Autor Wątek: Wiersz: III wojna  (Przeczytany 12637 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Wiersz: III wojna
« Odpowiedź #20 dnia: 12 Czerwca 2010, 01:41:15 »
Hmm...

To tak samo jak postawić pytanie jaki jest Trzynasty Schron? A jest on taki jak każdy z jego redaktorów - inny, mający rożne cele i zamierzenia - a przez to trudny w odbiorze na zewnątrz, dla tych co szukają łatwych odpowiedzi czy podniet  ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Kaznodzieja

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 119
  • miziantrop
Odp: Wiersz: III wojna
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Czerwca 2010, 02:03:25 »
Czyli jest w gruncie rzeczy czymś, co każdy odbiera na swój sposób. Czyli czymś, czego do końca jednak nie da się określić. Czyli marnuję czas pisząc to, co napisałem już wcześniej.

NIKT MNIE NIE ROZUMIE!!  :'(

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Wiersz: III wojna
« Odpowiedź #22 dnia: 12 Czerwca 2010, 02:57:10 »
Cytat: Kaznodzieja
A skoro tutaj nikt nawet nie jest w stanie określić czym jest postapokalipsa, to jak określać tak nieskończone i żywe pojęcie, jakim jest sztuka?
O to chodzi?

Wiesz - jakbym miał doktorat z antropologii, socjologii albo czegoś kulturobadawczego to bym na pewno obligatoryjnie uznał co to jest postapo, bo miałbym papiery na to by być uważanym za autorytet. Ale, że jest inaczej to moja definicja postapo jest tylko moja i ja ją bez żadnych zahamowań wdrażam, ale nie chcę by ktoś ją przyjmował. Bo by mi ją poniekąd zabrał :(
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Kaznodzieja

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 119
  • miziantrop
Odp: Wiersz: III wojna
« Odpowiedź #23 dnia: 12 Czerwca 2010, 03:30:15 »
No tak. Ale ktoś inny posiadający takie papiery niekoniecznie musiałby się z Tobą zgodzić. I wtedy pojawiłaby się Twoja szkoła postapo i szkoła tego kogoś. I być może jedna i tak umarłaby z braku zwolenników, ale nie jest powiedziane, że po kilku wiekach pojawiłby się koleś, który uznałby, że kobiety w postapo wcale nie muszą być grane przez mężczyzn i zrewolucjonizował cały przemysł.

Hipotetycznie. Chociaż to w miarę naciągana hipoteza.  :P

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Wiersz: III wojna
« Odpowiedź #24 dnia: 12 Czerwca 2010, 07:41:05 »
Ale poszliście w patos  :/

Widzę że dalsze bycie na nie wobec tego działu nie ma sensu, to se odpuszczę. Na razie.
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Wiersz: III wojna
« Odpowiedź #25 dnia: 12 Czerwca 2010, 10:36:52 »
Oj tam, oj tam :afr

Cytat: Kaznodzieja
Ale ktoś inny posiadający takie papiery niekoniecznie musiałby się z Tobą zgodzić. I wtedy pojawiłaby się Twoja szkoła postapo i szkoła tego kogoś.

Do pewnego czasu tak było, gdy Trzynasty Schron łeb w łeb aktualizował się z Outpostem, a newsy trzaskały jak z rękawa. Oni stawiali na odchylenie zombiastyczno-rozrywkowe, my na sprawy bardziej społeczne z domieszką Falloutów - a publika miała możliwość wyboru z korzyścią dla wszystkich stron. Źle zaś by było gdyby była jakaś sztywna definicja postapo/kanon - kto tego nie trzyma to nie tu ma czego szukać? Taki wstęp do myślowego nazizmu  :fj
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.