Autor Wątek: Lipcowa Droga - konkurs #4  (Przeczytany 2718 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Lipcowa Droga - konkurs #4
« dnia: 31 Lipca 2010, 02:53:14 »

I to już koniec naszej lipcowej przygody z wielce drogą nam powieścią Droga. Co prawda w wyniku trudności obiektywnych oraz uwarunkowań ogólnych, konkurs przeniesie nam się jeszcze na sierpień, ale nazwa nie zostanie mu zmieniona.

Tym razem chodzi o napisanie jakiegoś wierszyka, fraszki czy jak to się tam zwie, który w czterech wersach - czyli linijkach - nawiązywałby do dzieła Cormaca McCarthy. Czyli np. coś w stylu kanibalu mój kochany, w drodze jedzenia nie odżałowany, i tak dalej.

Hmm... No głupie to jak zawsze w przypadku moich wierszyków, ale przecież nasi czytelnicy to twardziele z najpuściejszych kresów co nie takie tyłki kopali, więc i tu skopią co trza poetyckiej materii!

Konkurs Lipcowa Droga #4.

Regulamin zbiorczy konkursów "Lipcowa Droga".
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Lipcowa Droga - konkurs #4
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Sierpnia 2010, 23:58:09 »

I dotarliśmy do końca naszej wspólnej zabawy! Jej finał był hucznie kameralny, a stosunek frekwencji do liczby nagród wyniósł 1.

No cóż, frajer pompka ten, kto nie wysłał swojego zgłoszenia, że użyje określenia jakim posługiwał się prezydent Wałęsa. Tym bardziej, że bonusami - oprócz pachnącego świeżością egzemplarza powieście Cormaca McCarthy powieścią Droga ufundowanego przez Wydawnictwo Literackie - była koszulka oraz naszywka Trzynastego Schronu.

Reasumując, zwycięzcą czwartej edycji Lipcowej Drogi jest...

Maku!!!

Gratulujemy!

Przypominamy także zwycięzców poprzednich edycji konkursu Lipcowa Droga:

#1 Bartosh
#2 Muminek
#3 GroMik

Frekwencja dopisała, płodność i kreatywność naszych czytelników również, więc nic nie stoi na przeszkodzie by następne konkursy były przeprowadzane w szybki sposób, jak np. za pomocą SMS.

Dziękujemy za wspólną zabawę.

PS.
A książki zostaną wysłane niebawem ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Lipcowa Droga - konkurs #4
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Sierpnia 2010, 15:51:31 »
Gratulacje dla zwycięzców!  :ords
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!