Autor Wątek: Lipcowa Droga - konkurs #1  (Przeczytany 2818 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Lipcowa Droga - konkurs #1
« dnia: 10 Lipca 2010, 15:12:08 »

Dzięki Wydawnictwu Literackiemu możemy w Wasze łapki przekazać cztery pachnące postapokalipsą egzemplarze powieści Droga.

Jako, że jest lipiec - miesiąc ciężkiego i wytrwałego odpoczynku po roku obijania się - to postanowiliśmy nie przemęczać Was wypasionymi konkursami, w których sami się potem gubimy. Ma być prosto, krótko, konkretnie, prawie jak w konkursach przez SMS.

O to więc pierwszy Konkurs Lipcowa Droga #1.

Regulamin zbiorczy konkursów "Lipcowa Droga".
« Ostatnia zmiana: 10 Lipca 2010, 15:14:43 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Lipcowa Droga - konkurs #1 - wyniki
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lipca 2010, 12:21:23 »

No i znów myślałem, że będzie ssąca frekwencja a tu nadeszło 14 całkiem zgrabnych zgłoszeń. Rozkminę miałem nie kiepską, bo wybór najciekawszych z 13 wyrazowych tekstów, to zadanie iście tytaniczne. W końcu wybrałem takie, które łączyło w sobie merytoryczność treści z absurdalną formą przekazu. Znaczy było ciekawe.

I tak, pierwszym zwycięzcą pierwszej edycji konkursu Konkursu Lipcowa Droga #1 jest...

Bartosh.

Gratulujemy!

No i jedziemy dalej z tym koksem, gdyż zostały jeszcze trzy egzemplarze* Drogi ufundowane przez Wydawnictwo Literackie!

Szczegóły wkrótce.

* Oraz coś jeszcze ufundowane przez nas.

=====

:ncz Temat informacyjno - koordynacyjny Konkursu Lipcowa Droga #1  :ncz
« Ostatnia zmiana: 15 Lipca 2010, 12:26:13 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Lipcowa Droga - konkurs #1
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Lipca 2010, 01:20:59 »
Bartosh nadesłał swoje dane adresowe - tym samym formalności organizacyjne kończymy i przechodzimy do logistycznych. Nagrody zostaną wysłane razem na przełomie lipca/sierpnia.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.