Autor Wątek: Poszukuję modów - temat dla poszukujących  (Przeczytany 50124 razy)

pawelx

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #20 dnia: 24 Marca 2009, 19:40:01 »
Szukam moda pozwala nosić dwie bronie jednoręczne.
Z tego co wiem były próby zrobienie takiego moda w Morrowidzie i Obliwionie, nie wiem czy udane.
Jeśli ktoś wie takim modzie to niech da znać.

LordDarkSpider

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Marca 2009, 20:06:28 »
Racja z tym jednym plikiem samo instalacyjnym to ciutkę przesadziłem  ;D.
Ale reszta pomysłu była by ciekawa zwłaszcza ten pomysł cooperative. No może bronie i jakiś hamvee by się przydał :P

A tak poza tym (jak coś to można skasować to) Przydałby się jakiś czytelny poradnik krok po kroku i może ze screenami jak wrzucać mody, by nie "zepsuć" gry (za przeproszeniem i bez urazy jak dla szympansa) do takiej mega-paki zrobić po polsku jak dodać mody nie "psując"(bug'ować czy crash'ować) gry. Albo jak jest takowy dodać(zauważyłem że nie tylko ja. Ale inne osoby to mają jeszcze większe problemy z instalacją modów). Żeby nie trzeba było na siłę kombinować. Jak już pisałem to mam problem z paroma modami min. M16A1 beta przed instalacją Anchorage mi chodziło bez problemowo a teraz w ogóle nic. Jak by nie było a poprawnie zgodnie z instrukcją zrobiłem. A czy są zgodne z patchem to nie wiem jakoś nie widziałem w readme ani nigdzie do jakiej wersji te mody były. Nic jak tylko coś pokombinuję i udami się to jakoś skompilować to napiszę. I może gdzieś wrzucę jak coś. Ale nie obiecuję bo nie wiem czy mi się uda.

Dwie bronie jednocześnie w Fallu ? ciekawa myśl aczkolwiek mnie się wydaję, że chyba nici z tego. (Jakiś perk czy coś, by musiało za tym iść dodatkowo jakaś opcja 1handed/2handed do wyboru co się wiąże z dodatkowym przyciskiem. A to chyba niezbyt łatwa jazda) choć kto wie? P.S. Pamiętajmy że, to może ta sama firma ale nie ta sama gra. Half-Life2 (bo również jest zrobiony na havoku) i Morrowind czy Oblivion to nie Fallout 3.
« Ostatnia zmiana: 01 Czerwca 2011, 20:35:23 wysłana przez LordDarkSpider »
I'm Hard How Steel I'm From HELL

Aurelinus

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #22 dnia: 25 Marca 2009, 08:59:01 »
Oblivion to nie Fallout 3.
Bezapelacyjnie TO samo. Mody z OA się walą bo gra zmienia kolejność ładowania i przenumerowuje wszystkie submody. Poza tym w Polsce OA jest nielegalne. Za propagowanie piractwa będzie "papa".

Sakul

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 157
    • Kontestacja
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #23 dnia: 26 Marca 2009, 22:31:00 »
Poza tym w Polsce OA jest nielegalne. Za propagowanie piractwa będzie "papa".

Gwoli ścisłości: jak pojadę chociażby do Niemiec kupie tam O:A (przez znajomego, rodzinę, itp), w jakiś sposób przywiozę do Polski, to też jest nielegalne? Nie wspominając, że ludzie wypowiadający się na forum nie muszą być akurat w Rzeczypospolitej ;).
Nie wszyscy Polacy byli dobrzy i szlachetni, nie wszyscy Żydzi niewinni, nie każdy Niemiec to zbrodniarz. - "Początek" Andrzej Szczypiorski


Aurelinus

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #24 dnia: 27 Marca 2009, 00:10:25 »
Poza tym w Polsce OA jest nielegalne. Za propagowanie piractwa będzie "papa".

Gwoli ścisłości: jak pojadę chociażby do Niemiec kupie tam O:A (przez znajomego, rodzinę, itp), w jakiś sposób przywiozę do Polski, to też jest nielegalne? Nie wspominając, że ludzie wypowiadający się na forum nie muszą być akurat w Rzeczypospolitej ;).
Nie muszą, ale kupienie OA w Niemczech jest nielegalne, o ile nie kupujesz przez WindowsLive, bo na płytce dostaniesz u nich tylko wersję piracką, jak wszędzie. Poza tym, by nie piracić, musisz mieć wersję kupioną tez tam. Wiem, że w tej sprawie Bethesda zachowuje się jak dziecko we mgle, ale to nie upoważnia ani nie usprawiedliwia piractwa. Ktoś, kto pisze, że OA mu wali grę raczej legala nie ma. Raczej na pewno.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #25 dnia: 27 Marca 2009, 00:42:48 »
Znaczy tak, po pierwsze proponuje zapoznać się z tym tematem: http://trzynasty-schron.net/forum/index.php?topic=289.0

Po drugie, w związku z tym że OA nie zostało wydane w Polsce, to my jako redakcja trzynastego schronu nie jesteśmy wam wstanie udzielić pomocy, bo nikt z nas nie mieszka zagranicą, jeżeli ktoś z was mieszka np w UK i jest wstanie pomóc, to my nie mamy problemu, nie będziemy dociekać skąd jesteście i co macie na kompach, ale jesteśmy przeciw piractwu i jeżeli okażę się, że są do was zastrzeżenia to zostaniecie zbanowani bez mrugnięcia okiem, mam nadzieje że że wyrażam się jasno i każdy kto się tutaj udziela to akceptuje.
« Ostatnia zmiana: 27 Marca 2009, 01:48:15 wysłana przez Holden »

Aurelinus

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #26 dnia: 27 Marca 2009, 01:45:49 »
jeżeli okażę się, że są do was zastrzeżenia
Tzn. będzie bezceremonialnie informował o tym, nawet w zawoalowanej formie.

jereksel

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #27 dnia: 29 Marca 2009, 11:08:43 »
Czy jest mod pozwalający spać w cudzych łóżkach?

