Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Lipiec 22, 2019, 11:30:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Lipcowa Droga #1  (Przeczytany 6321 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Lipiec 10, 2010, 14:37:57 »

Konkurs Lipcowa Droga #1 >>> KONKURS ZAKOŃCZONY

Nagroda:
Jeden egzemplarz powieści Cormaca McCarthy'ego "Droga".

Dla kogo:
Zarejestrowani użytkownicy forum Trzynastego Schronu.

Forma zgłaszania odpowiedzi:
Wysłanie listela na adres lipcowadroga@trzynasty-schron.net

Zadanie konkursowe:
W maksymalnie 13 słowach napisać dlaczego chciałoby się otrzymać egzemplarz powieści "Droga".

Wybór zwycięzcy:
W drodze wyboru najciekawszych odpowiedzi.

Do kiedy:
14.07.2010 do godz. 23:59
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2010, 13:17:25 wysłane przez Squonk » Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #1 : Lipiec 10, 2010, 17:00:11 »

Hahah, ale dałem ciała. Po przeczytaniu nowiny konkursowej, zamiast tutaj, zajrzałem tutaj: http://trzynasty-schron.net/forum/index.php?topic=3282.0 dzięki czemu uznałem, że zadanie konkursowe polega na refleksie czyli jak najszybszym wysłaniu swoich danych osobowych na redakcyjnego mejla - co też zrobiłem Cheesy
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2010, 22:31:44 wysłane przez Ordynus » Zapisane

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #2 : Lipiec 10, 2010, 17:14:03 »

Lepiej jednak nadeślij poprawne zgłoszenie, a niejasność gdzie jest konkursowe zadanie zaraz poprawię Ordynus?

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
szmergiell
St. sierżant
*

[nothing important]

« Odpowiedz #3 : Lipiec 11, 2010, 01:12:17 »

W pierwszej chwili też tak chciałem zrobić, ale całe szczęście przeczytałem jeszcze raz dla pewności zasady... i okazało się, że wcale nie polega to na byciu szybkim Smiley Może to i lepiej, bo by się jeszcze wydało kto jest taki "Szybki Bill".

“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #4 : Lipiec 11, 2010, 10:49:09 »

Zgłoszenia ładnie spływają a i treść jest nawet dość ładna Embarrassed Ciężko będzie coś wybrać, więc chyba trza było zrobić szybkiego bila  Hyhyhy Ale zostały jeszcze trzy konkursy więc się będzie myślało w trakcie co i jak. Może nawet przez SMS - jak się dorobimy redakcyjnej komórki  Zwyrol

Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #5 : Lipiec 11, 2010, 10:59:47 »

Metoda na Szybkiego D-bila jest dobra w sytuacji, gdzie tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa. W niegdysiejszym radiu BIS były takie esemesowe konkursy co chwilę i o wygranej decydowało właśnie chyże nadesłanie poprawnej odpowiedzi. Mój brat tęgo obłowił się w tych konkursach w koszulki, kieszonkowe radyjka, smycze i inne pierdy - wszystkie niebieskie. Pamiętam też, że za którymś razem powiedzieli na antenie Skibek, człowieku, weź daj szansę innym Smiley
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2010, 11:02:18 wysłane przez Ordynus » Zapisane

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #6 : Lipiec 11, 2010, 11:35:13 »

To było przed czy za czasów tego pisowskiego przydupasa "łajdaka sorry ziomale" Sobali, który doprowadził tą rozgłośnię do upadku?

Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #7 : Lipiec 11, 2010, 12:27:26 »

Hmm, ja tego radia raczej nie słuchałem - bo nie lubię stacji prowadzonych w "dzisiejszomłodzieżowym" stylu - i nie zupełnie orientuję się w tamtejszych nazwiskach, ale pamiętam, rzeczywiście był w końcu jakiś krach i wymiana załogi, po której radio BIS się kompletnie zeszmaciło. Wówczas już chyba nawet nie było konkursów, więc to musiało być wcześniej - odpowiadając w końcu na pytanie. Nie wiem, czy teraz istnieje jeszcze BIS w ogóle? Zdaje się, że AssKa wykupiła w swoim czasie kilka umierających stacji i umeblowała po swojemu, dzięki czemu co druga stacja brzmi identycznie, tylko pioseneczki się zmieniają. Jakiś rok temu słyszałem też jakieś plotki o niejakim radiu Ojro, które miało być właśnie ex-BISem i mieć charakter sportowy (czyt. futbolowy). Nie wiem jednak czy taka stacja w ogóle istnieje i nie chciało mi się tego sprawdzać, bo sram na sport (Uprawia pan jakieś sporty? Dziękuję, nie palę!) Zwyrol

bio_hazard
Gość
« Odpowiedz #8 : Lipiec 12, 2010, 08:57:58 »

