga #4
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Sierpnia 2010, 14:51:29 »
Ordynus ty się nie tłumacz z twoich antypatii, tylko łap sztandar i na barykady :)
“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Lipcowa Droga #4
« Odpowiedź #22 dnia: 04 Sierpnia 2010, 02:00:17 »
Jeden rokosz już był i się go z trudnością przetrwało (może nie tyle jego samego ale to co było potem), więc mały szlachecki podjazd tym bardziej się przetrzyma  :snd

No i pierwsze zgłoszenie już jest, co tym bardziej cieszy, że zapodane przez usera będącego na forum praktycznie od samego początku (numer konta poniżej 100), choć nie będącego specjalnie aktywnym w naszym grajdole. Ale to też cieszy, że każda forma konkursu trafia do różnych osób. A nie do marudnych sierżantów, którzy winni stać w awangardzie dziania się życia na stronie i na forum! Oooo!  :wpr13s:

 :ords

PS.
Bo te rangi są azaliż wzorowane na armii jułesej, gdzie sierżanci stanowią trzon dowodzenia armią. Co prawda - w przypadku Schronu na określonym odcinku - to jednak 8)
« Ostatnia zmiana: 04 Sierpnia 2010, 02:02:35 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

szmergiell

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 466
  • [nothing important]
    • symulacja projektu
Odp: Lipcowa Droga #4
« Odpowiedź #23 dnia: 04 Sierpnia 2010, 11:42:48 »
EEeee.. tam.  Że od razu rokosze, podjazdy, czy pospolite ruszenia. Po prostu nie każdy ma zamiar pędzić za stadem, żeby się z facjatą książkować.
A sierżantem jest się za zasługi liniowe, ale można mieć odmienne (prywatne ;P) zdanie, a co. :)

A co do awangardy... to jakoś tak ciężko idzie mi pisanie relacji z infekcji... ale mam nadzieję, że ją dokończę przed końcem konkursu :)
“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Lipcowa Droga #4
« Odpowiedź #24 dnia: 04 Sierpnia 2010, 15:19:15 »
Pisz, pisz - jak się weźmiesz do tego, to zdążysz  :-*
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Lipcowa Droga #4
« Odpowiedź #25 dnia: 04 Sierpnia 2010, 22:44:14 »
EEeee.. tam.  Że od razu rokosze, podjazdy, czy pospolite ruszenia. Po prostu nie każdy ma zamiar pędzić za stadem, żeby się z facjatą książkować.
No przecież nie ma żadnej presji na bycie na Mordoksięgu, a my się nie obrazimy (ja na pewno  :snd), że ktoś kto jest naszym czytelnikiem nie jest z nami tam. Podstawą jest bycie zarejestrowanym na forum i jest to w ogarnianiu Schronu jak Biblia. Zaś fejsbukowanie ze Schronem to już takie coś w stylu papieskiej encykliki. Jest obowiązujące, ale i tak każdy robi swoje  ;D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Lipcowa Droga #4
« Odpowiedź #26 dnia: 09 Sierpnia 2010, 00:03:32 »
No panowie! Tak marudziliście że forma konkursu nie taka, więc się obejdziecie smakiem z schronową koszulką i naszywką  :ncz Nie mówiąc już o pachnącej drukarską farbą Drodze  :-[

O to wiersz jaki nadesłał Maku (pisownia oryginalna):

Cytuj
Na drodze wiodącej w poszukiwaniu dawno zatraconej nadziei, stawiam kolejny krok swój
W ręcę Mk III SEALsow, przyjaciel mój jedyny , upadły anioł stróż - niech mi sił i odwagi doda
Spoglądając w otchłań wszechogarniającej śmierci, żyję nadzieją szaleńców –
Doczekać dnia, w którym odnajdę w umarłym mroku przebłysk światła a wędrówka ma dopełni się.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Lipcowa Droga #4
« Odpowiedź #27 dnia: 12 Sierpnia 2010, 15:01:03 »
Adresy mam wszystkich, teraz pora je podrzucić Sajdonowi by wysłał książki  :snd
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Lipcowa Droga #4
« Odpowiedź #28 dnia: 13 Sierpnia 2010, 12:21:13 »
Sajdon poinformował mnie, że przesyłki poszły, a dodatkowo ja wczoraj wysłałem bonusy Makowi za Lipcową Drogę #4  8)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.