Autor Wątek: Afterfall - mała aktualizacja strony  (Przeczytany 3812 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Afterfall - mała aktualizacja strony
« dnia: 21 Września 2008, 22:07:35 »
Bezpośredni link do newsa

-----

Nowa odsłona strony projektu Afterfall trochę się ruszyła. Trochę to znaczy pojawił się tam news informujący o pierwszym wpisie na developerskim blogu.

A co tam znajdziecie? Na pewno to co Was w tym projekcie interesuje - gdy chodzi aktualny stan prac nad nim. Zaś gdy chodzi o mnie to zastanawia mnie ten fragment - ale abstrahuję w tej chwili od Afterfalla - a bardzie zastanawiam się nad wszystkimi projektami, o których miałem możliwość informować na Trzynastym Schronie na przestrzeni ostatnich czterech lat:

Wielu starszych fanów zastanawia się czy Afterfall kiedykolwiek wyjdzie, gdyż powstaje już tyle lat. Myślenie takie jest jednak nieco błędne, gdyż właściwy etap produkcji rozpoczął się dopiero 1 lipca 2008 roku. Wcześniej skupialiśmy się jedynie nad dopracowaniem świata, dzięki czemu zaczynamy tworzyć Afterfalla mając bardzo silne podstawy i gotowy design lokacji, miejsc, postaci, itd.


Wnioski? Według mnie, jeśli na dzień dzisiejszy można już przyznać jakiś pierwszy sukces ludziom tworzącym Afterfall, to może być to zburzenie bajek (tym co chcieli w nie wierzyć), jak łatwo rzuca się pomysł by zacząć robić jakiś projekt gry RPG, a jak trudno się go potem realizuje.
« Ostatnia zmiana: 21 Września 2008, 22:11:40 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

bio_hazard

  • Gość
Odp: Afterfall - mała aktualizacja strony
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Września 2008, 10:04:28 »
Kurde - chcialbym zobaczyc ten spojny swiat po przeprojektowaniu - bo ten co byl kiedys to tak ze spojnoscia mial malo wspolnego (biorac pod uwage udostepnione materialy...)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Afterfall - mała aktualizacja strony
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Września 2008, 14:40:47 »
Ja tam się przyznam, że mam małe - w sumie żadne pojęcie o co biegało w Burżuazji, a teraz biega w Afterfall. Wynika to z tego, że Sajdon i reszta ekipy przede mną dopieszczała poprzednika AF.

Ale może to i dobrze, bo teraz mogę z czystą kartą podejść do zagadnienia i co bedzie tam nie tak normalnie zjeb...ć a co dobre to pochwalić - bez zbędnego krygowania się, co wypada a co nie  :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Deckard

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Afterfall - mała aktualizacja strony
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Września 2008, 16:26:13 »

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Afterfall - mała aktualizacja strony
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Września 2008, 22:58:34 »
Mam wrażenie że widziałem to już daaaawno temu....