Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Grudzień 10, 2019, 23:10:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Problemy z zapisanymi stanami Gry  (Przeczytany 4110 razy)
Ennash
Szeregowy
*

« : Grudzień 16, 2008, 10:58:39 »

Temat do pomocy w tej kwestii, prosimy się z nim zapoznać przed zadaniem pytania.

Witam

Mój problem polega na samoistnym *uszkadzaniu się* zapisów gry. Wyobraźmy sobie sytuację, w której gracz zapisuje grę i wyłącza ją. Kiedy chce załadować zapis gra albo zawiesza się albo ukazuje się pulpit. Czym to może być wywołane? Dzieje się tak co jakiś czas. Pamięci mam dużo, wymagania spełniam.

Z góry dziękuję za odpowiedź
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2009, 17:16:11 wysłane przez Holden » Zapisane
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #1 : Grudzień 16, 2008, 13:16:20 »

Wyeliminowałeś podejrzenie co do problemów/błędów z/na dyskiem twardym czy potencjalnymi wirusami na dysku?

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Ennash
Szeregowy
*

« Odpowiedz #2 : Grudzień 17, 2008, 11:26:42 »

Tak, przeskanowałem dyski.
Jako tak da się grać, wczoraj doszedłem już do rozgłośni Galaxy News. Problem w tym, że nie wiadomo kiedy gra znowu przestanie czytać zapisy. Np. przed chwilą stało się tak, gdy próbowałem wczytać szybki i auto save, gra po prostu "nie odpowiada". Roll Eyes
Kijaszek
Kapral
*

« Odpowiedz #3 : Grudzień 17, 2008, 11:44:49 »

podaj swoja konfiguracje komputera
pawelx
Plutonowy
*

« Odpowiedz #4 : Grudzień 18, 2008, 11:14:03 »

Ten problem występuje jeżeli kompa porostu wytłoczy z porodu a nie pleceniem zamknij system.
Dotyczy to także   innych gier.
Satan
Zbanowany
*

« Odpowiedz #5 : Luty 01, 2009, 18:15:16 »

No więc zacząłem grać po raz drugi - tym razem postacią neutralną (zuą zostawiam se na koniec  Tongue ) no i wczoraj wczytuje sobie save'a. Był on w GNR koło Three Doga. Wczytuję i...mój najemnik stoi przed vaultem 101...bez ŻADNEGO pancerza, ekwipunku a nawet statystyki domyślne...No to sprawdzam czy mam chociaż pip-boya. Naciskam Tabulator. Jupi, mam! Ale co to? Żadnych questów, lokacji... I tak dzieje się za każdym razem gdy wczytuję  sejwa.  I to NAWET jak wczytuje tego starszego (mam normalny, auto i szybki: wszystkie nie działają). Miałem farta, bo to było gdzieś koło początku gry, zacząłem od nowa i wszystko działało. Chciałem tylko wiedzieć, czym to jest spowodowane i czy ktoś z was tak miał?

Użytkownik został zbanowany.
Holden
Major
*

« Odpowiedz #6 : Luty 01, 2009, 18:25:26 »

hmm a instalowałeś może patcha? sporo osób mówiło że po instalacji resetowało im postać - to może być to...
Satan
Zbanowany
*

« Odpowiedz #7 : Luty 01, 2009, 19:57:05 »

Nie, nie instalowałem żadnych paczów, modów etc. A, i sorry że dałem problem techniczny w dziale "Fabuła". "Przekliknąłem" się Smiley

JimboBimbo
Szeregowy
*

« Odpowiedz #8 : Luty 01, 2009, 22:30:30 »

mi się tak zdarza od czasu do czasu, ale zawsze to jest tylko jeden save więc nie trace wszystkiego.
Holden
Major
*

« Odpowiedz #9 : Luty 01, 2009, 22:49:28 »

Nie, nie instalowałem żadnych paczów, modów etc. A, i sorry że dałem problem techniczny w dziale "Fabuła". "Przekliknąłem" się Smiley

Nic nie szkodzi, przesunąłem - jednym słowem kolejny bug do kolekcji, ci goście z Beth mają talent ...
Satan
Zbanowany
*

« Odpowiedz #10 : Luty 02, 2009, 01:44:47 »

W sumie w starych folałtach też była masa bugów, ale mniej uciążliwych...

Popytałem troszkę na forach - rzadko się to zdarza, przyczyna być musi. Ale znają ją chyba tylko programiści z Bethdesty Smiley
Patch tego nie poprawia (chyba...) więc trzeba czekać aż panowie PROgramiści ruszą tyłki (move your asses!) i wypuszczą następną poprawkę do failouta. Ech...jak pomyśle co by było, gdyby przydarzyło mi się to po 40 godz. gry...
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2009, 01:46:19 wysłane przez Satan » Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!