No jest takie radio "Ojro" - i jest na tej samej czestotliwosci co dawniej BIS-ka, w zadnym jednak wypadku nie jest to stacja sportowa Tongue
Mimo wszystko jest to jedyne radio poza jeszcze 3-ka, ktorego moge sluchac....
Wrathu
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #9 : Lipiec 12, 2010, 11:31:28 »

Czy najciekawsze odpowiedzi zostaną przedstawione?
Wysłane ^

W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #10 : Lipiec 12, 2010, 12:17:13 »

W myśl zasady, że jest to konkurs uznaniowy - czyli żury decyduje kto wygra - wszystkie nadesłane odpowiedzi zostaną zapodane, aby nie było, że ktoś pod stołem miętosił sobie coś w gaciach  Tongue

Veron
Gen. broni - Redaktor
*

Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś

« Odpowiedz #11 : Lipiec 12, 2010, 16:05:37 »

Twoje porównania i metafory są bezcenne... Słoneczko

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #12 : Lipiec 15, 2010, 09:16:51 »

A wyniki każdego konkursu będą podawane na bieżąco czy zbiorczo pod koniec miesiąca?

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #13 : Lipiec 15, 2010, 11:14:22 »

Osobno  Cool

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #14 : Lipiec 15, 2010, 11:29:31 »

Nadesłane prace (pisownia oryginalna):

ZWYCIĘSKA PRACA
Cytat: Bartosh
Dlaczego Ja chcieć "Droga"?

(1)Bo(2)film(3)jest(4)drętwy(5)jak(6)kupa,(7)ale(8)to(9)kanon(10)post-apo.

Zostały jeszcze trzy słowa:

(11)Chcieć,(12)kurwa,(13)bardzo.

Walnąłem jak Miskiewicz tzrynastosłowowcem Cheesy

Cytat: Ordynus
Sprawa jest prosta: potrzebuję Drogi, ponieważ odczuwam przewlekłe bóle spowodowane - jestem pewny - niedrożnością.

Cytat: Stasiek980
Chciałbym ją otrzymać ponieważ jestem fanem książek postapo, a "Drogi" jeszcze nie czytałem.

Cytat: jprzeklasa
czytalem w pdf, chcialbym miec tą książkę z podpisami załgoi 13 schronu:)
Praca nie spełnia wymogów regulaminu - brak nazwy konkursu oraz podpisu treści listela.

Cytat: szmergiell
Drogo moja! w Tobie jest zdrowie. Dziś piękność twą opisuję, bo tęsknię po tobie.

Cytat: Rextor
Kocham moją dziewczynę i chciałem podarować jej książkę w prezencie ku chwale Schronu.
Praca nie spełnia wymogów regulaminu - brak podpisu treści listela.

Cytat: annaszura
Droga spodobała się Oprah Winfrey,  więc myślę że warto byłoby ją przeczytać.

Cytat: Wrathu
Chciałbym otrzymać wkrótce "Drogę", ponieważ dzieła polecane przez Trzynasty Schron są mi drogie!

Cytat: Szakal119
Część, chciałbym dostać książkę "Droga" ponieważ lubię dobrą literaturę w klimatach postapokalipsy.

Cytat: Muminek
"Oczarowała mnie, pożądam
duchowej podniety
Spoglądam na jej filmową okładkę
łakomym wzrokiem kobiety"

Cytat: de
"Lepiej mi ją dajcie, bo inaczej BUKA do Was zapuka!"
Praca nie spełnia wymogów regulaminu - brak nazwy konkursu.

Cytat: Kamilos
Azaliż gdyż otóż przecież ówżdy tenże zaprezentowany egzemplarz niniejszej książki chciał bym mieć.

Cytat: smutny
Wygrywając nową "Drogę" będę posiadał wszytskie wydania powieści
McCarthy'iego, oprócz "Rączych Koni" niestety.

Cytat: Zoor
Żebym nie musiał iść po nią przez pół Ameryki, udając niosącego jakiś ogień.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2010, 12:18:32 wysłane przez Squonk » Zapisane

Bartosh
Sojusznicy 13S
*

« Odpowiedz #15 : Lipiec 16, 2010, 13:06:45 »

Kolejna cenna pozycja w biblioteczce. Dziekuję bardzo. Cool Adresa wysłałem na mail konkursowy.
szmergiell
St. sierżant
*

[nothing important]

« Odpowiedz #16 : Lipiec 21, 2010, 15:31:05 »

Bartosh pojechałeś na całego. Myślałem, że mój Mickiewiczowski się spodoba, ale widocznie nie dotrzymałem tego trzynastowierszowca Tongue

“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!