Autor Wątek: Wybory prezydenckie 2010  (Przeczytany 10088 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Wybory prezydenckie 2010
« dnia: 19 Czerwca 2010, 00:34:06 »

Wybory prezydenckie w niedzielę, ale my już wiemy kto powinien zostać głową naszej Ojczyzny. Kandydatów było dwóch + nieskończoność (jakkolwiek głupio to brzmi) i od razu na czoło wyścigu wysunęła się owa dwójka. Szli łeb w łeb w brutalnej walce pełnej haków, teczek, dziadków z... hmm... Otchłani. Jeden z nich chciał nawet drugiego skompromitować zdjęciami z niejaką Cugier-Buką, ale prowokacja się nie udała. Wreszcie społeczność skupiona wokół Trzynastego Schronu w głosowaniu tajnym i niedemokratycznym (bo na Schronie demokracji przecież nie ma), przy 2,713 % frekwencji wybrała najlepszego kandydata na prezydenta Rzeczpospolitej Polski!

I jest nim...

Tak to ON!!!

Jak nie wierzycie to zajrzyjcie na nasze forum do tej dyskusji.

Jeśli zaś uważacie, że są inni, lepsi kandydaci to w nadchodzącą niedzielę ruszcie swoje d... tyłki na wybory i zagłosujcie na lepszego. Lub na jakiegokolwiek - byle tylko iść i spełnić swój obowiązek!
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Wybory prezydenckie 2010
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Czerwca 2010, 00:36:58 »
Czy ten wątek nie powinien być tymczasowo zamknięty - tak na wszelki wypadek?
:ords

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Wybory prezydenckie 2010
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Czerwca 2010, 00:47:17 »
Administracja forum nie odpowiada za to co piszą na nim jego użytkownicy, za to z chęcią podamy każdemu organowi państwowemu (gdy sobie tego w odpowiedniej formie zażyczy) wszelkie dane osoby, która naruszyła w jakikolwiek sposób prawo  :ords
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Wybory prezydenckie 2010
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Czerwca 2010, 12:31:23 »
A ja już zagłosowałeeeem :hyh

Pilarious

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 350
  • Mister Handy
    • TENACIOUS D

Chrzysztof

  • St. chorąży sztab. - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 327
Odp: Wybory prezydenckie 2010
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Czerwca 2010, 22:43:25 »
Kiedyś słyszałem o przypadku gdy koleś pomazał całą kartę do głosowania, dopisywał koło nazwisk kandydatów frazy złodziej, świnia itd ale wypełnił kratkę tylko koło jednego kandydata więc głos był ważny.

------

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: Wybory prezydenckie 2010
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Czerwca 2010, 23:24:24 »
Pilarious... to dobrze o tobie nie świadczy. Jak dla mnie to była dosyć ważna impreza i wybierałem tam swojego przyszłego prezydenta.

No cóż Korwin nie wygrał, ale za to "Cham" się siłuje z Porywaczem Sfer Niebieskich...

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Wybory prezydenckie 2010
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Czerwca 2010, 00:23:46 »
No bo to Squonk wykrakał Januszowi 4. miejsce! Ja mam tylko nadzieję, że Korwin dożyje do następnych wyborów... Jeśli Polska będzie miała Bronka w miejscu, gdzie powinien stać prezydent, to ja się zapisuję do lokalnego Klubu Zbrojnych Anarchistów :hyh

Na pohybel! Mam ja w dupie chorągiewkę - o!
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwca 2010, 00:29:40 wysłana przez Ordynus »

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: Wybory prezydenckie 2010
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Czerwca 2010, 00:36:45 »
To chyba nieprzyjemne, ale granat bardziej.
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Wybory prezydenckie 2010
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Czerwca 2010, 00:52:46 »
No bo to Squonk wykrakał Januszowi 4. miejsce! Ja mam tylko nadzieję, że Korwin dożyje do następnych wyborów...
Jaaa? A no joo  :ords 

No cóż, ale wybory wyborami a życie idzie dalej. Ooo!!!

Taka analogia odnosząca się do tego o czym dyskutujemy w temacie o ostatniej sondzie.

Korwin-Mikke jest jak prowadzący serwis postapo. Słusznie prawi na wiele rzeczy, kontrowersyjny to jednak wyrazisty, choć niestety nie potrafi się uczyć na błędach i samodoskonalić, bo jego ego jest ważniejsze. Zaś Pawlak i PSL to silnie umocowana ekipa w rilu. Wszędzie ma swoich ludzi, wszędzie ma wtyki i realny wpływ na wiele spraw. I co z tego, że racja Korwina-Mikke jest racjejsza od racji Pawlaka, skoro to za nim stoi realne zaplecze, a nie wyborczy flash mob, odbywający się raz na 5 lat?

Pawlak i PSL teraz jeszcze więcej posad i stołków wybębni od PO, bo jak nie to wywracamy koalicję i robimy smrody, które z wielką przyjemnością podgrzeje Panie Prezesie. A Korwin-Mikke? Napisze kolejny mądry artykuł, wrzuci do neta kolejny mądry filmik i to wszystko co może zrobić.

