Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Czerwiec 25, 2019, 17:40:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Poszukuję modów - temat dla poszukujących  (Przeczytany 32860 razy)
pawelx
Plutonowy
*

« Odpowiedz #20 : Marzec 24, 2009, 20:40:01 »

Szukam moda pozwala nosić dwie bronie jednoręczne.
Z tego co wiem były próby zrobienie takiego moda w Morrowidzie i Obliwionie, nie wiem czy udane.
Jeśli ktoś wie takim modzie to niech da znać.
LordDarkSpider
Kapral
*

« Odpowiedz #21 : Marzec 24, 2009, 21:06:28 »

Racja z tym jednym plikiem samo instalacyjnym to ciutkę przesadziłem  Grin.
Ale reszta pomysłu była by ciekawa zwłaszcza ten pomysł cooperative. No może bronie i jakiś hamvee by się przydał Tongue

A tak poza tym (jak coś to można skasować to) Przydałby się jakiś czytelny poradnik krok po kroku i może ze screenami jak wrzucać mody, by nie "zepsuć" gry (za przeproszeniem i bez urazy jak dla szympansa) do takiej mega-paki zrobić po polsku jak dodać mody nie "psując"(bug'ować czy crash'ować) gry. Albo jak jest takowy dodać(zauważyłem że nie tylko ja. Ale inne osoby to mają jeszcze większe problemy z instalacją modów). Żeby nie trzeba było na siłę kombinować. Jak już pisałem to mam problem z paroma modami min. M16A1 beta przed instalacją Anchorage mi chodziło bez problemowo a teraz w ogóle nic. Jak by nie było a poprawnie zgodnie z instrukcją zrobiłem. A czy są zgodne z patchem to nie wiem jakoś nie widziałem w readme ani nigdzie do jakiej wersji te mody były. Nic jak tylko coś pokombinuję i udami się to jakoś skompilować to napiszę. I może gdzieś wrzucę jak coś. Ale nie obiecuję bo nie wiem czy mi się uda.

Dwie bronie jednocześnie w Fallu ? ciekawa myśl aczkolwiek mnie się wydaję, że chyba nici z tego. (Jakiś perk czy coś, by musiało za tym iść dodatkowo jakaś opcja 1handed/2handed do wyboru co się wiąże z dodatkowym przyciskiem. A to chyba niezbyt łatwa jazda) choć kto wie? P.S. Pamiętajmy że, to może ta sama firma ale nie ta sama gra. Half-Life2 (bo również jest zrobiony na havoku) i Morrowind czy Oblivion to nie Fallout 3.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2011, 20:35:23 wysłane przez LordDarkSpider » Zapisane

I'm Hard How Steel I'm From HELL
Aurelinus
Moderator
*

« Odpowiedz #22 : Marzec 25, 2009, 09:59:01 »

Oblivion to nie Fallout 3.
Bezapelacyjnie TO samo. Mody z OA się walą bo gra zmienia kolejność ładowania i przenumerowuje wszystkie submody. Poza tym w Polsce OA jest nielegalne. Za propagowanie piractwa będzie "papa".
Sakul
Sierżant
*

« Odpowiedz #23 : Marzec 26, 2009, 23:31:00 »

Poza tym w Polsce OA jest nielegalne. Za propagowanie piractwa będzie "papa".

Gwoli ścisłości: jak pojadę chociażby do Niemiec kupie tam O:A (przez znajomego, rodzinę, itp), w jakiś sposób przywiozę do Polski, to też jest nielegalne? Nie wspominając, że ludzie wypowiadający się na forum nie muszą być akurat w Rzeczypospolitej Wink.

Nie wszyscy Polacy byli dobrzy i szlachetni, nie wszyscy Żydzi niewinni, nie każdy Niemiec to zbrodniarz. - "Początek" Andrzej Szczypiorski

Aurelinus
Moderator
*

« Odpowiedz #24 : Marzec 27, 2009, 01:10:25 »

Poza tym w Polsce OA jest nielegalne. Za propagowanie piractwa będzie "papa".

Gwoli ścisłości: jak pojadę chociażby do Niemiec kupie tam O:A (przez znajomego, rodzinę, itp), w jakiś sposób przywiozę do Polski, to też jest nielegalne? Nie wspominając, że ludzie wypowiadający się na forum nie muszą być akurat w Rzeczypospolitej Wink.
Nie muszą, ale kupienie OA w Niemczech jest nielegalne, o ile nie kupujesz przez WindowsLive, bo na płytce dostaniesz u nich tylko wersję piracką, jak wszędzie. Poza tym, by nie piracić, musisz mieć wersję kupioną tez tam. Wiem, że w tej sprawie Bethesda zachowuje się jak dziecko we mgle, ale to nie upoważnia ani nie usprawiedliwia piractwa. Ktoś, kto pisze, że OA mu wali grę raczej legala nie ma. Raczej na pewno.
Holden
Major
*

« Odpowiedz #25 : Marzec 27, 2009, 01:42:48 »

Znaczy tak, po pierwsze proponuje zapoznać się z tym tematem: http://trzynasty-schron.net/forum/index.php?topic=289.0

Po drugie, w związku z tym że OA nie zostało wydane w Polsce, to my jako redakcja trzynastego schronu nie jesteśmy wam wstanie udzielić pomocy, bo nikt z nas nie mieszka zagranicą, jeżeli ktoś z was mieszka np w UK i jest wstanie pomóc, to my nie mamy problemu, nie będziemy dociekać skąd jesteście i co macie na kompach, ale jesteśmy przeciw piractwu i jeżeli okażę się, że są do was zastrzeżenia to zostaniecie zbanowani bez mrugnięcia okiem, mam nadzieje że że wyrażam się jasno i każdy kto się tutaj udziela to akceptuje.
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2009, 02:48:15 wysłane przez Holden » Zapisane
Aurelinus
Moderator
*

