Autor Wątek: Poszukuję modów - temat dla poszukujących  (Przeczytany 49973 razy)

jereksel

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 18
Poszukuję modów - temat dla poszukujących
« dnia: 11 Grudnia 2008, 21:48:43 »
Temat dla tych, którzy mają problem ze znalezieniem odpowiadającego im moda.

Zanim się spytasz zrób dwie rzeczy:

- przejrzyj schronową listę modów
- użyj wyszukiwarki Google ;p


Cytuj
Czy jest mod, który dodaje, że np. po tygodniu od zabicia przeciwnik znowu się pojawia na tym samym miejscu?
« Ostatnia zmiana: 15 Lipca 2009, 09:10:49 wysłana przez Aurelinus »

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Grudnia 2008, 19:49:45 »
Sorry, ale ja to mam bez modów?
Wszystkie meliny Raidersów są po pewnym czasie znowu zapełniane npcami. Od kiedy posunąłem się trochę w fabule zauważyłem, że pojawia się więcej Talonów, Outcastów i Enclave więc nie wiem czego więcej chcieć.


jereksel

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Grudnia 2008, 21:05:27 »
Dzięki, bo myślałem, że tego nie ma jeszcze w grze.

neton

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Grudnia 2008, 23:38:35 »
Witam
Mam małą prośbę.
Czy nie znacie jakiegoś moda lub co kolwiek innego co pozwoliło by mieć więcej niż jednego kompana.
Był bym wdzięczny za info.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Grudnia 2008, 01:44:15 »
Tutaj znajdziesz info, mam nadzieje że nie masz problemów z angielskim - http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_3_companions

neton

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Grudnia 2008, 16:00:05 »
To już czytałem i nie wszystko wypala. Bardziej mi biega o jakiś kod lub mod który pozwala przyłączać towarzyszy bez ograniczeń ( na przykład max 3 w tym samym czasie )

neton

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Grudnia 2008, 21:33:29 »
Dobra znalazłem nareszcie ;)
daje link http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=632
Ostatnia wersja dodaje odnośnik do charyzmy ( im większa tym więcej osób możemy przyjąć. Tego mi brakowało ) i niweluje karme.

Luz
Bierz co chcesz :P
Ja go nie stworzyłem tylko znalazłem
« Ostatnia zmiana: 18 Grudnia 2008, 22:19:12 wysłana przez neton »

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Grudnia 2008, 21:38:57 »
gratz , dodam go do listy jeśli nie masz nic przeciwko - pojawisz się w podziękowaniach ;p
« Ostatnia zmiana: 18 Grudnia 2008, 21:46:42 wysłana przez Holden »

pawelx

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Grudnia 2008, 16:06:22 »
Szukam moda dodawał narzędzia do naprawy sprzętu.

jereksel

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Grudnia 2008, 15:36:24 »
Czy jest mod który powiększałby nam stastystyki jakbyśmy ich używali (Jak w Oblivionie).

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Grudnia 2008, 16:12:53 »
Nie widziałem takiego, wymagałoby by to pewnie zmiany całego systemu rozwijania postaci - punktów umiejętności było by zbyt dużo po prostu, a nie wiem czy ktoś chciałby robić F3 bardziej oblivionowe (o ile bardziej jest możliwe ;p)

Kulka

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Lutego 2009, 18:18:03 »
Dobry Wieczór,

Bardzo długo szukam moda "Killable_Children", i nigdy nie mogę znaleźć tego dobrego. Zależy mi na tym, aby był kompatybilny ze spolszczeniem, i aby dzieciaki można było zabijać (kiedy powinny być martwe, wyskakuje że tracą przytomność). Dobrze by też było gdyby był też mod o nazwie "UsableCigarettes" i "FollowersHire". Dziękuję
« Ostatnia zmiana: 23 Lutego 2009, 19:28:06 wysłana przez Aurelinus »

Aurelinus

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Lutego 2009, 19:28:39 »
Google > "Fallout 3 killable" - od razu wyskakuje ten, którego szukasz, to samo pozostałe.

