Autor Wątek: Czyżby nastąpił przełom?!  (Przeczytany 11973 razy)

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
Czyżby nastąpił przełom?!
« dnia: 11 Czerwca 2010, 15:30:34 »


11 czerwca można by śmiało nazwać dniem przełomowym. Zapewne zastanawiacie się dlaczego, co w nim takiego niezwykłego. Robert Bosch otrzymał patent na zapłon iskrownikowy do silnika spalinowego? Owszem, takie wydarzenie w 1897 roku miało miejsce, ale nie o to mi się tu rozchodzi. To może chodzi o przełom w międzynarodowym futbolu, czyli o rozpoczęcie pierwszego w historii mundialu na „czarnym lądzie”? Oczywiście, to całkiem ekscytujące wydarzenie, ale z Trzynastym Schronem jest ono niestety niezwiązane. Hmmm... To może Zagłoba w końcu odchodzi z redakcji? Zmartwię Was, ale plotki o mojej śmierci były mocno przesadzone i jeszcze tutaj trochę pobędę. Poza tym to nie byłoby przełomowe wydarzenie, choć istotnie, gdy ono nastąpi, będzie co celebrować ;)

Otóż, Proszę Państwa, 11 czerwca 2010 roku o godzinie 11:41 pojawił się w Polsce pierwszy, konkretny materiał związany z Afterfall: InSanity. O dziwno nie na TVN CNBC Biznes z wylaszczonym Tomaszem Majką ( :ajat ) w tle…

Rzeczony filmik

Bardzo smakowity zwiastun, trzeba przyznać. Szczególne wrażenie robią klimatyczne, postapokaliptyczne lokacje i wpadająca w ucho muzyka. Nawet oficjalna strona zaczęła znów działać i tym razem nie budzi ona uśmiechu politowania. Oczywiście, to za mało, aby zmazać potężną plamę i zapomnieć o całkowitym olaniu fanów, ale mimo wszystko miło, że coś w projekcie drgnęło.

Źródło - Polygamia.pl
« Ostatnia zmiana: 12 Czerwca 2010, 00:00:11 wysłana przez Squonk »

Vegeir

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 320
  • 42
    • POSTAPO
Odp: Czyżby nastąpił przełom?!
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Czerwca 2010, 15:37:20 »
Kurde, mi się podoba ten trailer! Klimatowy fajny i w ogóle sweet. Ciekawe czy gra będzie godna kupna ;)


Jabłko

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Czyżby nastąpił przełom?!
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Czerwca 2010, 16:35:23 »
Może mi ktoś wyjaśnić po kiego ch :cnsd oni mnie pytają o wiek? Co w tym filmiku było tak wulgarno-erotyczno-brutalnego? ??? Zapatrzyli się na Beznadzieidę, która też ma zajawkę na takie zagrywki przy trejlerach :/
Najbardziej lubię, jak poligloci padają ofiarą własnych emocji i plączą im się języki: Nareszcie przełom! Coming soon. :nord: :ords
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwca 2010, 16:42:15 wysłana przez Ordynus »

Grosswick

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 432
  • Jestem betonem i jestem z tego dumny!
Odp: Czyżby nastąpił przełom?!
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Czerwca 2010, 18:27:50 »
Ponglish is very popularny language widocznie :P
gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"

bio_hazard

  • Gość
Odp: Czyżby nastąpił przełom?!
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Czerwca 2010, 18:55:18 »
Mnie tam o wiek nie pytalo.... ;)

Co do filmiku - coz, zbyt wiele to on nie pokazuje....

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Czyżby nastąpił przełom?!
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Czerwca 2010, 19:30:45 »
Mnie tam o wiek nie pytalo.... ;)

Sory, moja pomyłka. Chodziło mi o ich stronę internetową ;)

Uqahs

  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1002
  • Extraterrestrial
    • Trzynasty Schron
Odp: Czyżby nastąpił przełom?!
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Czerwca 2010, 22:30:13 »


Wrzuciłem go na nasz kanał YT. :)

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Czyżby nastąpił przełom?!
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Czerwca 2010, 22:32:33 »
Uważaj, zaraz ktoś powie że bezprawnie  :-X
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Czyżby nastąpił przełom?!
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Czerwca 2010, 22:52:22 »
Niech się te Majki i kolesie od picia piwka oraz klepania po plecach cieszą, że cały Schron nie mówi (na szczęście  :zwr) moim głosem i nie jedzie po Afterfailstarcie jak po burej suce, tylko robi im lans.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Czyżby nastąpił przełom?!
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Czerwca 2010, 22:53:34 »
Niech się te Majki i kolesie od picia piwka oraz klepania po plecach cieszą, że cały Schron nie mówi (na szczęście  :zwr) moim głosem