« Odpowiedz #26 : Marzec 27, 2009, 02:45:49 »

jeżeli okażę się, że są do was zastrzeżenia
Tzn. będzie bezceremonialnie informował o tym, nawet w zawoalowanej formie.
jereksel
Kapral
*

« Odpowiedz #27 : Marzec 29, 2009, 11:08:43 »

Czy jest mod pozwalający spać w cudzych łóżkach?
Morbid
Porucznik - Redaktor
*

« Odpowiedz #28 : Marzec 29, 2009, 21:12:07 »

Shocked... Smiley... Grin... Cheesy

na nexusie nie znalazłem;/ ale to chyba technicznie nie jest trudne do zrobienia.
Satan
Zbanowany
*

« Odpowiedz #29 : Marzec 29, 2009, 21:49:01 »

A zrobienie ludzi odcinających nam głowę za spanie w ich łózku juz łatwe nie jest Grin

Użytkownik został zbanowany.
LordDarkSpider
Kapral
*

« Odpowiedz #30 : Kwiecień 01, 2009, 23:08:55 »

"Polsce OA jest nielegalne. Za propagowanie piractwa będzie "papa"."
Po pierwsze sam nie lubię i nie propaguję piractwa. A jeśli zapropagowałem to sorry. Nie jestem zwolennikiem piractwa. A nawet to odradzam. Jest to dalekie od mojego kodeksu postępowania.
Po drugie, żeby nie było. Niestety przyznaję, iż miałem kopię (od kumpla i to na jeden wieczór, bo chciał sprawdzić czy działa. Komp mu nawalił. A gość mi nie dawał spokoju {zastanawiałem się czy by go nie ustrzelić, ale nie zastrzeliłem głupi ale czasem przydatny. Kasy nie ma, więc gość sobie ściąga z netu} ) którą usunąłem. Tuż po tym jak sprawdziłem, że działa (bo po co na głowie mieć wizję panów wynoszących mojego blaszaka i związanych z tym nie przyjemności?)

Po 3 Falla 3 mam ORYGINALNEGO ed. roz. Jak kto nie wierzy i ma jakiekolwiek wątpliwości.To mogę porobić fotki nawet z moim bamble headem i innymi rzeczami które ten zestaw zawierał. A jak wyjdzie oryginalny OA i inne. a na pewno wyjdą w Polsce (mam nadzieję, że Cenega wyda za jakiś czas dodatki u nas) to kupię. (Nawet mam odłożoną "stuwencję" {tak na zaś by starczyło na wszystko} Tongue)

Po 4 pisałem tamtego posta gdy sprawdzałem głównie z ciekawości czemu mi nie odpalił mod (a, że wygląda to jak wygląda to trudno mogłem inaczej sformułować zdanie moja wina. Mea culpa)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2011, 20:33:14 wysłane przez LordDarkSpider » Zapisane

I'm Hard How Steel I'm From HELL
Jester
Szeregowy
*

« Odpowiedz #31 : Kwiecień 05, 2009, 10:54:40 »

http://fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=1516

Mod o fajnej nazwie "Owned!" Cheesy, po zabiciu właściciela domu możesz spać w jego łóżku, brać rzeczy bez utraty karmy itp.

Ogólnie mod typu "urealniający" grę

P.S.

Zapomniałem się przywitać ^^ 1 post.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2009, 11:02:10 wysłane przez Jester » Zapisane
Satan
Zbanowany
*

« Odpowiedz #32 : Kwiecień 05, 2009, 12:48:21 »

Tak se oglądam screeny...
Skąd ten gość miał tyle ammo? Cheesy

No i ten Billy przybity do ściany... mieczami. Jak on to zrobił?

Użytkownik został zbanowany.
Inculubum
Sierżant
*

« Odpowiedz #33 : Czerwiec 15, 2009, 12:02:33 »

Kiedyś korzystałem z modu(łu), który pozwalał na noszenie okularów razem z hełmami lub pod maskami, ale teraz nie mogę go znaleźć.  Kojarzy ktoś?

jereksel
Kapral
*

« Odpowiedz #34 : Czerwiec 26, 2009, 21:13:53 »

Możecie mi przypomnieć nazwę moda w którym dało się odblokowywać drzwi materiałami wybuchowymi.
Aurelinus
Moderator
*

« Odpowiedz #35 : Czerwiec 26, 2009, 21:33:00 »

Explosive Entry
Jester
Szeregowy
*

« Odpowiedz #36 : Lipiec 05, 2009, 14:17:50 »

Kiedyś korzystałem z modu(łu), który pozwalał na noszenie okularów razem z hełmami lub pod maskami, ale teraz nie mogę go znaleźć.  Kojarzy ktoś?

http://fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=2194

To ten jeżeli się nie mylę.
Inculubum
Sierżant
*

« Odpowiedz #37 : Lipiec 06, 2009, 07:00:47 »

http://fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=2194

To ten jeżeli się nie mylę.

Dzięki Wink Akurat udało mi się znaleźć tego moda. Podany przez ciebie jest trochę... przepakowany.

http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=3971

Shael
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #38 : Lipiec 08, 2009, 10:47:56 »

Witam!Ktoś może zna moda z tego http://www.fallout3nexus.com/downloads/images/7070-3-1246961788.jpg screena?Chodzi mi o te wskaźniki z boku.
Shael
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #39 : Lipiec 10, 2009, 16:20:17 »

Witam!Ktoś może zna moda z tego http://www.fallout3nexus.com/downloads/images/7070-3-1246961788.jpg screena?Chodzi mi o te wskaźniki z boku.
Dobra już znalazłem podaję dla zainteresowanych http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=7153.
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!