Autor Wątek: Kto stoi za powodzią?  (Przeczytany 18115 razy)

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Kto stoi za powodzią?
« dnia: 05 Czerwca 2010, 15:43:45 »

Rok 2010 to dziwny rok, najpierw ostra zima, teraz deszczowa wiosna a razem z nią powódź i osuwiska. Przed nami zapewne fala upałów, burz, gradobić i prawdopodobnie wielu innych rzeczy których się nie spodziewamy. Można by było powiedzieć, że sprawdzają się przepowiednie jasnowidzów a rok 2012 już daje o sobie znać. Jeśli podobnie jak ja zaczynacie się pogrążać w takich złowieszczych wizjach to czas się otrząsnąć - to wszystko ma swoje naukowe wyjaśnienie które dostarcza nam Biuro Prasowe Jasnej Góry! Jak czytamy tym artykule, nad Polską latają tajemnicze odrzutowce, które pozostawiają po sobie smugi na niebie. Nie są to jednak ślady silników - to rozpylane w powietrzu szkodliwe pierwiastki. Utrzymują się one na niebie tworząc chmury, z których potem powstają ulewy odpowiedzialne za obecną klęskę żywiołową. Pytania jakie narzucają się mi od razu to czyje to samoloty? Kto za tym stoi i kto ma w tym interes? Czy są to pewne „niepolskie” środowiska o niejasnych zamiarach? A może państwa ościenne, którym zależy na zdezorganizowaniu sytuacji w naszym kraju, przecież znane są przypadki rozpędzenia chmur w ramach pewnej defilady? Pozostawiam was z tymi pytaniami i przyłączam się do głosu autora tego artykułu - PATRZCIE W NIEBO!

Źródło: Biuro Prasowe Jasnej Góry - Igranie z chmurami na polskim niebie?
Zauważano na serwisie Dobre Państwo.
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwca 2010, 16:02:36 wysłana przez Holden »

Glassius

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 1198
  • Pozwólcie nam zostać Waszymi przyjaciółmi.
Odp: Kto stoi za powodzią?
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Czerwca 2010, 15:51:50 »
To na pewno studenci z Krakowa, bo nie wyjazd na surfing nad morze jest za drogi!
!
Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...

Grosswick

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 432
  • Jestem betonem i jestem z tego dumny!
Odp: Kto stoi za powodzią?
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Czerwca 2010, 15:52:29 »
To na pewno wina żydów i masonerii. I jeszcze metalowców, komunistów i wściekłych surykatek  :ajat

Ciekawe czego się trzeba nawąchać, żeby takie rzeczy wymyślać, i jeszcze publikować  ???
gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Kto stoi za powodzią?
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Czerwca 2010, 15:55:20 »
Ciekawe czego się trzeba nawąchać, żeby takie rzeczy wymyślać, i jeszcze publikować  ???

I podpisywać własnym imieniem i nazwiskiem! :D

Chociaż z drugiej strony żadne konsekwencje - nawet odcięcie kabla od klawiatury - nie zostaną wyciągnięte wobec tego całego ojca, tak samo jak Episkopat nie wyciągnął (z tego co mi wiadomo) konsekwencji wobec jakiegoś kurewsko głupiego prałata, który w katedrze przemyskiej głosił, że "lepiej gdyby samolot do Smoleńska spadł we wtorek" i inne tego typu smaczki.  :/
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Kto stoi za powodzią?
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Czerwca 2010, 15:58:57 »
Co jest najbardziej śmieszne to fakt że to napisał nie jakimś tam ksiądz tylko Rzecznik prasowy Jasnej Góry xD

Grosswick

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 432
  • Jestem betonem i jestem z tego dumny!
Odp: Kto stoi za powodzią?
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Czerwca 2010, 16:29:38 »
Jak by się lepiej przyjrzeć to na pewno te smugi układały się na niebie nie przypadkowo, tylko w ogromne pentagramy. O zgrozo, zginiemy wszyscy  :'(
gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Kto stoi za powodzią?
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Czerwca 2010, 17:58:24 »
Patrzmy więc w niebo! ...i to nad własną głową!


