Autor Wątek: Zielony Fallout ?  (Przeczytany 6549 razy)

Marcosan

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 62
Zielony Fallout ?
« dnia: 25 Czerwca 2010, 23:02:44 »
Popatrzcie co znalazłem na you tube




i z fallouta zrobił się oblivion. Całość musiała zabrać mnóstwo pracy.

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Odp: Zielony Fallout ?
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Czerwca 2010, 22:29:19 »
całość wygląda bardzo ładnie (niektóre zrzuty z Fallout: New Vegas podobnie się prezentują), szkoda tylko że nie podali bezpośrefniego odnośnika do moda bo jakbym miał przeszukać całego nexusa to chyba wieki miną:P
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego

Marcosan

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 62
Odp: Zielony Fallout ?
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Czerwca 2010, 23:46:00 »
Też mi się nie chciało szukać  :P a przecież szukałem (nie wiem jaką nazwę ma ten mod). ;D

Little Boy

  • Chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Zielony Fallout ?
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Czerwca 2010, 00:15:42 »
http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=2456

PS Pisał, że użył jakiegoś moda 3 w 1.
"Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Marcosan

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 62
Odp: Zielony Fallout ?
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Czerwca 2010, 00:26:36 »
Całkiem fajne, na you tube ten filmik ma tytuł 200 lat puźniej zakładam że chodzi o uruchomienie oczyszczalnika W pomniku Jefersona. Ale umiejscowienie akcji 200 lat później musi mieć logiczne wytłumaczenie.

Shael

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 137
Odp: Zielony Fallout ?
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Czerwca 2010, 08:53:24 »
200 lat po apokalipsie .

Pogrom

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Zielony Fallout ?
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Sierpnia 2010, 21:52:37 »
200 po pomocy matce brzozie czy jak jej tam było po zadaniu w OAZIE. No wiecie, nasmarować serce Harolda jakąś maścią.

Marcosan

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 62
Odp: Zielony Fallout ?
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Sierpnia 2010, 22:52:06 »
Raczej chodzi o całokształt fabuły przecież żeby cokolwiek mogło na pustkowiach wyrosnąć to jest do tego potrzebna woda no nie. Same, nie wiem, moce Harolda nie wystarczą.

Kazaan

  • Wiadomości: 3
Odp: Zielony Fallout ?
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Sierpnia 2010, 23:07:02 »
Raczej chodzi o całokształt fabuły przecież żeby cokolwiek mogło na pustkowiach wyrosnąć to jest do tego potrzebna woda no nie. Same, nie wiem, moce Harolda nie wystarczą.


Chodzi o to ,że Fallout 3 dzieje się 200 lat po wojnie nuklearnej i powinien być bardziej zazieloniony przez czas a nie tylko Oaza. Wielu ludzi się pluje na ten temat, tak samo było z kolorem nieba, powinno być niebieskie.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Zielony Fallout ?
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Sierpnia 2010, 23:18:37 »
Bethesda w ogóle zapomniała że pustynność klasycznych Falloutów wynikała z miejsca akcji umiejscowionego w pustynnej Kalifornii (i przyczyn technicznych), a nie z jakichś uzasadnionych założeń fabularnych... pustynny Waszyngton to istna padaka po prostu :gdpk Na szczęście Obsydian wydaje się wychodzić z tego zaklętego koła i mam nadzieje że przedstawi Kalifornię w miarę taką jaka jest naprawdę.

Pogrom

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Zielony Fallout ?
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Sierpnia 2010, 20:53:16 »
No nie wiem czy atomówki nie (że tak powiem) spustyniowiły by świata jednakże 200 lat po takich wybuchach już dawno by coś odrosło. I też mam nadzieję że obsydian da radę...ale jak widziałem trailer F:NV...ale to już nie tutaj.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Zielony Fallout ?
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Sierpnia 2010, 21:35:40 »
Za dużo się Mad Maxa naoglądałeś :/ (choć ten dzieje się na Australijskiej pustyni jeśli o ścisłość chodzi)

Pogrom

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Zielony Fallout ?
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Sierpnia 2010, 11:06:58 »
Za dużo się Mad Maxa naoglądałeś :/ (choć ten dzieje się na Australijskiej pustyni jeśli o ścisłość chodzi)
Tak naprawdę to jeszcze Mad Maxa nie oglądałem :D. A więc mylę się i to bardzo tak? No skoro tak to zwracam wszystko co zabrałem (honor, szacunek i wszyściusieńko)