Też się cieszę  :-*
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Czyżby nastąpił przełom?!
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Czerwca 2010, 00:01:29 »
W newsie zmieniłem kod filmiku na wyświetlany w naszej jutubowni >>>
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Czyżby nastąpił przełom?!
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Czerwca 2010, 23:18:15 »
Szczerze to gówno widać w tym filmiku, co to  :cnsd platformówka ? Kilka najazdów na zniszczone tereny ( w sumie ładne ), ale nic poza tym. Najbardziej bawią mnie "kostiumy husarii"
Kto normalny by ganiał w takim wdzianku po gruzowiskach? Po cholerę te skrzydełka, które w odpowiednich czasach służyły do gonienia konia. Co na piechtę dodają prędkości?
Chyba   :cnsd by mnie strzelił jakbym za każdym razem o jakąś rurkę takim skrzydełkiem się zahaczył
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Czyżby nastąpił przełom?!
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Czerwca 2010, 23:23:28 »
Po cholerę te skrzydełka, które w odpowiednich czasach służyły do gonienia konia.

Albo do niedania się złapać na tatarski powróz, tudzież zakładane tylko na parady - do tej pory nie wiadomo  :-*
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Czyżby nastąpił przełom?!
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Czerwca 2010, 23:25:26 »
No sam powiedz ganiał byś w takim złomie dla "parady" po zniszczonym terenie ?
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Czyżby nastąpił przełom?!
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Czerwca 2010, 23:28:18 »
No nie ganiałbym. Chyba że na koniu (zmutowanym koniu z ośmioma nogami tudzież Slepinirze czy jak on tam miał - rumaku Odyna).
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Czyżby nastąpił przełom?!
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Czerwca 2010, 23:42:00 »
Ta na dupie słonia chyba (z czterema trąbami grającymi hymn ku chwale) :D
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Jelcyn

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Czyżby nastąpił przełom?!
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Czerwca 2010, 23:49:05 »
a nie lepiej tak klasycznie? na braminie?

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Czyżby nastąpił przełom?!
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Czerwca 2010, 23:51:40 »
Po cholerę te skrzydełka, które w odpowiednich czasach służyły do gonienia konia.

Sprzeciw! Chociaż wobec ogółu wypowiedzi się zgodzę, to co do kwestii skrzydeł w dawnych czasach można by dyskutować. Może to nie jest miejsce, ale trudno :hyh Powszechnie mówi się, że facio zakładał skrzydła, w których podczas jazdy huczał wiatr, a koń wpadał przez to w szał i gnał przed siebie jak dzikus. Wielu historyków tak uważa. Jest też jednak równie naukowa anty-teoria: czasy husarii to okres, gdy każda poważna armia dysponowała już artylerią. Czemu więc konie, które nie bały się grzmotu wielkich armat miałyby panikować od szumu powietrza wśród skrzydeł swego jeźdźcy? Czy na polu bitwy taki dźwięk byłby w ogóle słyszalny? Konia, podobnie jak psa, da się oswoić z hukiem. Robi się to chociażby w policji, strzelając w obecności zwierzęcia, z każdym wystrzałem zbliżając broń do jego głowy. Wymaga to czasu i nie wszystkie rasy się do tego nadają. Moja babcia miała sznaucera wytresowanego przez policję, a z kolei mój sąsiad jest policjantem i ma takiego konia :) Także moim zdaniem te skrzydła były po to, coby straszyć ludzi, nie zwierzęta. Jak się ma przed oczami taką gnającą hordę z dziwacznymi skrzydłami i wywieszonymi jęzorami, to można się po niej spodziewać wszystkiego - morale oponenta musiało spaść, i tyle :zwr Można też powiedzieć, że skrzydła były po to, żeby dzisiaj przedsiębiorczy Polacy mogli nimi wzbudzić kontrowersje, które zwrócą uwagę ludu na grę komputerową ;)
« Ostatnia zmiana: 12 Czerwca 2010, 23:54:43 wysłana przez Ordynus »

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Czyżby nastąpił przełom?!
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Czerwca 2010, 00:03:10 »
Oj tam, walić konie ( ja tego nie napisałem :-X ) wiadomo, że te skrzydła furczały i nadawały pędu, dlatego napisałem o tak zwanym "gonieniu konia", ponieważ jeździe wyglądał jak wielkie ptaszysko lecące nad rumakiem. Wprawiało to z całą pewnością w osłupienie przeciwników (jak Indianie w pióropuszach) Ale na piechtę po gruzach, ze skrzydłami? - Głupie  ;)
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Czyżby nastąpił przełom?!
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Czerwca 2010, 00:06:05 »
Ta na dupie słonia chyba (z czterema trąbami grającymi hymn ku chwale) :D

Oj tam. xD
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!