Holden, jak na to trafiłeś? :o Powiadam: wkrótce będzie się o tym mówiło w telewizji! Mam na myśli ojca Satanisława Tomonia, nie zaś "fakty" które ten biedak serwuje... w dwunastu akapitach :@
      :asg
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwca 2010, 18:47:07 wysłana przez Ordynus »

Pilarious

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 350
  • Mister Handy
    • TENACIOUS D
Odp: Kto stoi za powodzią?
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Czerwca 2010, 18:27:16 »
Klecha a jak się zna na chemii  :blk

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Kto stoi za powodzią?
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Czerwca 2010, 18:32:14 »
Klecha a jak się zna na chemii  :blk

:rad :rad Wysoce szkodliwe dla człowieka i organizmów żywych pierwiastki: wapń, żelazo, potas, magnez, cynk... :rad :rad

Ach, no i oczywiście krzem - wszak od dawna wiadomo, że już od samego chodzenia po piasku dostaje się raka mózgu.
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwca 2010, 18:40:17 wysłana przez Ordynus »

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Kto stoi za powodzią?
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Czerwca 2010, 18:43:19 »
Mam takie dziwne hobby - co rana przeglądałem wszelkie blogi i serwisy polityczne, w zasadzie od prawa do lewa. Traktuje to jako niezły ubaw przy kawie. No i tak trafiłem na tą informacje i jakoś nie mogłem o tym nie napisać - w szczególności po tym jak spadłem z krzesła to czytając :P

A Ojcu Stanisławowi oczywiście gratuluję odkrycia nieba nad własną głową xD
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwca 2010, 18:44:58 wysłana przez Holden »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Kto stoi za powodzią?
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Czerwca 2010, 20:32:09 »
A ja pojadę Ziemkiewiczem albo innym Łajdlszteinem - bo mam tęsknicę za obiektywistami z Shamo - i powiem (wchodząc w ich buty), że mamy wolność słowa i każdy może wypowiadać co myśli a inni nie mogą mu tego zabronić. Trzeba podnieść się z kolan i zacząć mówić, bo warto rozmawiać, a nie dać się zapluwać i zaszczuwać jak prezydent Kaczyński. Ooo!!!

 :hyh :hyh :hyh

Sam nie wierzę, że to napisałem ale co z człowiekiem robi tęsknota nawet i do do bagna jakim stało się pod koniec Shamo :'(  W akcie desperacji jeszcze na OldTown pojadę!  :zwr
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Kto stoi za powodzią?
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Czerwca 2010, 20:35:06 »
I sam atom wie kogo tam spotkasz  :zwr  :afr
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Kto stoi za powodzią?
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Czerwca 2010, 22:16:27 »
Najpewniej to co zabrałbym ze sobą.


BTW:
I jeszcze dodam - tym razem stylizując się Jurka, że ten news obraża moje uczucia religijne  :ajat

 ;D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: Kto stoi za powodzią?
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Czerwca 2010, 22:26:12 »
Na Jasnej Górze należy zainstalować radar.
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.

Uqahs

  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1002
  • Extraterrestrial
    • Trzynasty Schron
Odp: Kto stoi za powodzią?
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Czerwca 2010, 23:11:30 »
Magnez szkodliwy dla zdrowia? U mnie tego pełno na lodówce poprzyczepiane i żyję. ;)

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Kto stoi za powodzią?
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Czerwca 2010, 23:13:45 »
Poprzyczepiało się od rzucania rozmiękłymi w mleku płatkami śniadaniowymi na prawo i lewo?  :ords
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Kto stoi za powodzią?
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Czerwca 2010, 23:25:44 »
A ja obserwuję jak niektórzy wytrwale zapodają cynki i też jakoś zipią :-\

PS.
kury na potasie ???

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Kto stoi za powodzią?
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Czerwca 2010, 11:46:46 »
... i powiem (wchodząc w ich buty), że mamy wolność słowa i każdy może wypowiadać co myśli a inni nie mogą mu tego zabronić.[...]

Tyle że on wypowiada się tutaj (chyba?) nie w swoim imieniu (bo do tego ma prawo każdy, ryzykując swoim dobrym imieniem), a w imieniu Biura Prasowego Jasnej Góry co bynajmniej o nim dobrze nie świadczy (stanowisko to wszak nie upoważnia go do wyrażania takich opinii)... no chyba że to oficjalne zdanie tamtejszej instytucji wtedy to o niej dobrze nie świadczy (wszak nie są upoważnieni do takich opinii) choć prawa do własnego zdania im nikt nie odbiera (ale korzystając własnego prawa możemy ich wtedy wyśmiać).

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Kto stoi za powodzią?
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Czerwca 2010, 11:53:56 »
Pojawiło się to również na serwisie tvn24 - warto przeczytać bo jest komentarz eksperta.

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Kto stoi za powodzią?
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Czerwca 2010, 11:59:20 »
Artykuł ojca Satanisława onieśmielił świat 3.czerwca i do dzisiaj Biuro Prasowe Jasnej Góry nie zrobiło nic w kierunku, żeby ten stek farmazonów zniknął z ich oficjalnej strony więc chyba jest tak, że jacy ludzie, taka instytucja :zwr
W tym tekście nie napisano tego wprost, ale chodzi o samoloty Bethesdy :zltk
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwca 2010, 12:39:39 wysłana przez Ordynus »