Autor Wątek: Podstrona G.E.C.K.  (Przeczytany 6629 razy)

Flu!D

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 1
Podstrona G.E.C.K.
« dnia: 13 Grudnia 2008, 14:11:29 »
Mam zamiar stworzyć stronie o G.E.C.K. czyli o tworzeniu modów do F3. Piszę tutaj, mimo iż jest to pytanie do Squonka, ponieważ ostatnio czekałem na ODP. 2 tyg ;). Tak więc czy po stworzeniu strony, dałobysię wyskrobać trochę miejsca, lub chociaż dać subdomenę geck.fallout3.net ? Hosting to najmniej ważna rzecz (kupię) interesuję mnie tylko domena. Oczywiście stać mnie na nią, ale to mogłoby przysporzyć stronie "13 Schron" jeszcze więcej oglądalności.
« Ostatnia zmiana: 13 Grudnia 2008, 14:21:21 wysłana przez Squonk »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: G.E.C.K.
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudnia 2008, 14:20:47 »
I dobrze, że piszesz o tym tutaj - od tego te forum jest by się nic nie zapodziewało. Na pewno da się zrobić "domenę" fallout3.net/geck - bo tamtą o której piszesz to nie wiem - muszę sprawdzić. Pomysł niezły - ufam, że i poziomem merytorycznym też tej niezłości dorówna  8)

Jak będziesz miał jakieś konkretne pytani czy coś w tym stylu to skorzystaj z PM na tym forum.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Podstrona G.E.C.K.
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Grudnia 2008, 14:56:17 »
No dobra - domena już działa geck.fallout3.net.

I teraz tak - z wiadomych względów nie możesz mieć bezpośredniego dostępu do serwera - to chyba jasne. Dlatego też my możemy to umieścić jako całość na zasadach takich jak pozostałe materiały od czytelników. Dopiero później możemy zobaczyć czy da się coś więcej zrobić (wiadomo - prawa autorskie i te rzeczy).

Dlatego też przetestuj to wpierw u siebie jeśli miałbyś mi coś zapodawać. I jak mówię  szczegóły via PM  ;)

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rextor

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Mr Fallout Tactics
    • Strona Poświęcona Grze Fallout Tactics
Odp: Podstrona G.E.C.K.
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Czerwca 2010, 10:32:40 »
czas mija, to to działać będzie czy słomiany zapał przetoczył się przez pustkowia ;)?

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Podstrona G.E.C.K.
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Czerwca 2010, 11:35:31 »
Pomysłodawca tego pomysłu ostatni raz zjawił się tu 2 stycznia 2009, więc masz już odpowiedź co się z tym pomysłem stało  :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.