I z kim chcielibyście być?  :zwr
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: Wybory prezydenckie 2010
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Czerwca 2010, 01:05:48 »
@Squonk
Kontynuując analogię. Jakie realne zaplecze może mieć postapokaliptyczne czasopismo? Wojnę będziesz wywoływał, czy rozsyłał misjonarzy?
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Wybory prezydenckie 2010
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Czerwca 2010, 08:20:18 »
Pilarious... to dobrze o tobie nie świadczy. Jak dla mnie to była dosyć ważna impreza i wybierałem tam swojego przyszłego prezydenta.

Niepopieranie nikogo jest prawem wyborcy, choć faktycznie mógł uczynić to w poważniejszy sposób... ja tam jestem by umieszczać taką kratkę w kartach bo przynajmniej uzyskali byśmy prawdziwszy obraz opinii Polaków dający do myślenia, a nie losowania czy głosowanie na najbardziej rozlanszonych z braku laku. Zaś w ramach oddanych na kandydatów głosów można by dalej prowadzić skuteczne wybory jak dotychczas.

A pro po Korwina:
No cóż? Zważywszy na mobilizację w necie i znaczne poparcie na uczelniach spodziewałem się że Korwin powalczy jednak o trzecie miejsce z Napieralskim, ale cóż? Się nie udało... jak podejrzewam sporo osób go popierających po prostu stchórzyło w obawie przed Kaczyzmem, a poza tym brak widoczności w mediach robi swoje... choć i tak sam fakt że niewidoczny praktycznie w mediach, oraz marginalizowany kandydat zdobył wyraźne 4'te miejsce mocno zagrało co poniektórym na nosie i może jednak da komuś do myślenia (tak czy siak z mojego punktu widzenia cel mój został osiągnięty).

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Wybory prezydenckie 2010
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Czerwca 2010, 09:20:55 »
@Squonk
Kontynuując analogię. Jakie realne zaplecze może mieć postapokaliptyczne czasopismo? Wojnę będziesz wywoływał, czy rozsyłał misjonarzy?
Rząd dusz, flash mob anonimowych czytelników, kilkuset znajomych na serwisach społecznościowych? Wirtualny chleb, który nie ma bezpośredniego połączenia z tworzeniem satysfakcji w tym co robisz. Inaczej mówiąc źródła satysfakcji z tego co robisz leżą gdzie indziej niż faktyczne efekty twojego nakładu pracy (oglądalność, czytelnicy, itp.).

Jednym słowem czasopismo internetowe nie ma żadnego zaplecza, a wpływy gdzieś tam na Marsie, tak jak Korwin :D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: Wybory prezydenckie 2010
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Czerwca 2010, 09:23:25 »
Jak usłyszalem dzisiaj w tv wypowiedź studencika jednego to myślałem że rozpierdolę telewizor.... Tępy chuj stwierdził, że zagłosował na Napieralskiego bo nie wiedział na kogo zagłosować, i oddał głos tylko po to aby nikt z liderów go nie dostał. Jak mnie tacy... awwrrr  :wpr13s: :wpr13s:

Ja głosowałem na Korwina, bo podobały mi się jego rozwiązania ;)

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Wybory prezydenckie 2010
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Czerwca 2010, 10:10:42 »
Słusznie prawi na wiele rzeczy, kontrowersyjny to jednak wyrazisty, choć niestety nie potrafi się uczyć na błędach i samodoskonalić, bo jego ego jest ważniejsze.

On wiele traci przez te gadki o kobitach... Można się z tym zgadzać lub nie, ale na powitanie traci prawie cały damski elektorat przez tą bezkompromisową otwartość i konsekwentne mówienie tego, co myśli. Ktoś z jego sztabu powinien mu szepnąć na ucho, że i tak nie uda mu się wprowadzić w życie modelu rodziny, w którym kobieta ładnie wygląda i siedzi w domu, a facet zajmuje się resztą. Zwłaszcza przy polityce skrajnego liberalizmu, którą prowadzi. Dlatego ja traktuję to jako prywatny pogląd, nie jako program wyborczy - niestety gdziekolwiek by się nie pojawił, maturzystki wypytują tylko o to, jakby to była istota funkcjonowania państwa :zwr Jego słowa pozostają niezmienne od tylu lat, ale są nadal aktualne. Zakładają absolutne zmiany w oparciu o to, że "nasza" władza jest de facto wciąż lewicowa (mniej lub bardziej). POPIS rządzi sobie w państwowej telewizji, JKM rządzi w necie (i to bez infantylnych piosenek na Jutubie) - tylko co z tego, skoro ludzie rzutem na taśmę zmieniają zdanie i głosują na "mniejsze zło" już w pierwszej turze... Jedno jest teraz pewne: prędzej odetnę sobie kciuki, niż kiedykolwiek zapłacę abonament radio-tv tym futbolowo-serialowo-popisowym złodziejom i manipulantom! :cnsd :cnsd :cnsd

Tępy ch :cnsd stwierdził, że zagłosował na Napier :cnsd bo nie wiedział na kogo zagłosować, i oddał głos tylko po to aby nikt z liderów go nie dostał.

