Autor Wątek: Lipcowa Droga - konkurs #2  (Przeczytany 2964 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Lipcowa Droga - konkurs #2
« dnia: 15 Lipca 2010, 13:38:00 »

Tym razem nie bawimy się w równouprawnienie i inne poprawnie polityczne bzdury oraz świadomie i celowo dyskryminujemy...

...męską część populacji schronowiczów! Druga edycja konkursu Lipcowa Droga jest przeznaczona tylko dla przedstawicielek płci pięknej. Tak więc panie do dzieła!

Konkurs Lipcowa Droga #2.

Regulamin zbiorczy konkursów "Lipcowa Droga".
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Lipcowa Droga - konkurs #2 - wyniki
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Lipca 2010, 11:51:35 »

Tym razem frekwencja spadła nam do 4 osób, a właściwie pań. No ale oczywiście focha nie strzelamy, bo wiemy jak jest z płcią piękną i jej bytnością na serwisach o tematyce fallapokaliptycznej. Nie przedłużając dywagacji zwyciężczynią drugiej edycji Konkursu Lipcowa Droga #2 jest...

Panna Migotk... Eee... Wróć!

Jest Muminek.

Gratulujemy!

I nie wnikamy czy Muminek (ten książkowy) był kobietą, bo na pewno była nią jego Mama czy owa Panna Migotka, zaś wątpliwości mogą być co do Paszczaka pomykającego w falbaniastej kiecce.

Jedziemy więc dalej z koksem, gdyż zostały jeszcze dwa egzemplarze Drogi ufundowane przez Wydawnictwo Literackie!

Szczegóły jak zawsze wkrótce.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Lipcowa Droga - konkurs #2
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Lipca 2010, 20:07:24 »
Muminek nadesłała swoje dane adresowe - tym samym formalności organizacyjne kończymy i przechodzimy do logistycznych. Nagrody książkowe zostaną wysłane razem na przełomie lipca/sierpnia, zaś koszulkę pchnę w najbliższych dniach :)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Lipcowa Droga - konkurs #2
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Lipca 2010, 11:33:18 »
Posłałem Mumince koszulkę, a książka dojdzie później 8)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.