Autor Wątek: Lipcowa Droga - konkurs #3  (Przeczytany 2765 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Lipcowa Droga - konkurs #3
« dnia: 23 Lipca 2010, 12:05:42 »

A znowuż tym razem, ta edycja konkursu Lipcowa Droga jest przeznaczona dla osób posiadających cud techniki zwany telefonem komórkowym...

No dobra - zacieszać ten fakt to by można było grube kilka lat temu, kiedy komórki były czymś znanym z reklam, a nasi schronowi Marszałkowie toczyli ciężkie boje z TePsą - monopolistą dostaw usług internetowych. Nie mówiąc już o samej materii Trzynastego Schronu, który mógł być aktualizowany z wyliczeniem każdego kilobajta transferu danych.

No to kończę te kombatanckie wspomnienia i zapraszam do zabawy!

Konkurs Lipcowa Droga #3.

Regulamin zbiorczy konkursów "Lipcowa Droga".
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Lipcowa Droga - konkurs #3
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Lipca 2010, 03:12:16 »

Azaliż ówżdy natenczas tym razem egzemplarz Drogi ufundowany przez Wydawnictwo Literackie - w ramach trzeciej odsłony Konkursu Lipcowa Droga - powędruje do... Jednostki Wojskowej nr 2305, zwanej roboczo GROM?

Hmm... Nie wiemy czy wśród dzielnych żołnierzy tej jednostki, którzy stanowią elitę naszej armii są jacyś fani postapokalipsy i Falloutów. Wiemy za to, że nie padło na GROM, nie padł też na szczęście nikt rażony gromem, za to padło na GroMika!

Gratulujemy!

PS.
Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak ciężko wymyślić jakąś świeżą zajawkę, gdy się ciągle o tym samym pisze. Konkurs - wygrał - dostał. Robota prawie taka sama, jak u naszych dzielnych chłopców z GROM goniących w Afganistanie za talibusami.

Ale został jeszcze jeden egzemplarz Drogi więc coś trzeba będzie wykminić. Szykujcie swoje fejsbuki i zaglądajcie na nasz profil.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Lipcowa Droga - konkurs #3
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Lipca 2010, 22:42:15 »
GroMik podesłał swoje dane adresowe, a i mi się ułożyła we łbie koncepcja na ostatni zryw Lipcowej Drogi. Więc lada chwila coś się pojawi.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.