Już się rozpisują, że te wybory to ogromny sukces Napierrrr :cnsd ...a oto i jego elektorat, łyhyhy.
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwca 2010, 10:20:50 wysłana przez Ordynus »

Ace

  • SLAYER kurwa
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Jednoosobowe ramię zbrojne Trzynastego Schronu
Odp: Wybory prezydenckie 2010
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Czerwca 2010, 10:19:50 »
Jak usłyszalem dzisiaj w tv wypowiedź studencika jednego to myślałem że rozpierdolę telewizor.... Tępy chuj stwierdził, że zagłosował na Napieralskiego bo nie wiedział na kogo zagłosować, i oddał głos tylko po to aby nikt z liderów go nie dostał. Jak mnie tacy... awwrrr  :wpr13s: :wpr13s:

a myślisz że nie ma całego grona studenciaków którzy zagłosowali na bronka bo ładnie wygląda na jutubie?


Czy Ty potrafisz zliczyć ile masz kolczyków w pysku
Nie przeszedłbyś zapewne przez kontrolę na lotnisku

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Wybory prezydenckie 2010
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Czerwca 2010, 10:24:05 »
Napieralski wygrał (bo de facto wygrał) dlatego, że pokazywał się jako alternatywa przed kato-konserwatywnym myśleniem, które lansował Gajowy i Panie Prezesie. Prymat rodziny ponad wszystko, wartości chrześcijańskie, przyssanie do ręki kleru to ich wspólne fundamenty. A w Polsce powiększa się z roku na rok grupa ludzi, dla których to nic nie znaczy, zaś Napieralski sprytnie to wykorzystał. Bo przecież gdyby jakiś biskup czy inny katabas go na Częstochowę zaprosił, to by on tam pędził, aż by mu się z dupy kurzyło :hyh

Koniunkturalista i konformista bez cienia ideologii - ot co  :/
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Pilarious

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 350
  • Mister Handy
    • TENACIOUS D
Odp: Wybory prezydenckie 2010
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Czerwca 2010, 11:05:39 »
Pilarious... to dobrze o tobie nie świadczy. Jak dla mnie to była dosyć ważna impreza i wybierałem tam swojego przyszłego prezydenta.

Świadczy o mnie to, że znam prawo, a moja karta nie wyglądała jak tysiące innych, jest indywidualna, osobista. Nie jestem owcą, tylko człowiekiem. Impreza ważna, ale czy to oznacza, że nie mogę być sobą, muszę udawać, że wmieszam się w tłum? Chcesz to bądź taki jak reszta, rób co Ci karzą.

P.S. Dałem jeszcze X obok jednego z rzeczywistych kandydatów - mój głos nadal jest ważny.
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwca 2010, 11:08:14 wysłana przez Pilarious »

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Wybory prezydenckie 2010
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Czerwca 2010, 11:23:39 »
Świadczy o mnie to, że znam prawo, a moja karta nie wyglądała jak tysiące innych, jest indywidualna, osobista. Chcesz to bądź taki jak reszta, rób co Ci karzą.

Sratypierdaty. Nie chcę Cię martwić, ale prawdopodobnie nie jesteś jedynym świeżo upieczonym wyborcą, który nie miał właściwie nic do powiedzenia w sprawie wyborów, ale przekonanie o swoim indywidualizmie i wyobcowaniu zrodziło w nim potrzebę wyrażenia siebie nawet przy okazji anonimowej ankiety. Toż to absurd... Obawiam się, że nikomu nie będzie się chciało powoływać komisji do spraw Twojej karty, by rozstrzygać czy głos jest ważny czy nie. Twoja karta to po prostu kolejny argument za głosowaniem na Janusza, który chciałby odebrać niektórym ludziom-nie-owcom prawo do głosowania :zwr Oczywiście najbardziej to razi te 45% społeczeństwa, które nigdy nie chodzi na wybory albo odpier :cnsd szopę.
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwca 2010, 11:34:24 wysłana przez Ordynus »

Ace

  • SLAYER kurwa
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Jednoosobowe ramię zbrojne Trzynastego Schronu
Odp: Wybory prezydenckie 2010
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Czerwca 2010, 12:14:37 »

Koniunkturalista i konformista bez cienia ideologii - ot co  :/

jak Lepper :D


http://prezydent2010.pkw.gov.pl/PZT/PL/WYN/W/kanMW.htm statystyki wszelkiej maści i żelu
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwca 2010, 12:27:42 wysłana przez Ace »


Czy Ty potrafisz zliczyć ile masz kolczyków w pysku
Nie przeszedłbyś zapewne przez kontrolę na lotnisku