Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpie 18, 2019, 23:44:31 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Czy wiesz 瞠... na Trzynastym Schronie wci捫 dzia豉 system ankiet. Oddaj g這s w aktualnej ankiecie

Strona g堯wna   Pomoc Kalendarz Zaloguj si Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: S這wnik Wyraz闚 Oko這schronowych  (Przeczytany 33620 razy)
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*
Wiadomo軼i: 891

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #40 : Marzec 22, 2010, 13:10:45 »

Znalaz貫m co co z mojego por帳anego umys逝 wysz這 - Schizoschronizm

Schizoschronizm-okre郵enie g喚bokiego ob喚du schronicznego  Tongue ( bo瞠 co ja wczoraj pi貫m ...)

Dzie dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze si zastanawia貫m jak to by by這 wyre篡serowa i zagra g堯wn rol w filmie o zombie. Poszed貫m wi璚 do lokalnego domu starc闚, ukrad貫m wszystkie w霩ki inwalidzkie i kule. Pod這篡貫m ogie i czeka貫m na zewn徠rz z 這pat i bejsbolem..."
Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*
Wiadomo軼i: 8804

Wytyczaj帷 kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #41 : Marzec 23, 2010, 02:17:00 »

Ech...  Wink

BTW:
Cytat: Jasiu
Tymczasem za這ga filmu chyba w豉郾ie przekracza Mityczny Mur
A co to je ten Mityczny Mur? Takie co co pokona np. Marcin Drews ze swoim Magrittem (kt鏎ego zn闚 niedawno przeszed貫m), a czego nie pokona造 stada pracuj帷e przy Beforefallach czy Frulon Worldach?  Grin

Post powy窺zy i kilka nast瘼nych przeniesiony z tematu w dziale komentarzy do nowin - przyp. Jim
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2010, 19:01:19 wys豉ne przez Jim Cojones » Zapisane

Mo瞠my doj嗆 od sukcesu do upadku, od marze do urny z prochami. Mo瞠my spa嗆 z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy m鏬豚y mnie poratowa'.
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*
Wiadomo軼i: 4777

Sejmik szlachecki musi by, a nie porz康ek!

« Odpowiedz #42 : Marzec 23, 2010, 02:45:00 »

No by這 w naszym s這wniku scenowym, ale ju nie ma  Lips Sealed

Oto cz這wiek sta si taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstaw dzia豉nia zdrowego systemu schronowego!
Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #43 : Marzec 23, 2010, 03:05:31 »

To b璠zie ponownie, ale nie z Shamo, tylko z Drewsem, kt鏎y sam jeden przygod闚k zrobi, a nie jak ta masa nieudacznik闚 porywaj帷ych si z motyk na s這鎍e z tych wszystkich projekt闚  Wink

Mo瞠my doj嗆 od sukcesu do upadku, od marze do urny z prochami. Mo瞠my spa嗆 z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy m鏬豚y mnie poratowa'.
Wrathu
Gen. brygady - Redaktor
*
Wiadomo軼i: 989

« Odpowiedz #44 : Marzec 23, 2010, 10:38:29 »

80% (4/5 - cztery pi徠e, Mityczny Mur) - Mityczna cz窷 ca這軼i, najcz窷ciej przedstawiona na Shamo jako gruby mur nie do przebycia. Wed逝g wielu poda, tylko niewielu Modder闚 przedosta這 si przez t barier i uko鎍zy這 Mod. ( http://shamo.gry-online.pl/agora/index.php?showtopic=9149 )
Tam ci庵le jest...
A w Schronowym S這wniku faktycznie nie ma ju. Dziwne.

W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM u篡tkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(ma逍a)trzynasty-schron.net
Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #45 : Marzec 24, 2010, 13:48:54 »

Bo czasy Shamo jako miejsca w kt鏎ym bi puls 篡cia tzw. "sceny" ju min窸y - sko鎍zy造 si rok temu. Wi璚 po co na naszych zasobach utrzymywa fikcj pokazuj帷, 瞠 Shamo stanowi jaki punkt odniesienia. By這 min窸o  Wink

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #46 : Marzec 24, 2010, 13:51:15 »

Lepszej filozofii to wymy郵i nie mog貫  :Smiley

Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #47 : Marzec 24, 2010, 14:02:29 »

No to poka mi w鈔鏚 ludzi zapisanych na naszym forum, takich kt鏎ym co m闚i has豉 "pimpu", "buce" czy "wanienka", nie m闚i帷 ju "Shamo modzie"  Undecided
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2010, 14:04:33 wys豉ne przez Squonk » Zapisane

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #48 : Marzec 24, 2010, 14:58:04 »

Gen. armii Hammer ;]

Skoro to tam by這, to nie wiem jakie s przyczyny, 瞠by to usuwa - szczeg鏊nie 瞠 to mia by s這wnik dotycz帷y ca貫j sceny. Jak jakie s這wa przestaj by w u篡ciu, to nie s wywalane ze s這wnika - z czasem mo瞠 staj si archaizmami, ale do tego potrzeba co najmniej epoki. Dlatego nie widz powodu, 瞠by co wyrzuca, bo dni Shamo si sko鎍zy造.

Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #49 : Marzec 24, 2010, 15:00:49 »

A ja widz potrzeb budowy i okre郵enia nowej dialektyki, a nie kurczowego trzymania si historii, zw豉szcza, 瞠 ta historia nie dzia豉 na korzy嗆 Schronu  Cool

Poza tym s這wnik jest ju s這wnikiem schronowym a nie tzw. "scenowym"  Tongue

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #50 : Marzec 24, 2010, 15:12:33 »

No to co si zmieni這, bo by s這wnikiem scenowym. Dodatkowo nie wiem, czy to mo積a postrzega jako kurczowe trzymanie si historii - dla mnie by這by to jedynie 篡czliwe pami皻anie o niej, nawet je郵i jest dla Schronu niekorzystna (a jest? - z jakiego powodu?). Jak uwa瘸sz, to mo積a wsz璠zie dopisa "za czas闚 鈍ietno軼i Shamo"  Kiss

Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #51 : Marzec 24, 2010, 15:19:51 »

To tak samo jak trzymanie si koncepcji, 瞠 nowy telewizorek Schronu ma dzia豉 na IE5  Tongue

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #52 : Marzec 24, 2010, 15:32:04 »

Nie, to zupe軟ie co innego ;] Robienie telewizorka na IE 5 dla zaledwie kilku os鏏 to niepotrzebne zawracanie g這wy technicznym. Wklejenie z powrotem hase z Shamo, kt鏎e ludzie redagowali z my郵, ze zostan umieszczone w s這wniku - nawet dla kilku os鏏 - to ca趾iem po篡teczny szacher macher, kt鏎y zamknie twarze tym, kt鏎ym si to nie podoba - np. mi ;]

Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #53 : Marzec 24, 2010, 15:49:53 »

S這wnik redagowa貫m ja, a has這 z Shamem wymy郵i tam jaki kole, kt鏎y chcia si przyliza 闚czesnej, tamtejszej administracji. A 瞠 kundlizm i lizodupstwo nie ma wej軼ia w nasze podwoje, wi璚 b璠zie jak b璠zie. Chyba, 瞠 napiszemy co o Shamo jako cmenatrzysku niedoko鎍zonych i nieudanych projekt闚, mierze si z motyk na s這鎍e i takie. Ale znowu to by這by zbyt du篡m uog鏊nieniem, bo to nie Shamo by這 winne ale ludzie si tam udzielaj帷y i ci, kt鏎zy nie potrafili tego wzi望 za mord i ogarn望.

W zwi您ku z tym najlepiej nie pisa nic i zostawi to tak jak jest - czyli Schron robi swoje, a dawne Shamo niech kojarzy si z dawnymi, dobrymi czasami (bo i takie tam by造), a dzi tylko z "kwiatkiem-piwem-groszem".

To si nazywa uprawianie polityki przed publik  Kiss

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #54 : Marzec 24, 2010, 16:08:47 »

Rzeczywi軼ie dwie osoby spo鈔鏚 tych, kt鏎e redagowa造 has豉 mog造 chcie si podliza, ale w徠pi, 瞠by by這 to intencj bio_hazarda (has豉 Shamowicz, Bu..bar i Shamo Mod) albo entropa, kt鏎y m鏬 by znany z czego dok豉dnie przeciwnego ni lizanie dupy administracji Shamo z tego co pami皻am (has豉 Pimpu, TOF [TOFiK], wentrop, wanienka). A co do samego mitycznego muru, czyli has豉 "80%", to si zdezorientowa貫m, kiedy go nie znalaz貫m, bo czasem si do niego odwo造wa貫m, pisz帷 jakie nowiny.

Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #55 : Marzec 24, 2010, 16:24:59 »

Pomys rzuci貫m na zasadzie Open Source (czy jak to si tam m闚i), wi璚 nic nie stoi na przeszkodzie, by gdzie w sieci pojawi豉 si wersja doceniaj帷a co, a umniejszaj帷a rol kogo. A Mityczny Mur si pojawi, ale w nowej i faktycznej ods這nie i znaczeniu, a nie odnosz帷y si do ma貫j grupki os鏏, kt鏎a si na to nie za豉pa豉.

Zwa, 瞠 nowa ods這na s這wnika nie jest tylko pochwaln pie郾i Schronu, ale uwzgl璠nia szerszy aspekt sprawy - jednak ju bez pupilstwa i pisania mitologii palcem po wodzie - wi璚 nie pierdol ju jaki Kuna tylko id na piwo czy co. Ja nie mog bom zazi瑿ion lekko  Grin

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #56 : Marzec 24, 2010, 16:29:50 »

Ha - mam Ci, pierwszy u篡貫 wulgaryzmu, czyli uznaj, 瞠 wygra貫m  Cool

75% tekstu pod literk S jest o Schronie - rzeczywi軼ie bez pupilstwa  ;]

Chcia貫m tylko zwr鏂i twoj uwag na to, 瞠 sprawa mo瞠 by ogl康ana z innych punkt闚 widzenia, 摹  Kiss (a mitologie s fajne)

Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #57 : Marzec 24, 2010, 16:40:38 »

Wygra豚y gdybym napisa, 瞠 s這wnik to moja zabawka i ja decyduj co tam b璠zie a co nie. A wskazanie na wygran mia豚y za, gdybym doda co o mojej pami皻liwo軼i i urazie (jak u Kaczy雟kich), 瞠 nic tam nie napisano o naszym X-leciu - czyli olano Schron mi皻k pyt.

Cytat: Jasiu
75% tekstu pod literk S jest o Schronie
A mia這by by pod ??  Cheesy

A punkt widzenia jest taki, 瞠 Schron jest najbardziej obiektywnym, postapowym miejscem w sieci, w豉郾ie przez subiektywno嗆 punkt闚 widzenia jego za這gi.

Holden
Major
*
Wiadomo軼i: 1572

« Odpowiedz #58 : Marzec 24, 2010, 16:50:42 »

Raczej dla IE6 - to 瞠 dzia豉 w IE5 to efekt uboczny Tongue
Squonk
Schronowy In篡nier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #59 : Marzec 24, 2010, 17:08:31 »

Ciekawe teraz kto ogarnie ten burdel i przeniesie posty nie na temat w odpowiedni temat  Tongue

Strony: 1 2 [3] 4   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Kana RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ogranicze! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!