W podwieszonym temacie, masz cały spis ponadto (a w nim to, czego szukasz), zrobiony przez Holdena.
« Ostatnia zmiana: 23 Lutego 2009, 19:30:53 wysłana przez Aurelinus »

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Marca 2009, 01:13:37 »
Cietoply!

Poszukuję moda który sprawiałby, żeby Power Fist (i może jeszcze reaper) były zasilane bateryjkami, tak jak w FO1, FO2 i w FOT. Szukałem na Nexusie ale nie odkopałem.

Z góry dzięki.
Użytkownik został zbanowany.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Marca 2009, 13:37:46 »
Zabawiłem się w moderatora i połączyłem wszystkie te irytujące jedno zdaniowe tematy w jeden, prosimy nie spamować  :P

LordDarkSpider

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Marca 2009, 16:18:50 »
Dzień dobry,  cześć i czołem mam pomysła. Albo bym chciał, by coś takiego było. Jak jest. To proszę o jakiegoś linka :D. Ale brak mi umiejętności, zaawansowanego opanowania języka angielskiego by samemu takie coś zrobić.
Mianowicie pomysł jest taki. Aby do naszego Fallout'a 3 dodać nagie textury (a jak nie nagie to bardziej nagie typu topless)
Dlaczego? A nie wkurzający, oraz dziwny jest widok jak półnagą raiderskę, rozbieramy (zbieramy cały sprzęt) to pojawia się nie z tąd, ni z owąt czyściuśki podkoszulek i majtki ??
Broń bardziej albo ta sama co jest w rzeczywistości i bardziej zgodna z Fallotami 1-2 oraz Tactics typu:
Assault rifle / M4A1 chinese assault rifle / AK47 (bardziej by pasowało AKMS. Ma kolbę jak ten fallout'owy kałach. Jak ktoś był w woju lub prewencji to wie co to).
laser rifle to taki jak był w poprzednich częściach.
Pistolet 10 mm / beretta 92f 9mm bądź legendarny Desert Eagle 0.44cala
itp.
Palenie papierosów + to żeby dodawało to jakieś 5 punktów wytrzymałości (podczas II wojny dawano czasem zamiast leków przeciw bólowych)
Oprócz tego to jakieś mody + 18 (w końcu to gra +18 więc jakieś ostre smaczki by się przydały)
A zapomniał bym o ważniejszych rzeczach.
1. Jakiś mod by można było grać cooperative (nie wiem czy to tak się pisze)
ale chodzi o grę sieciową by, można było zagrać tyle, że z kilkoma graczami w tą historię i questy były możliwe do wzięcia oraz wykonania bez względu na to który gracz by wziął dany quest (np. kumpel bierze misję a ja wykonam ta się zalicza nam obu) z różnicą jak jeden ma jakiś przedmiot to on mósi oddać. (tutaj było by to fajne poruszać się taktycznie i przyjemniej byłoby nie być z tak słabymi i głupimi nieraz NCP'ami. Bo nie raz mi się zdarzało jak kogoś brałem a był "agresorem" z natury to że go ustrzeliłem w V.A.T.S.'ie czy normalnie znienawidzonym przez wielu pewnie trybie FPS'owo shooterowym).
2. Możliwość prowadzenia jakiś pojazdów oraz samych pojazdów bo na piechotę to tak trochę długo się przemierza te pustkowia.
3. Jakaś dodatkowa lokacja typu bunkier z FT bądź F1 BOS (do punktu wyżej).
4. Aby to wszystko było kompatybilne z dodatkami które wychodzą typu Operacja Anchorage.
5. By to było w jednym pliku który by się instalował.
Wiem może i przesadzam i jest to mało realne aczkolwiek. Kto nie pyta i nie rzuca pomysłami ten nie błądzi. Także oczekuję na jakieś odpowiedzi i pomoc.
P.S.
Może i zostanę znienawidzony ale powiem że, Fallout 3 został prawie genialnie stworzony żaden FPS ani RPG w jakie dotąd grałem nie przyniosły mi tylu radości strachu i akcji co ta gra początkowo myślałem :"No nie. Co oni zrobili?" a teraz po tym jak kupiłem wersję kolekcjonerską "Fallout3 - gra  http://forum.freeware.info.pl/gry/gta.html która jest tym na co czekałem (w 95%) bo kilka rzeczy jeszcze można by dorzucić typu jakiś dodatek jak tactics2 i z Verbirtha by się desantowało jak delta force z black hawk'ów i to powyżej + jakieś 200 misji i ograniczenia poziomu.... 1000 lvl :D pozdrawiam wszystkich Dark Spider.
P.P.S.
Dlaczego tu są stopnie jak w woju a nie np. w BOS czy jakoś Fallout'owy sposób?? :D
« Ostatnia zmiana: 05 Maja 2018, 09:21:50 wysłana przez LordDarkSpider »
I'm Hard How Steel I'm From HELL

