Autor Wątek: Poszukuję modów - temat dla poszukujących  (Przeczytany 49964 razy)

Marcosan

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 62
Odp: Poszukuję modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #60 dnia: 04 Lipca 2010, 12:40:42 »
Witam znowu. Tym razem szukam modu który pozwalał by chować się ścianami lub innymi przeszkodami coś jak w Kane i Lynch to po pierwsze, po drugie szukam pistoletu maszynowego coś jak miał Leon w Resident Evil 4 (TMP) lub Carlos w Trzeciej części filmu Resident Evil (wiem mam fioła na punkcie tej gry :P).

Zapomniałem dodać że dobrze by było gdyby ten pistolet był dwu ręczny.
« Ostatnia zmiana: 04 Lipca 2010, 13:13:01 wysłana przez Marcosan »

Aurelinus

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Poszukuję modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #61 dnia: 05 Lipca 2010, 11:30:19 »
Tym razem szukam modu który pozwalał by chować się ścianami lub innymi przeszkodami coś jak w Kane i Lynch
Coś jak Mass Effect/2, i 100 innych gier. Ale sorry, "nie ma takiego numeru..."
szukam pistoletu maszynowego coś jak miał Leon w Resident Evil 4 (TMP) lub Carlos w Trzeciej części filmu Resident Evil.
Nie dam sie zabić, ale Leon miał podróbę MP5K (wersja krótka), chyba, że chodzi o Samurai Edge (odmiana Beretty 93R na potrzeby gry). Oba znajdziesz na Nexusie.

Marcosan

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 62
Odp: Poszukuję modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #62 dnia: 05 Lipca 2010, 16:40:41 »
Nie to bardziej było MP7 z montowaną kolbą i przednim uchwytem (że nie wspomnę o laserowym wskaźniku celu).

Aurelinus

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Poszukuję modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #63 dnia: 05 Lipca 2010, 17:58:41 »
Wg mnie to jest MP5k, choć nie jest to klasyczny wygląd tylko coś a'la, specjalnie wyedytowałem plik z gry.


Aurelinus

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Poszukuję modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #65 dnia: 06 Lipca 2010, 07:52:38 »
W końcu MP9 (oryginalna nazwa TMP produkowanego przez Steyr, obecnie MP9 Brugger & Thomet) w Fallout/2 też jest jednoręczny, choć wygląda w tamtych grach jak skrzyżowanie roweru z wozem drabiniastym... Ale to coś w RE 4 tak nie wygląda, a twoje MP5 na obrazku to wersja krótka (kurz), a nie MP5k(ompakt), którą z rozpędu nazwałem "krótką" powyżej. Podobną, ale klasyczną, ma Krzyś w RE 5.

To żaden problem zrobić MP9 dwuręczny, ale jedna ręka będzie wisiała w powietrzu, model jest za krótki.
« Ostatnia zmiana: 06 Lipca 2010, 09:21:44 wysłana przez Aurelinus »

Aurelinus

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Poszukuję modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #66 dnia: 09 Lipca 2010, 08:00:01 »
PS. Masz rację, jest w RE 4 TMP o wyglądzie identycznym jak MP9 (nawet z laserowym wskaźnikiem celu). Jednak w Fallout 2 nie ma animacji, jak mówiłem, która pozwalałaby trzymać oburącz aż tak krótką broń. Tak sobie myślę, że muszę importować do modułu parę pukawek z RE 4.

Marcosan

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 62
Odp: Poszukuję modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #67 dnia: 09 Lipca 2010, 14:43:23 »
Chyba miałeś na myśli Fallouta 3, a odnośnie RE to w tej grze nie ma już chyba nic czego nie było by już w twoim modzie. :P

Aurelinus

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Poszukuję modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #68 dnia: 09 Lipca 2010, 18:37:24 »
Chyba miałeś na myśli Fallouta 3
Oj tam zaraz, przejęzyczenie...

a odnośnie RE to w tej grze nie ma już chyba nic czego nie było by już w twoim modzie.
Jesli tak ci się wydaje to chcę zobaczyć twoją minę po wydaniu wersji 3... ponad 1300 modeli, wersji i odmian już mam a muszę jeszcze dorobić ok. 300-400. Z RE 4 ściągnałbym Magnum M500 i Sigmę (pistolet S&W) oraz M1911 w wersji z lunetą, taki jak w Terminatorze (i RE 4 własnie). Szkoda, ze nie mam jeszcze dobrze działającego pluginu do RE 5. W wersji 2.09 jest jakieś 30% tego co szykuję i jakieś 40% ma np. Arsenal Mod do tego, co mam zamiar dodac w 3ce. Trochę się nie da porównać innych modów z wersją 3, ani 2.09, bo 2.09 nie idzie w ilość ale jakość, wersja 3 to łączy. Ale generalnie chodzi o zachowanie balansu, prawdopodobieństwa występowania oraz ogólną sensowność. W postapokaliptycznym świecie nikt nie będzie produkował 1000 odmian amunicji, ani w byłym USA nie znajdziesz specyficznej rzadkiej odmiany AK uzywanej przez jakąś jedną wyspecjalizowaną jednostkę specnazu. A tym grzesza mody typu Arsenal, 20 cent czy Ahzteka (jak FOOKi itp).
« Ostatnia zmiana: 09 Lipca 2010, 18:39:06 wysłana przez Aurelinus »

Marcosan

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 62
Odp: Poszukuję modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #69 dnia: 09 Lipca 2010, 19:48:42 »
No z Arsenal dobry i ładnie wykonany jest M60 i ciężki karabin H&K nie pamiętam dokładnej nazwy ale ardzo misię podobał.
Tutaj znalazłem dwa fajne modele MP5A5
http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=11919

PS: W Arsenal jest też ładniejszy model beretty ( i w ogóle masa fajnych pistoletów czy rewolwerów).