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #28 dnia: 29 Marca 2009, 21:12:07 »
Czy jest mod pozwalający spać w cudzych łóżkach?

 :o... :)... ;D... :D


na nexusie nie znalazłem;/ ale to chyba technicznie nie jest trudne do zrobienia.

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #29 dnia: 29 Marca 2009, 21:49:01 »
A zrobienie ludzi odcinających nam głowę za spanie w ich łózku juz łatwe nie jest ;D
Użytkownik został zbanowany.

LordDarkSpider

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #30 dnia: 01 Kwietnia 2009, 23:08:55 »
"Polsce OA jest nielegalne. Za propagowanie piractwa będzie "papa"."
Po pierwsze sam nie lubię i nie propaguję piractwa. A jeśli zapropagowałem to sorry. Nie jestem zwolennikiem piractwa. A nawet to odradzam. Jest to dalekie od mojego kodeksu postępowania.
Po drugie, żeby nie było. Niestety przyznaję, iż miałem kopię (od kumpla i to na jeden wieczór, bo chciał sprawdzić czy działa. Komp mu nawalił. A gość mi nie dawał spokoju {zastanawiałem się czy by go nie ustrzelić, ale nie zastrzeliłem głupi ale czasem przydatny. Kasy nie ma, więc gość sobie ściąga z netu} ) którą usunąłem. Tuż po tym jak sprawdziłem, że działa (bo po co na głowie mieć wizję panów wynoszących mojego blaszaka i związanych z tym nie przyjemności?)
 
Po 3 Falla 3 mam ORYGINALNEGO ed. roz. Jak kto nie wierzy i ma jakiekolwiek wątpliwości.To mogę porobić fotki nawet z moim bamble headem i innymi rzeczami które ten zestaw zawierał. A jak wyjdzie oryginalny OA i inne. a na pewno wyjdą w Polsce (mam nadzieję, że Cenega wyda za jakiś czas dodatki u nas) to kupię. (Nawet mam odłożoną "stuwencję" {tak na zaś by starczyło na wszystko} :P)

Po 4 pisałem tamtego posta gdy sprawdzałem głównie z ciekawości czemu mi nie odpalił mod (a, że wygląda to jak wygląda to trudno mogłem inaczej sformułować zdanie moja wina. Mea culpa)
« Ostatnia zmiana: 01 Czerwca 2011, 20:33:14 wysłana przez LordDarkSpider »
I'm Hard How Steel I'm From HELL

Jester

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #31 dnia: 05 Kwietnia 2009, 10:54:40 »
Czy jest mod pozwalający spać w cudzych łóżkach?

http://fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=1516

Mod o fajnej nazwie "Owned!" :D, po zabiciu właściciela domu możesz spać w jego łóżku, brać rzeczy bez utraty karmy itp.

Ogólnie mod typu "urealniający" grę

P.S.

Zapomniałem się przywitać ^^ 1 post.
« Ostatnia zmiana: 05 Kwietnia 2009, 11:02:10 wysłana przez Jester »

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #32 dnia: 05 Kwietnia 2009, 12:48:21 »
http://fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=1516
Tak se oglądam screeny...
Skąd ten gość miał tyle ammo? :D

No i ten Billy przybity do ściany... mieczami. Jak on to zrobił?
Użytkownik został zbanowany.

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #33 dnia: 15 Czerwca 2009, 12:02:33 »
Kiedyś korzystałem z modu(łu), który pozwalał na noszenie okularów razem z hełmami lub pod maskami, ale teraz nie mogę go znaleźć.  Kojarzy ktoś?

jereksel

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #34 dnia: 26 Czerwca 2009, 21:13:53 »
Możecie mi przypomnieć nazwę moda w którym dało się odblokowywać drzwi materiałami wybuchowymi.

Aurelinus

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #35 dnia: 26 Czerwca 2009, 21:33:00 »
Explosive Entry

Jester

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #36 dnia: 05 Lipca 2009, 14:17:50 »
Kiedyś korzystałem z modu(łu), który pozwalał na noszenie okularów razem z hełmami lub pod maskami, ale teraz nie mogę go znaleźć.  Kojarzy ktoś?

http://fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=2194

To ten jeżeli się nie mylę.

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #37 dnia: 06 Lipca 2009, 07:00:47 »
Kiedyś korzystałem z modu(łu), który pozwalał na noszenie okularów razem z hełmami lub pod maskami, ale teraz nie mogę go znaleźć.  Kojarzy ktoś?

http://fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=2194

To ten jeżeli się nie mylę.

Dzięki ;) Akurat udało mi się znaleźć tego moda. Podany przez ciebie jest trochę... przepakowany.

http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=3971

Shael

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 137
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #38 dnia: 08 Lipca 2009, 10:47:56 »
Witam!Ktoś może zna moda z tego http://www.fallout3nexus.com/downloads/images/7070-3-1246961788.jpg screena?Chodzi mi o te wskaźniki z boku.

Shael

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 137
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #39 dnia: 10 Lipca 2009, 16:20:17 »
Witam!Ktoś może zna moda z tego http://www.fallout3nexus.com/downloads/images/7070-3-1246961788.jpg screena?Chodzi mi o te wskaźniki z boku.
Dobra już znalazłem podaję dla zainteresowanych http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=7153.