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Marca 2009, 16:33:52 »
Cytuj
Mianowicie pomysł jest taki. Aby do naszego Fallout'a 3 dodać nagie textury (a jak nie nagie to bardziej nagie typu topless)
Dlaczego? A nie wkurzający oraz dziwny jest widok jak półnagą raiderskę, rozbieramy (zbieramy cały sprzęt) to pojawia się nie z tąd ni z owąt czyściuśki podkoszulek i majtki ??
Broń bardziej albo ta sama co jest w rzeczywistości i bardziej zgodna z Fallotami 1-2 oraz Tactics typu:
Assault rifle / M4A1 chinese assault rifle / AK47 (bardziej by pasowało AKMS. Ma kolbę jak ten fallout'owy kałach. Jak ktoś był w woju lub prewencji to wie co to).
laser rifle to taki jak był w poprzednich częściach.
Pistolet 10 mm / beretta 92f 9mm bądź legendarny Desert Eagle 0.44cala
itp.

To w dużym stopniu jest w module arelinusa czy też w liście modów, polecam przejrzeć.

Co do reszty to nie ma ale lista życzeń ciekawa ;p

Stopnie są po to by ilustrować wkład danych osób w rozwój strony i tylko temu służą. Nie jesteśmy jakimś infantylnym falloutowym bractwem by się tytułować nadzorcami, paladynami czy innym wynalazkami, nie o to chodzi.

LordDarkSpider

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Marca 2009, 17:24:33 »
Tylko pytanie, czy pójdzie z dodatkiem np. z Operation Anchorage i innymi które zrobi Bethesda? Bo próbowałem na własną rękę powkładać niektóre mody i nici.
P.S.
Dziękuję za radę i przepraszam jak będę pisał coś i nie będzie to poprawnie napisane tj. znaki interpunkcyjne itd. Ale będę się starać pisać poprawnie.
« Ostatnia zmiana: 01 Kwietnia 2009, 22:21:49 wysłana przez LordDarkSpider »
I'm Hard How Steel I'm From HELL

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Marca 2009, 17:32:07 »
Hmm szczerze ci powiem że jeżeli te mody zgodne są z patchem stworzonym do dodatku to powinny działać ale oczywiście w samym dodatku ich raczej nie uświadczysz, zresztą nie wiem, niech ktoś kompetentny się wypowie ;p

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Poszukuje modów - temat dla poszukujących
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Marca 2009, 18:25:12 »
Nie jestem kompetentny ale wiem, że będą działać. Beth nie chciała się przemęczać grzebaniem i tylko pododawała to i owo.

Co do samego moda - fajne, tylko zeby to wszystko było w jednym pliku który by się instalował - no tu przesadziłeś ;p
Użytkownik został zbanowany.