« Ostatnia zmiana: 09 Lipca 2010, 19:51:20 wysłana przez Marcosan »

Jester

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Poszukuję modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #70 dnia: 29 Lipca 2010, 12:00:44 »
Witam

Szukałem dobre kilka dni, przetrzepałem niezły kawał FO3 nexus, jednak nie znalazłem nic odpowiedniego.

Poszukuje domu dla mojej postaci, zaraz wymienię moje wymagania, oczywiście nie wszystkie muszą być spełnione :).

- Atmosfera godna złej postaci (mogą być nawet porozwieszane flaki :) )
- Całkiem duży, bym mógł pomieścić dziesiątki moich niewolników :D.
- W miarę dopracowany, by wszystko miało ręce i nogi. Dokładnie chodzi mi o to, by twórca moda miał jakieś doświadczenie.

To wszystko, oczywiście nie oczekuję że ktoś znajdzie taki dom, jednak spróbować zawsze można.

Marcosan

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 62
Odp: Poszukuję modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #71 dnia: 29 Lipca 2010, 12:39:59 »

http://planetfallout.gamespy.com/

Poszukaj jeszcze tutaj, osobiście nie lubię szukać czegokolwiek na tej stronie ale może Ty coś znajdziesz.

Ubik

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Poszukuję modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #72 dnia: 04 Sierpnia 2010, 19:51:09 »
Witam

Poszukuje moda, który sprawiałby żeby nie pojawiała się krew na ekranie
,NoBloodOnscreen-6286, z nexusa nic nie daje, ponieważ pozostają jasne plamki przed oczami.

Gram na zwiększonych obrażeniach i krew nie znika, więc szukam sposobu żeby w ogóle nie było tego efektu.

Pogrom

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Poszukuję modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #73 dnia: 08 Sierpnia 2010, 21:27:10 »
Mam problem, nie mogę znaleźć tego folderu o nazwie "Meshes" nigdzie, ale to nigdzie. Mam windowsa 7 (jeżeli to coś zmienia [raczej na pewno]). Może piszę w złym temacie, ale proszę, błagam o pomoc bo bez tego to wiele modów mnie omija :(. I poszukuję takiego moda co by sprawił że będą jakieś pojazdy użytkowe motory (niektóre wyglądają zresztą na sprawne) albo jakiś samochód. [prawie na pewno nie ma takiego moda]

Marcosan

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 62
Odp: Poszukuję modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #74 dnia: 08 Sierpnia 2010, 23:12:37 »
Istniejące mody z pojazdami to ogólnie syf jak zainstalowałem Roadwarriora i zobaczyłem go w akcji to najpierw było totalne zadziwienie a potem tak zacząłem rechotać że rodzinka przyleciała zobaczyć co się dzieje.

Co do folderu meshes to powinien być w folderze z grą ja mam np. tak D:\3.Gry\Fallout 3\data\meshes

Pogrom

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Poszukuję modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #75 dnia: 09 Sierpnia 2010, 12:55:28 »
No ja właśnie sprawdzam w tym folderze data ale nie ma Meshes, kurcze a jak wpisuje w pasku ścieżki (czy jak to się tam zwie [adresu?]) to błąd że nie ma takiego folderu, a gra działa i wszystko ale folderu nie ma. A ten roadwarrior to chciałbym zobaczyć (chociaż na filmiku).

Enduro

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Poszukuję modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #76 dnia: 12 Sierpnia 2010, 13:18:53 »
jako że to mój pierwszy post na forum to witam wszystkich  :)

poszukuje moda do Chińskiego pancerza stealth który zmienia kilka właściwości

1. pozwala wyłączyć niewidzialność przy skradaniu, czasem mam taką ochotę podkraść się klasycznie a na noszenie zapasowego pancerza nie mam udźwigu. no i chińczyk fajnie wygląda na kobietach, na mężczyznach to tak troszkę gejowsko.
2. wprowadza zużywanie energii przy pozostawaniu niewidocznym. najlepiej jak by to były ogniwa fuzyjne/pakiety elektronowe/cokolwiek byle by było już w grze a nie jakieś dodawane specjalne ogniwa. (chociaż od biedy specjalne też mogą być)
3(opcjonalnie). oddziela hełm od całości ale bez buga z włosami. Obecnie mam wersje która przy skradaniu automatycznie dodaje hełm, nie przeszkadza bardzo, ale wolałbym zobaczyć półprzezroczystą czuprynę mojej pani snajper zamiast tej żarówy.

dobrze też żeby się bardzo nie gryzło ;)

Marcosan

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 62
Odp: Poszukuję modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #77 dnia: 05 Listopada 2010, 15:10:51 »
Witam.
 
Poszukuję skąd by można było zassać FOSE v.1 działające z game of the year edition.

Już nie ważne, znalazłem rozwiązanie mojego problemu.


PS. Czy wie ktoś może skąd można ściągnąć mod o nazwie Fallout 3 Cod MW2 w sieci znalazłem tylko video.
« Ostatnia zmiana: 06 Listopada 2010, 12:20:06 wysłana przez Marcosan »

Aurelinus

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Poszukuję modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #78 dnia: 06 Listopada 2010, 20:56:51 »
Tylko rejestrując się na pewnym pirackim forum, może ma to jednak ktoś z użytkowników np., wiem, że Shael ma tam konto.

Marcosan

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 62
Odp: Poszukuję modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #79 dnia: 07 Listopada 2010, 11:45:58 »
Dzięki Aurelinus . Shael ratuj.